Катастрофа• 1 час назад
Київ, розв´язка біля м. Чернігівська. Як проїхати з Броварів до моста Патона?
Гугл і Вейз малює щось нереальне.
Як зараз доїхати, бо чула там ремонт?
Через Кіото на Полуботка?
Дякую.
Як зараз доїхати, бо чула там ремонт?
Через Кіото на Полуботка?
Дякую.
В курсі діла• 59 минут назад
В об´їзд проїдете міст. Вас навігатор має повести. Головне на цю розв´язку заїзджайте не в правому крайньому, а в середньому чи навіть лівому ряду. Там на ров´язці 2 світлофора буде. Вам лівіше і лівіше брати
Ластовиння• 1 минуту назад
Ответ дляКукусики
Все правильно показывает. Моста уже нет.
А куди подівся міст?? Нещодавно ще був
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
