sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Работа
anonim_171
Сундучок с каникулами• 24 июня в 16:45

дейтингове агентство хто в танку?

знайшла роботу , віддалено, потратила тиждень свого часу і не заробила навіть долара. 3 дні навчання, потім робота строго від години до години. Перерив 30 хв, повідомляєш наперед. Виглядало все супер серйозно, накачала купу програм але зза тиждень активності до анкети 0. Сьогодні псіханула і сказала що більше не працюю. Я потратила купу свого часу. Зараз сиджу в шоці, чи то я бездарна чи це такий лохотрон.
woman_facepalming 2 dislike 1
8 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_186
В моїй хаті моя правда• 24 июня в 16:45
1
Лохотрон звичайно
Я так працювала
face_with_tears_of_joy 1 like 1

anonim_61
Тракторні війська• 24 июня в 16:46
2
Лохотрон. Невже є сумніви?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_171
автор Сундучок с каникулами • 24 июня в 16:46
3
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Лохотрон звичайно
Я так працювала
який толк було мене вчити і тратити теж свій час? Я одного не розумію
woman_facepalming 1
anonim_186
В моїй хаті моя правда• 24 июня в 16:48
4
Ответ дляСундучок с каникулами
який толк було мене вчити і тратити теж свій час? Я одного не розумію
Ну ви клюнули нічо не заробили
Вони таких шукають
anonim_171
автор Сундучок с каникулами • 24 июня в 16:49
5
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну ви клюнули нічо не заробили
Вони таких шукають
але я і їм нічого не заробила, чи я не розумію чогось
woman_facepalming 1
anonim_11
Зараз на дієті• 24 июня в 16:49
6
тут і лоху ясно, що лохотрон
anonim_11
Зараз на дієті• 24 июня в 16:49
7
Ответ дляСундучок с каникулами
але я і їм нічого не заробила, чи я не розумію чогось
так вони нічого і не втратили
anonim_71
Блиск думки• 24 июня в 17:15
8
Ответ дляСундучок с каникулами
який толк було мене вчити і тратити теж свій час? Я одного не розумію
А чого ви у нас попередньо не спитали? Ми б вам одразу все розповіли шо можна очікувати від такого
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff