Сметчица• 16 июня в 11:45
Індифікаційний код дитині
Привіт. Дівчатка, чи варто йти на поступки сімейного лікаря і виготовляти дитині індифікаційний код до 14 років? Сімейна каже, що в системі не варифікуються дані дитини і вона не отримує гроші.
В її базу ми підтягнути свідоцтво про народження і система пропустила. В травні проходили медогляд в школу, проблем не було. Не бачу сенсу до 14 років виготовляти код, якщо окрім прохання сімейного він ніде не потрібен. Поділіться своїм досвідом.
В її базу ми підтягнути свідоцтво про народження і система пропустила. В травні проходили медогляд в школу, проблем не було. Не бачу сенсу до 14 років виготовляти код, якщо окрім прохання сімейного він ніде не потрібен. Поділіться своїм досвідом.
12
1
Кондуктор трамвая• 16 июня в 11:49
Загран робила без кода своїм.
Обидва є в базі хелсі, під моїм акаунтом зі свідоцтвами про народження
Обидва є в базі хелсі, під моїм акаунтом зі свідоцтвами про народження
1
Помидорина• 16 июня в 11:50
Бачу тільки плюси.
Можна відкрити банківську картку, відправити в табір закордон.
Вже буде готовий для ID і закордонного
Для декларації з сімейним.
Автор, напишіть мені мінуси
Можна відкрити банківську картку, відправити в табір закордон.
Вже буде готовий для ID і закордонного
Для декларації з сімейним.
Автор, напишіть мені мінуси
9
1
Ищу-брожу• 16 июня в 11:50
Ответ дляДайте подуться
А в чем проблема? Для заграна, например, тоже просят.
Як мінімум до 16 років не потрібен
5
3
Кондуктор трамвая• 16 июня в 11:51
А до чого тут сімейна, якщо у дитини педіатр ще?
Чи сімейна хоче вашу малолітню зареєструвати собі, як пацієнта по коду?
Чи сімейна хоче вашу малолітню зареєструвати собі, як пацієнта по коду?
3
Бриджит_Фрикандо• 16 июня в 11:51
Я лікар. Не потрібен код.
Хай Ваш сімейний вчиться працювати з верифікацією.
Хай Ваш сімейний вчиться працювати з верифікацією.
4
2
тогдалия• 16 июня в 11:51
Вы же всё равно собираетесь его делать к 14-ти годам, почему не сделать сейчас?
Я делала дочке в 9 лет, нужно было в школе для получения денежных призов в конкурсах и олимпиадах.
Я делала дочке в 9 лет, нужно было в школе для получения денежных призов в конкурсах и олимпиадах.
5
Помидорина• 16 июня в 11:52
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я лікар. Не потрібен код.
Хай Ваш сімейний вчиться працювати з верифікацією.
Хай Ваш сімейний вчиться працювати з верифікацією.
Ви педіатр?
Кондуктор трамвая• 16 июня в 11:52
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я лікар. Не потрібен код.
Хай Ваш сімейний вчиться працювати з верифікацією.
Хай Ваш сімейний вчиться працювати з верифікацією.
Дякую, ви теж така, як і мої сімейний і педіатр.
Бо автор правильно має сумніви щодо слів свого чімейного.
Бо автор правильно має сумніви щодо слів свого чімейного.
4
Меряю линейкой• 16 июня в 11:53
Ніколи не бачила сенсу тягнути з отриманням основних документів
4
Кондуктор трамвая• 16 июня в 11:54
Ответ дляSvitlo_
Сімейний обслуговує від 0 до 100
То у вас десь.
А мій сімейний терапевт не візьметься лікувати школоту, не кажучи вже про немовлят, для цього є педіатрія
А мій сімейний терапевт не візьметься лікувати школоту, не кажучи вже про немовлят, для цього є педіатрія
5
1
Дюагональ• 16 июня в 11:57
Ответ дляКондуктор трамвая
То у вас десь.
А мій сімейний терапевт не візьметься лікувати школоту, не кажучи вже про немовлят, для цього є педіатрія
А мій сімейний терапевт не візьметься лікувати школоту, не кажучи вже про немовлят, для цього є педіатрія
У вас не сімейний лікар, а терапевт.
Помидорина• 16 июня в 11:59
Ответ дляSvitlo_
Не у нас. А сімейний лікар бере всіх. На те він і сімейний.
Є сімейний.
Є педіатр.
Є терапевт.
Не рівняйте їх всіх, це різні лікарі.
Є педіатр.
Є терапевт.
Не рівняйте їх всіх, це різні лікарі.
Дюагональ• 16 июня в 12:02
Ответ дляКондуктор трамвая
Дякую, ви теж така, як і мої сімейний і педіатр.
Бо автор правильно має сумніви щодо слів свого чімейного.
Бо автор правильно має сумніви щодо слів свого чімейного.
Ви як дівчина в групі про вступ:
- як мені отримати диплом в коледжі, якщо я не отримувала індкод за релігійними переконаннями?
- надайте довідку про відмову від індкоду за релігійними перекрнаннями.
- на жаль, я не можу взяти таку довідку за релігійними переконаннями
- як мені отримати диплом в коледжі, якщо я не отримувала індкод за релігійними переконаннями?
- надайте довідку про відмову від індкоду за релігійними перекрнаннями.
- на жаль, я не можу взяти таку довідку за релігійними переконаннями
3
Кондуктор трамвая• 16 июня в 12:02
Ответ дляSvitlo_
Так я ж і не вівняю. От якраз сімейний бере всіх.
Брать бере, а чи лікує їх усіх з таким широким своїм профілем
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу