sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Питание
anonim_116
АБВГДэшница• 23 июня в 10:55

Сніданок на схудненні 55

Добрий ранок, смачного!!!
attached-photo
heart 15 face_vomiting 5 like 2 dislike 1 pouting_face 1 woman_facepalming 1
34 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_23
Моторошні троянди• 23 июня в 10:56
1
Молодец, так держать! Сколько скинули уже?
heart 6 woman_facepalming 3 dislike 2 face_with_tears_of_joy 1 like 1

anonim_218
Українська зірочка• 23 июня в 10:57
2
Смачного.
heart 3
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 10:57
3
Ответ дляМоторошні троянди
Молодец, так держать! Сколько скинули уже?
Не знаю, може завтра зважусь.
woman_facepalming 3 like 1
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 10:58
4
Ответ дляУкраїнська зірочка
Смачного.
Дякую!!! І Вам!!!
woman_facepalming 2
anonim_99
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 10:59
5
Столик вернулся красивый )
like 2 face_with_tears_of_joy 1
noavatar
вре_Динка• 23 июня в 11:00
6
а в мене відкат)) занадто розслабилась на вихідних
нехай у вас буде кращий результат)
heart 6
anonim_99
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 11:00
7
Ответ длявре_Динка
а в мене відкат)) занадто розслабилась на вихідних
нехай у вас буде кращий результат)
Що їли? )
woman_facepalming 2
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:01
8
Ответ дляЖующаЯКонфету
Столик вернулся красивый )
Тимчасово сушку квітів депортувала.
pouting_face 1
anonim_99
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 11:02
9
Ответ дляАБВГДэшница
Тимчасово сушку квітів депортувала.
А я хотіла спитати де діли квіти )

anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:02
10
Ответ длявре_Динка
а в мене відкат)) занадто розслабилась на вихідних
нехай у вас буде кращий результат)
От я теж в мами знову була на вихідних ))))), боюся ставати на ваги
face_with_tears_of_joy 2
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:03
11
Ответ дляЖующаЯКонфету
А я хотіла спитати де діли квіти )
Переставила на великий стіл )))
like 3 woman_facepalming 2
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:04
12
Ответ длявре_Динка
а в мене відкат)) занадто розслабилась на вихідних
нехай у вас буде кращий результат)
Дякую за побажання.
heart 4
noavatar
вре_Динка• 23 июня в 11:06
13
Ответ дляЖующаЯКонфету
Що їли? )
із запрєщонки чіпси і завиванець з маком .. а так черешня поспіла, і трошки обжираюсь. ох невчасно вона поспіла
woman_facepalming 3
anonim_99
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 11:08
14
Ответ длявре_Динка
із запрєщонки чіпси і завиванець з маком .. а так черешня поспіла, і трошки обжираюсь. ох невчасно вона поспіла
Та від черешні ви трошки водою наповнились просто ) зійде )
heart 2
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:08
15
Ответ длявре_Динка
із запрєщонки чіпси і завиванець з маком .. а так черешня поспіла, і трошки обжираюсь. ох невчасно вона поспіла
В мене від черешні навпаки - вага падає. То все чіпси і завиванець у Вас, негідники!
heart 2
anonim_140
Пухнасті штани• 23 июня в 11:08
16
Смачного, я вже GPT запитала, де такий столик купити)
heart 2
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:09
17
Ответ дляПухнасті штани
Смачного, я вже GPT запитала, де такий столик купити)
Дякую!!!! Що сказав?
heart 2
noavatar
вре_Динка• 23 июня в 11:09
18
Ответ дляЖующаЯКонфету
Та від черешні ви трошки водою наповнились просто ) зійде )
та і від чіпсів також.. але ж я дуриньда знайшла коли це зробити.. за тиждень до поїздки
heart 1
anonim_140
Пухнасті штани• 23 июня в 11:09
19
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую!!!! Що сказав?
)))))) Привіт, Юля 😊 Ой, який гарний 😍 Це не просто столик, це прямо марокканська/середземноморська мозаїка. По фото схоже на круглий столик із керамічною мозаїчною стільницею (tile mosaic). Такі часто називають: «марокканський мозаїчний столик», «Zellige table», «столик бістро з мозаїкою».
heart 2 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1

anonim_79
Обстановщица• 23 июня в 11:10
20
Ответ дляАБВГДэшница
Не знаю, може завтра зважусь.
У вас цей столик з Юску?
heart 1
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:11
21
Ответ длявре_Динка
та і від чіпсів також.. але ж я дуриньда знайшла коли це зробити.. за тиждень до поїздки
Нехай це залишиться між вами та вагами і ніщо не затьмарює відпочинок!!! Ну і за тиждень все зійде, правда то вода у Вас!!!
heart 3
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:11
22
Ответ дляОбстановщица
У вас цей столик з Юску?
З Епіцентру
noavatar
вре_Динка• 23 июня в 11:12
23
Ответ дляАБВГДэшница
Нехай це залишиться між вами та вагами і ніщо не затьмарює відпочинок!!! Ну і за тиждень все зійде, правда то вода у Вас!!!
та я розумію, просто з жарою вона не поспішає сходити тими методами, які раніше допомагали
heart 1
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:13
24
Ответ длявре_Динка
та я розумію, просто з жарою вона не поспішає сходити тими методами, які раніше допомагали
А в мене з жарою три поти сходить, шорти і футболка були такі мокрі, що хоч викручуй.
like 2
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:15
25
Ответ дляПухнасті штани
)))))) Привіт, Юля 😊 Ой, який гарний 😍 Це не просто столик, це прямо марокканська/середземноморська мозаїка. По фото схоже на круглий столик із керамічною мозаїчною стільницею (tile mosaic). Такі часто називають: «марокканський мозаїчний столик», «Zellige table», «столик бістро з мозаїкою».
Розумний, в мене він теж викликає асоціації з відпочинком!!!!
heart 1
noavatar
вре_Динка• 23 июня в 11:16
26
Ответ дляАБВГДэшница
А в мене з жарою три поти сходить, шорти і футболка були такі мокрі, що хоч викручуй.
круто.. а до мене масажистка приїжджала в неділю, каже капець ти набрякша(... і я розумію що якось менше в туалет почала бігати.. ех. ну нічого. і вода з лимоном не допомагає.. вигребемо
heart 1
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:20
27
Ответ длявре_Динка
круто.. а до мене масажистка приїжджала в неділю, каже капець ти набрякша(... і я розумію що якось менше в туалет почала бігати.. ех. ну нічого. і вода з лимоном не допомагає.. вигребемо
Звісно, куди ж ми дінемося!!!
heart 2
noavatar
Паулина 24• 23 июня в 11:40
28
Пiрожки на тарiлцi ?!
face_with_tears_of_joy 1 like 1
anonim_116
автор АБВГДэшница • 23 июня в 11:45
29
Ответ дляПаулина 24
Пiрожки на тарiлцi ?!
Сирники.
heart 3 dislike 1 woman_facepalming 1
anonim_7
Дружная семейка• 23 июня в 13:42
30
У вас украли два яйца.
face_with_tears_of_joy 3
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff