Файна_зупка• 17 июня в 16:28
Як побороти страх та сісти за кермо
Дівчата, поділіться історіями, як ви наважилися вчитися водити, здавати на права і водити власне авто?
Я здала теорію, скоро починається практичне навчання. Жодного разу за кермом не сиділа, навичок нуль, накатує паніка, і вже сумніваюсь, що воно того варте. В родині я буду першим водієм, ну і авто буде перше, у чоловіка прав на водяння немає і не планує отримувати.
Бавовнятий Пупс• 17 июня в 16:31
Спокій і зосередженість, ніхто ще водієм не народився, все приходе з досвідом. Тому спокійно і вперед!
Радуга-дуга• 17 июня в 16:31
Ой, вы знаете очень страшно, я пока только по своей деревне езжу, механику осваиваю
Контрольница• 17 июня в 16:31
Ну вот так. Села и поехала. Сейчас учусь, откладывала это дело много лет, но как появилась надобность, так и пошла на учёбу
Встидаюся запитать• 17 июня в 16:34
Пробувати. Усвідомлювати, що ви на навчальній машині, що всі довкола це бачать, всі вони теж були в цих навчальних машинах, теж робили помилки, теж боялися. У інструктора будуть педалі, він буде вас страхувати. Саме головне, якщо ви відчуватимете що у вас поганий контакт з інструктором, якщо він вас сварить, пригнічує замість того щоб мотивувати та підтримувати - відразу міняйте інструктора
Файна_зупка
• 17 июня в 16:34
Ответ дляКонтрольница
у мене щоб гостра необхідність - то немає, але я зрозуміла, що якщо зараз не наважусь (ось виповнилося 37 років), то вже мабуть ніколи...Ну і переступила через спрах, оплатила грінвей, здала теорію 20/20, оплатила перший платіж в автошколі і мандражирую тепер, через тиждень навчання починається
Намазюкана нішою• 17 июня в 16:35
Получила водительское 4 месяца назад, ездила раза 3-4, но с мужем, сама еще боюсь. Потом переезд, некогда было, закинула.
Сейчас обжились, нашла мастера, нужно записаться на маникюр и педикюр, а я ссу)
И такси не вызовешь, потому что это в пригороде , мне нужно по селу большому ехать)
Файна_зупка
• 17 июня в 16:37
Ответ дляКусюче сонечко
Подивіться на дальнобоїв - не професура ж крутить баранку
о, це да)) У мене в сусідньому будинку дівчина живе, реально ледь слова в речення складає, погляд не обтяжений інтелектом, але вже з пів року за кермом їздить, а я до дикрету була викладач у вузі...Коротше, підбадьоруюю себе як можу, раз вона змогла - і я навчусь
Контрольница• 17 июня в 16:36
Ответ дляФайна_зупка
Начало положено. Я очень боялась, думала, что это вообще не моё. Но позади 20+ часов практики, скоро уже иду на экзамен
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:37
Ответ дляФайна_зупка
Все вірно
А подруг за кермом маєте ? То ви ж не дурніша
Знаю звідки страх - мабуть гіпер відповідальність та синдром відмінниці
Файна_зупка
• 17 июня в 16:39
Ответ дляКусюче сонечко
Все вірно
ой, подруги всі з правами,а ле їздять мало, мають чоловіків на підхваті, а у мене підхвату немає, якщо хочу їздити на авто - маю вчитися сама
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:39
Ответ дляФайна_зупка
Але ж ті подруги явно не нобелівські лауреатки ?
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:40
Моя мама у років 50 пішла вчитися. Навчилася з горем пополам і ви навчитеся. І це ок, що вам страшно, бо було б дивно, якби ви на росслабоні стрибали за кермо навчальної машини і тисли педаль газу зі всієї дурі)
Файна_зупка
• 17 июня в 16:40
Ответ дляКусюче сонечко
різні дівчатка, хто очолює айті відділ в крупному агрохолдингу, а хто окуляри в магазині продає. Дякую за підтримку!!!
Файна_зупка
• 17 июня в 16:41
Ответ дляКому там слова не давали
знаєте, помітила, що хлопці легше і спокініше вчаться водінню і складають іспит, от чи то трошки у нас дискримінація за статтю, чи таки чоловікові легше опанувати цю навичку
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:42
Ответ дляФайна_зупка
Ви праві, чоловікам легше, я теж це помітила
Встидаюся запитать• 17 июня в 16:42
Ответ дляКусюче сонечко
Що за прикол самостверджуватися принижуючи інших?
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:43
Ответ дляФайна_зупка
От і ви зможете
Файна_зупка
• 17 июня в 16:43
Ответ дляКому там слова не давали
але не завжди ж гарно їздять вони, я як вивчила теорію, просто афігєваю іншим разом, як нахально порушують ПДР. Іноді думаю, що це треба або мати 80 лвл наглості, або просто не знати правил і що порушуєш
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:44
Ответ дляВстидаюся запитать
Цікаво що з вашої самооцінкою коли на питання чи подруги з нобелівськими преміями ви побачили приниження ?
Файна_зупка
• 17 июня в 16:44
Ответ дляВстидаюся запитать
думаю, що пані мала на увазі, що навичку може опанувати будь-яка людина, а не те, що хтось дурний, а хтось розумний (це і так ясно, у всіх різні оцінки в школі, різна освіта і різні професії)
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:44
Ответ дляФайна_зупка
Та всі порушують, не починайте - не від статі залежить)
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:45
Ответ дляФайна_зупка
Саме так
Але у людини якась тригерна точка
Файна_зупка
• 17 июня в 16:45
Ответ дляКому там слова не давали
особливе задоволення - їхати в маршрутці, де водій порушує, раніше мені не так страшно було
Встидаюся запитать• 17 июня в 16:45
Ответ дляКусюче сонечко
У вас два повідомлення вже такого типу, подивіться на тих, подивіться на цих. Ділити людей на сорта для чого?
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:51
Ответ дляФайна_зупка
Та ви як права отримаєте, то на пішохідному будете йти і головою крутити) і намагатися якомога швидше перейти)
Я до того, як отримати права, йшла з гордо піднятою головою, а зараз як заєць біжу
Радуга-дуга• 17 июня в 16:48
Ответ дляКому там слова не давали
Просто большинство в 15 воровали у родителей машину и гоняли ) в детстве все легко даётся . А если мужчина не ездил , то и учиься в 30 лет ему будет тяжело как и женщине
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:50
Ответ дляРадуга-дуга
Не знаю щодо крадіжок, але мій чоловік таким не займався і дуже легко освоїв і водіння і теорію. Сів і поїхав. Не те, що я
Піу!Піу!• 17 июня в 16:54
Ответ дляФайна_зупка
кстати, есть такое, сколько замечала, реально тупые телки гыгы гага и ездят за милую душу
я так и не смогла побороть страх
Кому там слова не давали• 17 июня в 17:01
Ответ дляВстидаюся запитать
Підтримую! Мій перший інструктор волав, що я дуже повільно містом їду - 40-50 км/годину і цим створюю перешкоду іншим водіям, а маю їхати швидше. Ну куди швидше, якщо коли я їду швидше, то у мене від страху все холоне всередині. Потім вже мені сказали, що він неправий і так не варто робити... Навчив мене третій інструктор, але добре.
Тому міняйте інструктора, якщо щось не так і не затримуйтеся. Вам потім їздити і створювати небезпеку, якщо недовчитеся