Готова до другої• вчера в 21:58

Ліжко яке гарне?

Ціна без матраца 35-40 тис.
Зробіть вибір:
вже голосів: 47
Люблю ВалЄру• вчера в 21:59
Я б купила 1 , але тільки тому що б гарно пасували мої постільні набори 🤭

Майская киска• вчера в 22:00
1, 3 нравится
хутряна володарка• вчера в 22:05
такие страшные и такие дорогие
даже на HIS дешевле есть дизайнерские
Джем Шакіри• вчера в 22:01
Мне никакое не нравится из тех, что на фото
Хвильоватиша• вчера в 22:03
Никакие, 1 -3 низкие, пыль никак не помыть под ними, 2 ножки торчат будете постоянно ноги сбивать.
автор Готова до другої • вчера в 22:03
Ответ дляхутряна володарка
такие страшные и такие дорогие
даже на HIS дешевле есть дизайнерские
Мабуть дизайнерських ви і не бачили
хутряна володарка• вчера в 22:04
Ответ дляГотова до другої
Мабуть дизайнерських ви і не бачили
Я много что видела. В отличие от ваших фото из стремного тц или рынка
автор Готова до другої • вчера в 22:06
Ответ дляхутряна володарка
Паріруйте дизайнерським фото ...дешевим по ціні
Байрактара• вчера в 22:07
1,3

Закусенец• вчера в 22:12
Ціна космос.
Закусенец• вчера в 22:16
За ці гроші автор якщо брати то деревину. Звичайний мдф чи ДСП немає сенсу. Я придбала собі за 6500. Сплю чудово. Високе, можна підлогу під ним мити. Таке як останньому фото у нас в районі 7-8 тисяч
Аноним_1858• вчера в 22:16
Коричневе деревʼяне дорого виглядає, інші - ширпотреп.
автор Готова до другої • вчера в 22:24
Ответ дляЗакусенец
За 65 тис? Чи 6500?
хутряна володарка• вчера в 22:24
Ответ дляГотова до другої
господи, для вас ’дизайнерский’ это какой-то пшонка стайл или безумный трешачок
Аноним_1858• вчера в 22:31
Автор, подивіться в львівських виробників Frankof і Mebus. Вони гарні меблі роблять.
Закусенец• вчера в 22:37
Ответ дляГотова до другої
За 65 тис? Чи 6500?
6500 грн. Звичайний мдф. Були з м´яким підголов´ям як на вашому останньому фото 7500 грн. Зараз може трішки дорожче. Ще й в кредит дають.
Кручу хвости• вчера в 22:37
Ответ дляАноним_1858
У меня франкоф) 50 кусков с очень посредственным матрасом)
волосатое стекло• вчера в 22:40
Это оно?ДВПс рейками?
Доль Чекомбана• вчера в 22:41
Спимо зараз на 1-му в зйомній квартирі, ще й в Литві )) Гарне ліжко, я б і собі додому таке купила, якщо дім вціліє.

Захекалася читать• вчера в 22:56
Ответ дляхутряна володарка
такие страшные и такие дорогие
даже на HIS дешевле есть дизайнерские
И мне никакая кровать не понравилась
Закусенец• вчера в 23:12
Це спрощений варіант, автор. Додайте сюди ламелі, підйомний механізм і скруглені кути і буде 30 штук. Але матеріал той самий. https://everest-mebel.com.ua/ua/p1932992385-krovat...
Закусенец• вчера в 23:18
Ще ось автор, мені подобається https://jysk.ua/spalnya/lizhka-ta-komplektuyuchi/l...
Ну шо не так?• 1 час назад
По досвіду беру ліжко без тканевого надголовника. Бо на ньому за рік вже будуть плями від жиру голови, навіть якщо ви думаєте що у вас і вашого чоловіка завжди чиста голова