Сніг вранці випав, пухнастий і білий.
Ним всі доріжки припорошило.
Білими стали дерева й дахи,
І дітлахи вже гуляють "в сніжки".
А морозенко, бешкетник веселий,
Льодом скував всі річки і озера.
Ще й на шибках усю ніч малював,
Все візерунками казку складав.
Ось і прикрашено світ новорічно,
Всюди казково і трохи незвично.
Ніби завмерло усе у чеканні
Щастя від зустрічі, суму прощання.
Ним всі доріжки припорошило.
Білими стали дерева й дахи,
І дітлахи вже гуляють "в сніжки".
А морозенко, бешкетник веселий,
Льодом скував всі річки і озера.
Ще й на шибках усю ніч малював,
Все візерунками казку складав.
Ось і прикрашено світ новорічно,
Всюди казково і трохи незвично.
Ніби завмерло усе у чеканні
Щастя від зустрічі, суму прощання.
Еще Вам:
Дзвенять сніжинки у повітрі,
Мороз рум’янить щіщки.
Ялинка сяє нам вогнями
Казково, новорічно!
Или вот:
В зимовий день, в казкове свято
Прийшли на карнавал малята.
В костюмах гарних всі, чудових,
І веселитися готові.
Співати будемо пісні,
Читать віршовані рядки,
Навкруг ялинки танцювати
І з Новим роком всіх вітати.
Дзвенять сніжинки у повітрі,
Мороз рум’янить щіщки.
Ялинка сяє нам вогнями
Казково, новорічно!
Или вот:
В зимовий день, в казкове свято
Прийшли на карнавал малята.
В костюмах гарних всі, чудових,
І веселитися готові.
Співати будемо пісні,
Читать віршовані рядки,
Навкруг ялинки танцювати
І з Новим роком всіх вітати.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу





