sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Активный отдых
anonim_188
ШанельКуКу• 16 июня в 20:22

У кого дача в Садовому товаристві, у вас теж постійні скандали

розборки, збори грошей на ремонти дороги, трансформатора, тощо, за які немає ніякої звітності?
Якісь групи-клани, які воюють одне з одним....
Так хотіли дачу, спокійний відпочинок, а отримали якесь ’говорить Україна’.
face_with_tears_of_joy 10 woman_facepalming 1
26 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_48
Тут надолго• 16 июня в 20:23
1
Постійно ні, але збирали і не раз )
Наче без скандалів

noavatar
Prervana• 16 июня в 20:24
2
Это абсолютная норма. Там такие разборки, что чаты домов отдыхают
face_with_tears_of_joy 3
anonim_188
автор ШанельКуКу • 16 июня в 20:25
3
Ответ дляPrervana
Это абсолютная норма. Там такие разборки, что чаты домов отдыхают
Саме так 😔
anonim_217
Бутерброд и я• 16 июня в 20:34
4
Да, есть выскочки, которые постоянно каламутят воду и хотят покращення.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_113
Коханозадовільна• 16 июня в 20:38
5
Это менталитет
anonim_188
автор ШанельКуКу • 16 июня в 20:39
6
Ответ дляБутерброд и я
Да, есть выскочки, которые постоянно каламутят воду и хотят покращення.
Оці безкінечні срачі в чаті, вимоги скинутися на те, що мені, в принципі, не потрібно - камери, наприклад на початку вулиць. Що вони там знімуть ті камери, - хащі, дику собаку, сусіда з пивом?! І так без кінця і краю.
woman_facepalming 1
anonim_178
Малинка• 16 июня в 20:40
7
Ні, обходимось без скандалів. Збирають потроху і не часто. Звіт можна подивитись, але він нікому не цікавий.
like 1
anonim_188
автор ШанельКуКу • 16 июня в 20:40
8
Ответ дляМалинка
Ні, обходимось без скандалів. Збирають потроху і не часто. Звіт можна подивитись, але він нікому не цікавий.
По доброму вам заздрю.
anonim_160
Зубная фея• 16 июня в 20:52
9
Ответ дляБутерброд и я
Да, есть выскочки, которые постоянно каламутят воду и хотят покращення.
А є такі, як ви і автор, щоб все на шару, ні копійки не здає, а хоче їздити по дорозі, кикидати сміття, мати постійну електрику, але за чужий рахунок
heart 2 woman_facepalming 1

anonim_160
Зубная фея• 16 июня в 20:53
10
Ответ дляШанельКуКу
По доброму вам заздрю.
То не створюйте скандали, а допомагайте в покращені. Ви заздрите чому, що немає таких, як ви?
woman_facepalming 2
anonim_160
Зубная фея• 16 июня в 20:55
11
Автор, розкрадуть вашу дачу і ви будете перша верещати, щоб дали відео з камер, виприкидаєтесь ду ...ою, наче не знаєте для чого камери
anonim_160
Зубная фея• 16 июня в 20:57
12
Ответ дляШанельКуКу
Саме так 😔
Вам не потрібна дорога, світло? Ви реально лумаєте, що це мають зробити за чужий рахунок, а ви собі тихенько будете приїджати і відпочивати?
anonim_157
Гигиенишвили• 16 июня в 21:17
13
Ми свої дороги робимо самі, трохи вибили від міста ,все спокійно.
Лише по світлу взимку бувають недоплати .
Але є старші по вулицях і контролюють
anonim_157
Анонимушка• 16 июня в 22:51
14
У нас нет таких скандалов. Уже несколько лет отличный председатель, сам лично много делает, все организовывает и привлекает дачников, за всем следит, просто замечательный. В чате бывают по мелочам. А так взносы платим. Мусор вывозят.
Камеры на улицах стоят, на в’ езде ворота и охранник.
anonim_188
автор ШанельКуКу • 17 июня в 06:37
15
Ответ дляЗубная фея
Вам не потрібна дорога, світло? Ви реально лумаєте, що це мають зробити за чужий рахунок, а ви собі тихенько будете приїджати і відпочивати?
Ви точно тему читали? 🙄
anonim_188
автор ШанельКуКу • 17 июня в 06:38
16
Ответ дляЗубная фея
А є такі, як ви і автор, щоб все на шару, ні копійки не здає, а хоче їздити по дорозі, кикидати сміття, мати постійну електрику, але за чужий рахунок
Прочитайте спочатку про що я пишу
anonim_188
автор ШанельКуКу • 17 июня в 06:38
17
Ответ дляЗубная фея
То не створюйте скандали, а допомагайте в покращені. Ви заздрите чому, що немає таких, як ви?
Читайте, про що тема, благаю!
anonim_188
автор ШанельКуКу • 17 июня в 06:40
18
Ответ дляЗубная фея
Автор, розкрадуть вашу дачу і ви будете перша верещати, щоб дали відео з камер, виприкидаєтесь ду ...ою, наче не знаєте для чого камери
Вулиці наскрізні, інший виїзд в поле - що дасть камера з одної сторони? Чи ви з партії ’не знаю, но осуждаю’?
anonim_188
автор ШанельКуКу • 17 июня в 06:43
19
Ответ дляАнонимушка
У нас нет таких скандалов. Уже несколько лет отличный председатель, сам лично много делает, все организовывает и привлекает дачников, за всем следит, просто замечательный. В чате бывают по мелочам. А так взносы платим. Мусор вывозят.
Камеры на улицах стоят, на в’ езде ворота и охранник.
Дякую, це звучить обнадійливо. Мы теж на все здаєм, тільки звітів ніяких, хоч це й передбачено Статутом адового товариства. Голова просто матюкажться і оре, коли хтось питає про гроші. Наприклад, зібрали круглу суму на 3 машини щебня, а по факту - засипали три ямки і все.

anonim_160
Зубная фея• 17 июня в 07:07
20
Ответ дляШанельКуКу
Вулиці наскрізні, інший виїзд в поле - що дасть камера з одної сторони? Чи ви з партії ’не знаю, но осуждаю’?
Так, читала, ви хочете відпочивати, а не зьавати гроші.
anonim_188
автор ШанельКуКу • 17 июня в 08:38
21
Ответ дляЗубная фея
Так, читала, ви хочете відпочивати, а не зьавати гроші.
Процитуйте, де я пишу, що не хочу здавати гроші?
anonim_160
Зубная фея• 17 июня в 11:44
22
Ответ дляШанельКуКу
Процитуйте, де я пишу, що не хочу здавати гроші?
Про камери ви писали? Чи ви для чого створили тему? Не вам же возити щебень, лагодити трансформатор? Ви хочете чого саме? Вам хочеться, щоб все робилось безкоштовно, фотозвіти постійно, контроль?
anonim_188
автор ШанельКуКу • 17 июня в 11:56
23
Ответ дляЗубная фея
Про камери ви писали? Чи ви для чого створили тему? Не вам же возити щебень, лагодити трансформатор? Ви хочете чого саме? Вам хочеться, щоб все робилось безкоштовно, фотозвіти постійно, контроль?
Ще раз: залиште ваші хворі фантазії, просто наведіть цитату де я писала б, що я не хочу платити або не плачу.
Хворе якесь. Аби щось написати. Пишіть книгу вже. І з жанром все ясно - фантастика ж!
anonim_157
Анонимушка• 17 июня в 14:27
24
Ответ дляШанельКуКу
Дякую, це звучить обнадійливо. Мы теж на все здаєм, тільки звітів ніяких, хоч це й передбачено Статутом адового товариства. Голова просто матюкажться і оре, коли хтось питає про гроші. Наприклад, зібрали круглу суму на 3 машини щебня, а по факту - засипали три ямки і все.
У нас отчёты даются на собраниях. С этим все хорошо. И мы видим работу по всему товариществу.
anonim_160
Зубная фея• 18 июня в 18:43
25
Ответ дляШанельКуКу
Ще раз: залиште ваші хворі фантазії, просто наведіть цитату де я писала б, що я не хочу платити або не плачу.
Хворе якесь. Аби щось написати. Пишіть книгу вже. І з жанром все ясно - фантастика ж!
А тема про що? Ви така агресивна
anonim_188
автор ШанельКуКу • 19 июня в 07:01
26
Ответ дляЗубная фея
А тема про що? Ви така агресивна
Я агрессивна чи хтось не вміє сприймати суть викладеного, спотрворюючи тему і додаючи те, чтого там і в помині нема?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff