Куда ж без меня• 17 июня в 08:40
Почему сначала красят волосы, а потом стригут?
А не наоборот? Не, ну почему так делают в парикмахерскрй, понятно, ведь покраска чаще всего проводится на немытые волосы. Но если я крашусь сама дома, то мне можно же сделать наоборот? Сначала постричься. Это кажется рациональнее.
1
Метелики на душі• 17 июня в 08:43
краска сушит кончики волос.. сначала красят а потом подстригают. все логично
1
автор
Куда ж без меня
• 17 июня в 08:55
Ответ дляКопуша
После покраски чтобы отпало все что отпадет и сделать ровный срез
У меня стрижка - боб удлиненный. Волосы едва до плеч. Куда еще срезать?:)
автор
Куда ж без меня
• 17 июня в 08:55
Ответ дляМетелики на душі
краска сушит кончики волос.. сначала красят а потом подстригают. все логично
У меня волосы не длинные, стрижка боб.
Люблю_смаколики• 17 июня в 08:57
Типа волосы ж длиннее, краски больше уходит, а значит и дороже )
Я всегда перед покраской дома, стригусь в салоне .
Я всегда перед покраской дома, стригусь в салоне .
4
3
1
Анчо Ус• 17 июня в 09:50
Волосся складається з чешуєк , фарба закриває їх, підстригли, чешуйки відкрилися. Якось так.
ША! я прийшла!• 17 июня в 09:55
Мне кажется, что потому что после стрижки волосы укладывают в окончательный ’товарный вид’. Но могу ошибаться - я тот еще спец)
1
Хитрушка-чекушка• 17 июня в 10:18
мене колорист колись прямо ’насварила’, що я прийшла підстрижена, але не пояснила, у чому проблема
Хитрушка-чекушка• 17 июня в 10:22
Ответ дляКуда ж без меня
У меня стрижка - боб удлиненный. Волосы едва до плеч. Куда еще срезать?:)
не зрозуміло, у чому різниця, яка саме у вас стрижка,
’Куда еще срезать?:)’ - ви ж все одно стрижетесь до чи після стрижки, про це ж мова йде у питанні - коли саме стригтись, а не чи потрібно це узагалі
’Куда еще срезать?:)’ - ви ж все одно стрижетесь до чи після стрижки, про це ж мова йде у питанні - коли саме стригтись, а не чи потрібно це узагалі
автор
Куда ж без меня
• 17 июня в 10:49
Ответ дляХитрушка-чекушка
не зрозуміло, у чому різниця, яка саме у вас стрижка,
’Куда еще срезать?:)’ - ви ж все одно стрижетесь до чи після стрижки, про це ж мова йде у питанні - коли саме стригтись, а не чи потрібно це узагалі
’Куда еще срезать?:)’ - ви ж все одно стрижетесь до чи після стрижки, про це ж мова йде у питанні - коли саме стригтись, а не чи потрібно це узагалі
Різниця в тому, що зрізано все одно буде стільки, скільки задумано цією стрижкою. Навіть якщо кінчики будуть не дуже, ніхто не буде мені з боба робити піксі.
Хитрушка-чекушка• 17 июня в 11:23
Ответ дляКуда ж без меня
Різниця в тому, що зрізано все одно буде стільки, скільки задумано цією стрижкою. Навіть якщо кінчики будуть не дуже, ніхто не буде мені з боба робити піксі.
звичайно, ніхто спеціально після фарбування не зрізає, там у чомусь іншому сенс, звернемось до чату)
Хитрушка-чекушка• 17 июня в 11:23
Якщо говорити як перукар-колорист, то в більшості випадків стрижку справді роблять після фарбування, і на це є кілька причин.
1. Колір може візуально змінити форму стрижки
Після мелірування, балаяжу чи складного фарбування з´являються світлі та темні зони, які по-різному підкреслюють шари, кінчики та об´єм. Майстер бачить вже готовий результат і може точніше допрацювати форму.
2. Після освітлення кінчики поводяться інакше
Особливо актуально для мелірування. Волосся після освітлення може:
трохи підсушитися;
стати пухнастішим;
показати посічені кінчики, яких до процедури майже не було видно.
Тому стрижка після фарбування дозволяє прибрати саме ті кінчики, які дійсно потребують зрізання.
3. Під час фарбування все одно роблять технічне підрізання
Коли волосся ділять на секції, натягують, миють, сушать, частина форми може трохи змінитися. Особливо якщо це каскад, шари або довге волосся. Фінальна корекція після укладки виходить точнішою.
4. Для складних технік це майже стандарт
При:
меліруванні,
airtouch,
балаяжі,
шатуші,
майстру важливо бачити майбутню форму стрижки, але остаточне оформлення зазвичай роблять вже після тонування та сушіння.
Коли стрижка ДО фарбування має сенс?
Якщо потрібно прибрати 5–10 см і більше.
Якщо форма дуже відросла і заважає правильно розкласти фарбування.
Якщо волосся сильно пошкоджене і частину довжини точно доведеться зрізати.
Тоді часто роблять так: основна стрижка до фарбування + фінішне доопрацювання після.
1. Колір може візуально змінити форму стрижки
Після мелірування, балаяжу чи складного фарбування з´являються світлі та темні зони, які по-різному підкреслюють шари, кінчики та об´єм. Майстер бачить вже готовий результат і може точніше допрацювати форму.
2. Після освітлення кінчики поводяться інакше
Особливо актуально для мелірування. Волосся після освітлення може:
трохи підсушитися;
стати пухнастішим;
показати посічені кінчики, яких до процедури майже не було видно.
Тому стрижка після фарбування дозволяє прибрати саме ті кінчики, які дійсно потребують зрізання.
3. Під час фарбування все одно роблять технічне підрізання
Коли волосся ділять на секції, натягують, миють, сушать, частина форми може трохи змінитися. Особливо якщо це каскад, шари або довге волосся. Фінальна корекція після укладки виходить точнішою.
4. Для складних технік це майже стандарт
При:
меліруванні,
airtouch,
балаяжі,
шатуші,
майстру важливо бачити майбутню форму стрижки, але остаточне оформлення зазвичай роблять вже після тонування та сушіння.
Коли стрижка ДО фарбування має сенс?
Якщо потрібно прибрати 5–10 см і більше.
Якщо форма дуже відросла і заважає правильно розкласти фарбування.
Якщо волосся сильно пошкоджене і частину довжини точно доведеться зрізати.
Тоді часто роблять так: основна стрижка до фарбування + фінішне доопрацювання після.
1
автор
Куда ж без меня
• 17 июня в 12:28
Ответ дляХитрушка-чекушка
Якщо говорити як перукар-колорист, то в більшості випадків стрижку справді роблять після фарбування, і на це є кілька причин.
1. Колір може візуально змінити форму стрижки
Після мелірування, балаяжу чи складного фарбування з´являються світлі та темні зони, які по-різному підкреслюють шари, кінчики та об´єм. Майстер бачить вже готовий результат і може точніше допрацювати форму.
2. Після освітлення кінчики поводяться інакше
Особливо актуально для мелірування. Волосся після освітлення може:
трохи підсушитися;
стати пухнастішим;
показати посічені кінчики, яких до процедури майже не було видно.
Тому стрижка після фарбування дозволяє прибрати саме ті кінчики, які дійсно потребують зрізання.
3. Під час фарбування все одно роблять технічне підрізання
Коли волосся ділять на секції, натягують, миють, сушать, частина форми може трохи змінитися. Особливо якщо це каскад, шари або довге волосся. Фінальна корекція після укладки виходить точнішою.
4. Для складних технік це майже стандарт
При:
меліруванні,
airtouch,
балаяжі,
шатуші,
майстру важливо бачити майбутню форму стрижки, але остаточне оформлення зазвичай роблять вже після тонування та сушіння.
Коли стрижка ДО фарбування має сенс?
Якщо потрібно прибрати 5–10 см і більше.
Якщо форма дуже відросла і заважає правильно розкласти фарбування.
Якщо волосся сильно пошкоджене і частину довжини точно доведеться зрізати.
Тоді часто роблять так: основна стрижка до фарбування + фінішне доопрацювання після.
1. Колір може візуально змінити форму стрижки
Після мелірування, балаяжу чи складного фарбування з´являються світлі та темні зони, які по-різному підкреслюють шари, кінчики та об´єм. Майстер бачить вже готовий результат і може точніше допрацювати форму.
2. Після освітлення кінчики поводяться інакше
Особливо актуально для мелірування. Волосся після освітлення може:
трохи підсушитися;
стати пухнастішим;
показати посічені кінчики, яких до процедури майже не було видно.
Тому стрижка після фарбування дозволяє прибрати саме ті кінчики, які дійсно потребують зрізання.
3. Під час фарбування все одно роблять технічне підрізання
Коли волосся ділять на секції, натягують, миють, сушать, частина форми може трохи змінитися. Особливо якщо це каскад, шари або довге волосся. Фінальна корекція після укладки виходить точнішою.
4. Для складних технік це майже стандарт
При:
меліруванні,
airtouch,
балаяжі,
шатуші,
майстру важливо бачити майбутню форму стрижки, але остаточне оформлення зазвичай роблять вже після тонування та сушіння.
Коли стрижка ДО фарбування має сенс?
Якщо потрібно прибрати 5–10 см і більше.
Якщо форма дуже відросла і заважає правильно розкласти фарбування.
Якщо волосся сильно пошкоджене і частину довжини точно доведеться зрізати.
Тоді часто роблять так: основна стрижка до фарбування + фінішне доопрацювання після.
Дякую. В мене просте фарбування в один тон, і то тільки 3см відросших коренів. Тож не думаю, що таке фарбування може кардинально змінити вигляд моєї стрижки.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу