ШанельКуКу• 16 июня в 20:22
У кого дача в Садовому товаристві, у вас теж постійні скандали
розборки, збори грошей на ремонти дороги, трансформатора, тощо, за які немає ніякої звітності?
Якісь групи-клани, які воюють одне з одним....
Так хотіли дачу, спокійний відпочинок, а отримали якесь ’говорить Україна’.
Якісь групи-клани, які воюють одне з одним....
Так хотіли дачу, спокійний відпочинок, а отримали якесь ’говорить Україна’.
10
1
автор
ШанельКуКу
• 16 июня в 20:25
Ответ дляPrervana
Это абсолютная норма. Там такие разборки, что чаты домов отдыхают
Саме так 😔
Бутерброд и я• 16 июня в 20:34
Да, есть выскочки, которые постоянно каламутят воду и хотят покращення.
1
автор
ШанельКуКу
• 16 июня в 20:39
Ответ дляБутерброд и я
Да, есть выскочки, которые постоянно каламутят воду и хотят покращення.
Оці безкінечні срачі в чаті, вимоги скинутися на те, що мені, в принципі, не потрібно - камери, наприклад на початку вулиць. Що вони там знімуть ті камери, - хащі, дику собаку, сусіда з пивом?! І так без кінця і краю.
1
Малинка• 16 июня в 20:40
Ні, обходимось без скандалів. Збирають потроху і не часто. Звіт можна подивитись, але він нікому не цікавий.
1
автор
ШанельКуКу
• 16 июня в 20:40
Ответ дляМалинка
Ні, обходимось без скандалів. Збирають потроху і не часто. Звіт можна подивитись, але він нікому не цікавий.
По доброму вам заздрю.
Зубная фея• 16 июня в 20:52
Ответ дляБутерброд и я
Да, есть выскочки, которые постоянно каламутят воду и хотят покращення.
А є такі, як ви і автор, щоб все на шару, ні копійки не здає, а хоче їздити по дорозі, кикидати сміття, мати постійну електрику, але за чужий рахунок
2
1
Зубная фея• 16 июня в 20:53
Ответ дляШанельКуКу
По доброму вам заздрю.
То не створюйте скандали, а допомагайте в покращені. Ви заздрите чому, що немає таких, як ви?
2
Зубная фея• 16 июня в 20:55
Автор, розкрадуть вашу дачу і ви будете перша верещати, щоб дали відео з камер, виприкидаєтесь ду ...ою, наче не знаєте для чого камери
Зубная фея• 16 июня в 20:57
Ответ дляШанельКуКу
Саме так 😔
Вам не потрібна дорога, світло? Ви реально лумаєте, що це мають зробити за чужий рахунок, а ви собі тихенько будете приїджати і відпочивати?
Гигиенишвили• 16 июня в 21:17
Ми свої дороги робимо самі, трохи вибили від міста ,все спокійно.
Лише по світлу взимку бувають недоплати .
Але є старші по вулицях і контролюють
Лише по світлу взимку бувають недоплати .
Але є старші по вулицях і контролюють
Анонимушка• 16 июня в 22:51
У нас нет таких скандалов. Уже несколько лет отличный председатель, сам лично много делает, все организовывает и привлекает дачников, за всем следит, просто замечательный. В чате бывают по мелочам. А так взносы платим. Мусор вывозят.
Камеры на улицах стоят, на в’ езде ворота и охранник.
Камеры на улицах стоят, на в’ езде ворота и охранник.
автор
ШанельКуКу
• 17 июня в 06:37
Ответ дляЗубная фея
Вам не потрібна дорога, світло? Ви реально лумаєте, що це мають зробити за чужий рахунок, а ви собі тихенько будете приїджати і відпочивати?
Ви точно тему читали? 🙄
автор
ШанельКуКу
• 17 июня в 06:38
Ответ дляЗубная фея
А є такі, як ви і автор, щоб все на шару, ні копійки не здає, а хоче їздити по дорозі, кикидати сміття, мати постійну електрику, але за чужий рахунок
Прочитайте спочатку про що я пишу
автор
ШанельКуКу
• 17 июня в 06:38
Ответ дляЗубная фея
То не створюйте скандали, а допомагайте в покращені. Ви заздрите чому, що немає таких, як ви?
Читайте, про що тема, благаю!
автор
ШанельКуКу
• 17 июня в 06:40
Ответ дляЗубная фея
Автор, розкрадуть вашу дачу і ви будете перша верещати, щоб дали відео з камер, виприкидаєтесь ду ...ою, наче не знаєте для чого камери
Вулиці наскрізні, інший виїзд в поле - що дасть камера з одної сторони? Чи ви з партії ’не знаю, но осуждаю’?
автор
ШанельКуКу
• 17 июня в 06:43
Ответ дляАнонимушка
У нас нет таких скандалов. Уже несколько лет отличный председатель, сам лично много делает, все организовывает и привлекает дачников, за всем следит, просто замечательный. В чате бывают по мелочам. А так взносы платим. Мусор вывозят.
Камеры на улицах стоят, на в’ езде ворота и охранник.
Камеры на улицах стоят, на в’ езде ворота и охранник.
Дякую, це звучить обнадійливо. Мы теж на все здаєм, тільки звітів ніяких, хоч це й передбачено Статутом адового товариства. Голова просто матюкажться і оре, коли хтось питає про гроші. Наприклад, зібрали круглу суму на 3 машини щебня, а по факту - засипали три ямки і все.
Зубная фея• 17 июня в 07:07
Ответ дляШанельКуКу
Вулиці наскрізні, інший виїзд в поле - що дасть камера з одної сторони? Чи ви з партії ’не знаю, но осуждаю’?
Так, читала, ви хочете відпочивати, а не зьавати гроші.
автор
ШанельКуКу
• 17 июня в 08:38
Ответ дляЗубная фея
Так, читала, ви хочете відпочивати, а не зьавати гроші.
Процитуйте, де я пишу, що не хочу здавати гроші?
Зубная фея• 17 июня в 11:44
Ответ дляШанельКуКу
Процитуйте, де я пишу, що не хочу здавати гроші?
Про камери ви писали? Чи ви для чого створили тему? Не вам же возити щебень, лагодити трансформатор? Ви хочете чого саме? Вам хочеться, щоб все робилось безкоштовно, фотозвіти постійно, контроль?
автор
ШанельКуКу
• 17 июня в 11:56
Ответ дляЗубная фея
Про камери ви писали? Чи ви для чого створили тему? Не вам же возити щебень, лагодити трансформатор? Ви хочете чого саме? Вам хочеться, щоб все робилось безкоштовно, фотозвіти постійно, контроль?
Ще раз: залиште ваші хворі фантазії, просто наведіть цитату де я писала б, що я не хочу платити або не плачу.
Хворе якесь. Аби щось написати. Пишіть книгу вже. І з жанром все ясно - фантастика ж!
Хворе якесь. Аби щось написати. Пишіть книгу вже. І з жанром все ясно - фантастика ж!
Анонимушка• 17 июня в 14:27
Ответ дляШанельКуКу
Дякую, це звучить обнадійливо. Мы теж на все здаєм, тільки звітів ніяких, хоч це й передбачено Статутом адового товариства. Голова просто матюкажться і оре, коли хтось питає про гроші. Наприклад, зібрали круглу суму на 3 машини щебня, а по факту - засипали три ямки і все.
У нас отчёты даются на собраниях. С этим все хорошо. И мы видим работу по всему товариществу.
Зубная фея• 18 июня в 18:43
Ответ дляШанельКуКу
Ще раз: залиште ваші хворі фантазії, просто наведіть цитату де я писала б, що я не хочу платити або не плачу.
Хворе якесь. Аби щось написати. Пишіть книгу вже. І з жанром все ясно - фантастика ж!
Хворе якесь. Аби щось написати. Пишіть книгу вже. І з жанром все ясно - фантастика ж!
А тема про що? Ви така агресивна
автор
ШанельКуКу
• 19 июня в 07:01
Ответ дляЗубная фея
А тема про що? Ви така агресивна
Я агрессивна чи хтось не вміє сприймати суть викладеного, спотрворюючи тему і додаючи те, чтого там і в помині нема?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу