Папина дочка• 16 июня в 16:08
У кого получилось вылезти из режима дожить до зарплаты, не увеличив доход
а именно наведя порядок в деньгах?
Яйцеголовая• 16 июня в 16:09
Кинула курить, перестала покупать кое-то из продуктов, без чего можно обойтись
Капитошечка• 16 июня в 16:23
Все залежить автор, від суми початкової. Маючи 50-100 легше
зменшити витрати, ніж коли 20.
буреЛОМКА• 16 июня в 16:33
Навести лад у фінансах можливо, плануючи і обліковуючи витрати. Але це працює, коли ваш дохід дозволяє покривати базові потреби і залишається +. Якщо ж ваш дохід зі скрипом покриє їжу, комуналку, ліки, то що тут зробиш, тільки від з/п до з/п.
Коли дохід на одного умовно 100 тис, але людина все витрачає і не може вкластись, тут можна оптимізувати. А коли 20тис, то плануй не плануй витрати, всеодно в притик.
Бавовна• 16 июня в 17:01
Менше одягу, взуття купую, доношую старе, прибрала харчове сміття, не палю, не п´ю, по салонах не ходжу, косметики мінімум, парфюм бюджетний.