АБВГДэшница• 23 июня в 10:55
Сніданок на схудненні 55
Добрий ранок, смачного!!!
15
5
2
1
1
1
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 10:57
Ответ дляМоторошні троянди
Молодец, так держать! Сколько скинули уже?
Не знаю, може завтра зважусь.
3
1
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 11:00
Ответ длявре_Динка
а в мене відкат)) занадто розслабилась на вихідних
нехай у вас буде кращий результат)
нехай у вас буде кращий результат)
Що їли? )
2
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:01
Ответ дляЖующаЯКонфету
Столик вернулся красивый )
Тимчасово сушку квітів депортувала.
1
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 11:02
Ответ дляАБВГДэшница
Тимчасово сушку квітів депортувала.
А я хотіла спитати де діли квіти )
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:02
Ответ длявре_Динка
а в мене відкат)) занадто розслабилась на вихідних
нехай у вас буде кращий результат)
нехай у вас буде кращий результат)
От я теж в мами знову була на вихідних ))))), боюся ставати на ваги
2
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:03
Ответ дляЖующаЯКонфету
А я хотіла спитати де діли квіти )
Переставила на великий стіл )))
3
2
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:04
Ответ длявре_Динка
а в мене відкат)) занадто розслабилась на вихідних
нехай у вас буде кращий результат)
нехай у вас буде кращий результат)
Дякую за побажання.
4
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 11:08
Ответ длявре_Динка
із запрєщонки чіпси і завиванець з маком
.. а так черешня поспіла, і трошки обжираюсь. ох невчасно вона поспіла
.. а так черешня поспіла, і трошки обжираюсь. ох невчасно вона поспіла
Та від черешні ви трошки водою наповнились просто ) зійде )
2
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:08
Ответ длявре_Динка
із запрєщонки чіпси і завиванець з маком
.. а так черешня поспіла, і трошки обжираюсь. ох невчасно вона поспіла
.. а так черешня поспіла, і трошки обжираюсь. ох невчасно вона поспіла
В мене від черешні навпаки - вага падає. То все чіпси і завиванець у Вас,
негідники!
2
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:09
Ответ дляПухнасті штани
Смачного, я вже GPT запитала, де такий столик купити)
Дякую!!!! Що сказав?
2
Пухнасті штани• 23 июня в 11:09
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую!!!! Що сказав?
)))))) Привіт, Юля 😊 Ой, який гарний 😍 Це не просто столик, це прямо марокканська/середземноморська мозаїка. По фото схоже на круглий столик із керамічною мозаїчною стільницею (tile mosaic). Такі часто називають: «марокканський мозаїчний столик», «Zellige table», «столик бістро з мозаїкою».
2
1
1
Обстановщица• 23 июня в 11:10
Ответ дляАБВГДэшница
Не знаю, може завтра зважусь.
У вас цей столик з Юску?
1
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:11
Ответ длявре_Динка
та і від чіпсів також.. але ж я дуриньда знайшла коли це зробити.. за тиждень до поїздки
Нехай це залишиться між вами та вагами і ніщо не затьмарює відпочинок!!! Ну і за тиждень все зійде, правда то вода у Вас!!!
3
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:13
Ответ длявре_Динка
та я розумію, просто з жарою вона не поспішає сходити тими методами, які раніше допомагали
А в мене з жарою три поти сходить, шорти і футболка були такі мокрі, що хоч викручуй.
2
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:15
Ответ дляПухнасті штани
)))))) Привіт, Юля 😊 Ой, який гарний 😍 Це не просто столик, це прямо марокканська/середземноморська мозаїка. По фото схоже на круглий столик із керамічною мозаїчною стільницею (tile mosaic). Такі часто називають: «марокканський мозаїчний столик», «Zellige table», «столик бістро з мозаїкою».
Розумний, в мене він теж викликає асоціації з відпочинком!!!!
1
Ответ дляАБВГДэшница
А в мене з жарою три поти сходить, шорти і футболка були такі мокрі, що хоч викручуй.
круто.. а до мене масажистка приїжджала в неділю, каже капець ти набрякша(... і я розумію що якось менше в туалет почала бігати.. ех. ну нічого. і вода з лимоном не допомагає.. вигребемо
1
автор
АБВГДэшница
• 23 июня в 11:20
Ответ длявре_Динка
круто.. а до мене масажистка приїжджала в неділю, каже капець ти набрякша(... і я розумію що якось менше в туалет почала бігати.. ех. ну нічого. і вода з лимоном не допомагає.. вигребемо
Звісно, куди ж ми дінемося!!!
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу