Сундучок с каникулами• 24 июня в 16:45
дейтингове агентство хто в танку?
знайшла роботу , віддалено, потратила тиждень свого часу і не заробила навіть долара. 3 дні навчання, потім робота строго від години до години. Перерив 30 хв, повідомляєш наперед. Виглядало все супер серйозно, накачала купу програм але зза тиждень активності до анкети 0. Сьогодні псіханула і сказала що більше не працюю. Я потратила купу свого часу. Зараз сиджу в шоці, чи то я бездарна чи це такий лохотрон.
2
1
автор
Сундучок с каникулами
• 24 июня в 16:46
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Лохотрон звичайно
Я так працювала
Я так працювала
який толк було мене вчити і тратити теж свій час? Я одного не розумію
1
В моїй хаті моя правда• 24 июня в 16:48
Ответ дляСундучок с каникулами
який толк було мене вчити і тратити теж свій час? Я одного не розумію
Ну ви клюнули нічо не заробили
Вони таких шукають
Вони таких шукають
автор
Сундучок с каникулами
• 24 июня в 16:49
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну ви клюнули нічо не заробили
Вони таких шукають
Вони таких шукають
але я і їм нічого не заробила, чи я не розумію чогось
1
Зараз на дієті• 24 июня в 16:49
Ответ дляСундучок с каникулами
але я і їм нічого не заробила, чи я не розумію чогось
так вони нічого і не втратили
Блиск думки• 24 июня в 17:15
Ответ дляСундучок с каникулами
який толк було мене вчити і тратити теж свій час? Я одного не розумію
А чого ви у нас попередньо не спитали? Ми б вам одразу все розповіли шо можна очікувати від такого
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

