Каріна123• 1 час назад

Страхи

Доброго дня , підкажіть я вагітна, і з´явились такі думки що я зможу нашкодити дитині...

Я в житті ніколи навіть не билась, а тут думки жахливі ,що я щось зможу зробити не так, уронити ,чи коли купатиму, чи забити ,що сили не розрахую, чи біля ножів буде.... Чи зірвуся...
Господи такі думки лякаючи....
Алина-1240• 1 час назад
Природа кости придумала, иначе б все уроненные померли и человечества не было😂

автор Каріна123 • 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Я розумію, але думки лякають.... Надивилась новин про депресію і що хоч може бути.... Боже я не знаю мозок мене так лякає,що я виснажена.
Just a crow• 1 час назад
Гормоны у Вас сейчас берут верх, не волнуйтесь, всё будет хорошо и Вы справитесь с новорожденным, мы в большинстве своём во время беременности через это проходим, а потом всё становится на свои места.
автор Каріна123 • 1 час назад
Ответ дляJust a crow
Я боюся втратити контроль, бо в мене немає прикладу батьків....в мене тільки бабця була, а то психологічне насилля було....
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКаріна123
За мои 36 я видела только 2 несчастных случая, и то, все живы, первый мальчик по площадке в детстве нарядился в дождик новогодний и платье сестры, к окошку колонки близко дома подошел и загорелся-ожоги; и второй девочка с обрыва упала -ногу сломала😂
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКаріна123
У вас его не может быть)все мы подвласны кому то свыше, и он распоряжается😃
автор Каріна123 • 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Я начиталась новин що мами можуть і прибити , бо сили не розраховують, і мозок запам´ятав і все не попускає....
Дитина бажана,бо я 2 роки не могла завагітніти, а тут мозок починає текти що піде щось не так...
Бо я одна буду виховувати дитину, бо батько вже служить...
Just a crow• 1 час назад
Ответ дляКаріна123
Вы будете замечательной мамой и не потеряете контроль, а спустя время прочитаете свою тему и улыбнётесь, потому что Ваше беспокойство Вами не будет осуществлено.
Just a crow• 1 час назад
Ответ дляКаріна123
Всё будет в порядке, не волнуйтесь, это только Ваши мысли, а не реальность.

Алина-1240• 58 минут назад
Ответ дляКаріна123
Не прибьете))) у вас колоссальная выработка гормонов, не дающая это сделать😂