Тихомандражная• 14 июня в 10:07
Розетка оплата частинами
Кидаю товар в кошик. Все оформляю, але нічого не відбувається, пише не сплачено. Як оформити?
автор
Тихомандражная
• 14 июня в 10:28
Ответ дляКак нефиг делать
В оплаті обирали пункт оплата частинами, а потім банк?
Так.
автор
Тихомандражная
• 14 июня в 10:28
Ответ дляКак нефиг делать
В оплаті обирали пункт оплата частинами, а потім банк?
Може воно потім зніме? Хвилююсь, бо оформляти пробувала кілька разів
интайм_не_предлагать• 14 июня в 11:09
Ответ дляТихомандражная
Може воно потім зніме? Хвилююсь, бо оформляти пробувала кілька разів
Дивно. Я нещодавно декілька покупок оформила. Але саме оплатою частинами від Розетки. Через Дію підписала документи. І треба мати додаток ОТП банку
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу