Триндю-бриндю• 1 час назад
Київ. Як на такий розмір аліментів утримувати дитину.
Платить офіційно +-16 тис. в місяць і не хоче брати участь в додаткових витратах, сину 14 років.
10
4
2
Садоводница• 1 час назад
А чим сума не влаштовує? Він 16тис + 8 тис ви (половину від його суми бо ви ще + займаєтеся вихованням і обслуговуванням потреб дитини фізично). На 24 тис утримати дитину цілком реально. Тому не трольте.
8
Цирк на дроті• 1 час назад
Человек уже платит нормально. Все остальное зависит от вас, вашей адекватности и его общения с ребенком.
1
Дрібка щастя• 1 час назад
У нас на троих 15 тис в месяц. Живые. Не подохли ещё. Памперсы дорогие вам не нужны по возрасту, няни чтоб выйти вам на работу тоже. В чем проблема?
2
Полтавська галушка• 1 час назад
Ответ дляСадоводница
А чим сума не влаштовує? Він 16тис + 8 тис ви (половину від його суми бо ви ще + займаєтеся вихованням і обслуговуванням потреб дитини фізично). На 24 тис утримати дитину цілком реально. Тому не трольте.
Ото мамки подуріли.
Нас 3, тоже підліток. місячні витрати +-50000 на сім´ю. Квартира своя, 2 авто.
Вважаю, що живемо середньо, в розумних рамках собі багато дозволяємо ( і кіно, і кафе і здоровий продуктовий кошик (м´ясо, риба, молочка, овочі, фрукти).
Нас 3, тоже підліток. місячні витрати +-50000 на сім´ю. Квартира своя, 2 авто.
Вважаю, що живемо середньо, в розумних рамках собі багато дозволяємо ( і кіно, і кафе і здоровий продуктовий кошик (м´ясо, риба, молочка, овочі, фрукти).
Ворую вкусняшки• 1 час назад
Ответ дляPrervana
Вы автор инста-роликов ’готовлю сыну в школу ланчбокс’? Ну там где бутеры с черной икрой и омары всякие в судочках?
Які судочки, ви про що? Офіціант привозить на перервах засервіроване під клошем.
6
Мозговая пилочка• 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
У нас на троих 15 тис в месяц. Живые. Не подохли ещё. Памперсы дорогие вам не нужны по возрасту, няни чтоб выйти вам на работу тоже. В чем проблема?
Это троль, разве не видите
Рву и мечу• 1 час назад
у вас шикарные алименты! и как бы не только он должен обеспечивать а пополам
Щаслива Я• 1 час назад
Если вы работаете, то это нормальные алименты. Если нет, тогда вопрос почему? 14 лет это не дошкольник. Няньки то уже не нужны. Моей подруге бывший официально платил около 2 тыс. Некоторые расходы (кружки и тд) делили 50/50. У вас еще норм.
Рятівник Малібу• 50 минут назад
Ответ дляТа не реву я
16+16 равно 32 тысячи грн в месяц. Этого мало на ребенка???
Тобто батько дав і все. А мама готує, прибирає все контролює і теж така ж сума? Ні! 16+8
1
автор
Триндю-бриндю
• 45 минут назад
Ответ дляРятівник Малібу
Подайте на нього до суду
Суд вже був. Тепер приходить від 16-22 тис. різні суми в місяць.
1
Пасти Ла• 45 минут назад
Ответ дляПолтавська галушка
Ото мамки подуріли.
Нас 3, тоже підліток. місячні витрати +-50000 на сім´ю. Квартира своя, 2 авто.
Вважаю, що живемо середньо, в розумних рамках собі багато дозволяємо ( і кіно, і кафе і здоровий продуктовий кошик (м´ясо, риба, молочка, овочі, фрукти).
Нас 3, тоже підліток. місячні витрати +-50000 на сім´ю. Квартира своя, 2 авто.
Вважаю, що живемо середньо, в розумних рамках собі багато дозволяємо ( і кіно, і кафе і здоровий продуктовий кошик (м´ясо, риба, молочка, овочі, фрукти).
У родини могли бути інші статки. У дитини дорогі хоббі чи навчання. Чому про ’утримувати’ всі про їжу пишуть. А все інше де?
Я така бойова• 32 минуты назад
Ответ дляПасти Ла
У родини могли бути інші статки. У дитини дорогі хоббі чи навчання. Чому про ’утримувати’ всі про їжу пишуть. А все інше де?
Ну мама ж мабуть теж працює, сподіваюсь
. То має виистачати
. То має виистачати
Обижулька• 14 минут назад
Ответ дляТриндю-бриндю
Суд вже був. Тепер приходить від 16-22 тис. різні суми в місяць.
Може він має ще заплатити за спеціально навчених людей, які ваші дитині будуть готувати, прибирати і прасувати? Автор спробуйте вийти на роботу.
1
Обижулька• 12 минут назад
Ответ дляПасти Ла
У родини могли бути інші статки. У дитини дорогі хоббі чи навчання. Чому про ’утримувати’ всі про їжу пишуть. А все інше де?
Могли але вони розлучились. Якщо автора не влаштовують реалії, вона може сплачувати 16 тисяч аліментів чоловіку і не виховувати власну дитину.
Суцільна зрада• 5 минут назад
А ты не о@@ела , мандам? Твой ребенок по ходу с великим удовольствием пойдет жить к папе, а ты будешь им платить алименты! Вариант? Сколько ты, содержанка, сможешь им платить, на своего ребенка? То-то же.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу