Закуйовджена життям• 20 июня в 15:07
Я іду з сімʼєю/дітьми на море, щоб:
Готельний - це «полежать на пляжі, поплавати, позасмагати; поїсти в готелі; відіспатися; бажано авіапереліт, бо хочеться швидше; бо важко вести машиною дитину 3000-4000 км з ночівлями то тут то там»
Туризм - це машиною виключно; щоб бути мобільним, мати можливість дослідити всі пляжі локаціі, а бажано і сусідні міста, і не пляжі, а шукати «локаціі» і щодня щось цікаве.
Зробіть вибір:
вже голосів:
готельний відпочинок
туризм
Закуйовджена життям
• 20 июня в 15:09
Аа…голосюють бажано «мами» . Не дівчата що «тусить» рванули. Мамки лише
Отжигающая• 20 июня в 15:09
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну я вже клацнула. Простіть!
Закуйовджена життям
• 20 июня в 15:11
Ответ дляОтжигающая
Ну я вже клацнула. Простіть!
Та нада було варіант ще додати) бо наробила дискримінацію)))
Мавка• 20 июня в 15:11
может в октябре, сейчас в Украине на воде
у меня нет желания столько на дорогу.
Мавка• 20 июня в 15:12
Ответ дляЗакуйовджена життям
все варианты х, сейстра опоздала на самолет..60 бусом , вместо 20
Закуйовджена життям
• 20 июня в 15:12
Прошу хто зайшов, не утримуватися від голосів, бо я не просто так питаю. Цю статистику потім хочу примінити
Спішу - перекидаюсь• 20 июня в 15:13
И так и так отдыхаем. 2 раза в год - тюлень на пляже, 3-6 раз в год - поездки в разные города и страны - погулять и тд. Часто совмещаю с работой.
Начальник Анонимов• 20 июня в 15:13
По різному.Готельний супер,але дорого.Останні роки тільки апартаменти.
Залізний занавіс• 20 июня в 15:14
Ответ дляЗакуйовджена життям
Мамки і проголосували. Постійні переїзди з дітьми - це надто багато мороки
Свисток ля-минор• 20 июня в 15:14
Приехать машиной, отдыхать не только на пляже, но и ездить - такой вариант не существует?
Усатая полосатая• 20 июня в 15:15
Мы часто ездим, поэтому у нас и так, и так бывает. Но больше мы любим ездить по красивым местам, так как живем недалеко от моря и у нас есть бассейн
А_мій_самий_самий• 20 июня в 15:46
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я мама, мого варіанту немає. Їду автобусом в готель, тому що фінансово зараз так доступно, але хочу другий варіант, проте я невпевнений водій ще.
Люблю ВалЄру• 20 июня в 15:51
Вообще я еду полежать на пляже на олл. Короче тюлений отдых обычно. Но в этом году муж укатал на туризм. На авто на месяц , посмотрим, первый раз такое у меня будет. Не скажу что визжу от восторга, но и не против потому что из этого времени на море будем не пару дней, неделю точно
Агент Пинкертона• 20 июня в 16:05
’Я іду з сімʼєю/дітьми на море’
Детей хоть пощадите, если сами в столь дальний пеший поход собрались. Еще и по жаре
Закуйовджена життям
• 20 июня в 16:08
Ответ дляНачальник Анонимов
Це теж туда же відноситься. Сам факт- заселився, і там і перебуваєш. 1-2 рази ввечері ок, виповз десь-кудись
Закуйовджена життям
• 20 июня в 16:12
Ответ дляСвисток ля-минор
Ні, не існує. Порівнюється «пластом» і «ворушитися»; і «прилетів» і «їііііііідеш-іііідеш». Ну нам 6 днів шляху (туди назад) ; і день-півтора якщо літаком.
Чоловік каже «круто і вау, їдеш, все роздивляєшся, кілька краін, зупинки…
А я кажу що я ригаю, укачує, дитині ці зупинки нафіг нецікаві; анімаиором хто має бути коли дитина в машині задовбеться і плакать почне - мені (ригаючій і тошнящій»). І так три дні. І головне - після моря знов пройти це все, приіхать і здохнуть
Закуйовджена життям
• 20 июня в 16:14
Ответ дляАгент Пинкертона
’Я іду з сімʼєю/дітьми на море’
Тю
Кнопку заглючило, що мені, клацать?Як є так і відправила , воно не впливає ні на що
Свисток ля-минор• 20 июня в 16:19
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну я за второй тогда. Мы в Европу так и собирались - с остановками, чтоб побольше всего увидеть по дороге, потом пляжный отдых и по дороге обратно другой маршрут с остановками на день-два в городе, чтобы успеть там всё посмотреть
Астановитесь• 20 июня в 16:46
автор, ви, певно, думаєте, що у всіх однакові ресурси і всі роблять цей вибір - між літаком та авто.
Сиреневая цапля• 20 июня в 17:06
Основной отдых пляжный, all, только самолётом. Но у меня трое детей, и я хоть активная, но отдаю себе отчёт что такой марш бросок на машине, требует ну очень хорошего планирования логистики, и скорее получиться дороже, если нормально есть, спать в отелях и хоть как-то отдыхать в дороге. А не один едит, второй спит.
Плюс обычно ещё один отпуск более городской, тут могут быть апарты или отель с завтраками и цель именно местность, достопримечательности. Но опять таки самолётом, машина только если арендовать проехаться по округе, если это более растянутый маршрут и городской транспорт не очень удобен. Не на тысячи километров.
Пишу, не читаю• 20 июня в 17:06
Ответ дляЗакуйовджена життям
В мене дитина підліток, у друзів підліток+ молодші класи, їздили декілька разів на авто в Хорватію, з Києва за 2 дні доїжджаємо, з ночівлею на Закарпатті або в Будапешті (діти схотіли там погуляти). І в Хорватії ми лежимо на пляжі і їздимо кудись погуляти, просто лежати 10 чи 15 днів важко.
Попразендовна• 20 июня в 18:42
Я например не переношу жару и активность для меня летом это издевательство, никакие достопримечательности меня не заманят. Раненько на пляж, в обед поспать, потом снова на пляж
Закуйовджена життям
• 20 июня в 20:11
Ответ дляСвисток ля-минор
А що ваші діти так дивляться-то? Чи великі вже? У нас 4 річна. Я сумніваюся що їй цікаво по спеці тамкаться за нами. Та й мені особо не те що не цікаво, а сил на це нема
Закуйовджена життям
• 20 июня в 20:12
Ответ дляАстановитесь
Ні. Питаю тих хто обирає якщо обидві опції виходить по фінансам
Свисток ля-минор• 20 июня в 20:13
Ответ дляЗакуйовджена життям
3 года. В машине спокойно себя ведёт, ездить любит. Я в отпуск для себя еду в первую очередь, мне интересно в новом городе погулять
Закуйовджена життям
• 20 июня в 20:16
Ответ дляСвисток ля-минор
Однааако
А я на машині лежае іду. Ну 5-6 годин ок. Потім повноцінний відпочинок треба