17 апреля в 20:56

Ви їсте солодке в повсякденному житті?

Я стараюсь не їсти, не купую цілеспрямовано. Хіба що на свята або коли пригощають. А ви дозволяєте собі тістечка чи цукерки в повсякденному житті?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 290
Так
Ні
Дуняша 17 апреля в 21:18
Ответ дляMs. Iphone
Люблю мясо и рыбу. Сладкое фу.Чай кофе то же без сахара. Никогда не любила сладкое.Могу раз в100 лет скушать одну рафаелку и опять на долго фу.
Как же я хочу не любить сладкое, но у меня зависимость. Из за этого и лишний вес(((
ВундерКИНГ 17 апреля в 21:18
Їм , коли є бажання. Ніколи не була на дієтах. 47 років 61кг/167см, це сама більша вага, зазвичай 57. І так з 23 років. Буду товстіти, тоді може меньше їстиму.
Мааарковная 17 апреля в 21:19
Завтракаю шоколадом! 🍫 Небольшим кусочком. Даёт энергию с утра
Ms. Iphone 17 апреля в 21:19
Ответ дляКракадэ
Я тоже не понимаю.
Но знаю.что такие есть мой брат например.
Я кофе пью без сахара всегда, но утром к кофе - круассан или кусочек тортика или черный шоколад или зефиринка - всегда что то есть.
Да у меня много знакомых у кого прям ломка без сладкого.Наверное это чего то у них в организме не хватает
Кракадэ 17 апреля в 21:19
Ответ дляТехпаспорт на медузу
1. Здоров´я і фігура
2. Не бачу сенсу. Якщо не купувати і рідко їсти - якось і не хочеться.

Мені здається, що не люблять себе якраз ті, хто їсть багато солодкого)
А почему у вас крайности - или ничего или много?
А в меру быть не может?

Я здоровая и фигура отличная и ем каждое утро сладкое с кофе
Пацелуйнитуда 17 апреля в 21:19
Ответ дляКлептоманка
Именно сейчас практически нет, пытаюсь сбросить вес . Исключение составляют шоколад черный кусочек более70%. 20числа будет месяц
Мне диетолог разрешал вяленый чернослив. Он сладкий, и не сильно калорийный.
Луноходик_Ик 17 апреля в 21:20
Кожного дня, купую те що хочу. Багато активності в житті, тому можу собі дозволити і без сумлінь сказати що солодке обожнюю і не вважаю його шкідливим. Сьогодні їла тістечко маленьке і цукерки
75В 17 апреля в 21:21
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У мене батько діабетик, вдома звикла, що солодкого зазвичай немає. Сама не звикла цілеспрямовано купувати. Зате мій хлопець постійно купує додому тортики, шоколадки. Але як буду сама жити - теж не купуватиму, мабуть... Це ж не корисно і зайві калорії
Діабетик якого типу?
Добре вас мати зашугала.
Вивчіть медичну сторону, чи що.
Або кидайте хлопця через солодке і шукайте такого ж, як ви. Є пари, які не п´ють, є вегани. Тож і ви собі знайдете.
1 1
Ms. Iphone 17 апреля в 21:21
Ответ дляКаяспер
Ясно) Я відмовлялась від цукру, ломка була така, що в шоці була. Палити свого часу іто легше кунути було. А цукрову залежність на собі відчула у повній мірі.
Зато избавились от вредности.Сахар точно не полезен ни в каких интерпретациях)))
Мой завтрак 17 апреля в 21:21
Ответ дляФісташкова кава
У меня кг Лещины, по акции отхватила в Рошен)))
Почем?
Луноходик_Ик 17 апреля в 21:23
Ответ дляТехпаспорт на медузу
1. Здоров´я і фігура
2. Не бачу сенсу. Якщо не купувати і рідко їсти - якось і не хочеться.

Мені здається, що не люблять себе якраз ті, хто їсть багато солодкого)
Якщо всього в міру, то і фігура і здоровʼя вас не покинуть)
Фісташкова кава 17 апреля в 21:22
Ответ дляМой завтрак
Почем?
220 грн за 1 кг. Пачками только продавалось.
Ms. Iphone 17 апреля в 21:22
Ответ дляДуняша
Как же я хочу не любить сладкое, но у меня зависимость. Из за этого и лишний вес(((
Да когда прям зависимость от сладкого наверное сложно от него отказаться
Нічна ненажера 17 апреля в 21:23
Ответ дляMs. Iphone
Люблю мясо и рыбу. Сладкое фу.Чай кофе то же без сахара. Никогда не любила сладкое.Могу раз в100 лет скушать одну рафаелку и опять на долго фу.
О! Я - так само. Мені солодке, по собі через кілька хвилин, залишає кислий присмак, якого можу позбутися лише якщо зуби почищу. Фрукти, доречі, хоч солодкі, хоч кислі, такого ефекту не дають.
Кидаю курити 17 апреля в 21:24
Ответ дляКракадэ
Так это вынужденная мера.
Это понятно.
Или к примеру ограничения чтоб похудеть или не набрать. Тогда небольшое количество сладкого просто вписывается в калотаж.

Но хотеть сладкое, не иметь ограничений и самой себя наказывать отсутствием - за что?
А если у человека ограниченный бюджет?
автор Техпаспорт на медузу 17 апреля в 21:24
Ответ для75В
Діабетик якого типу?
Добре вас мати зашугала.
Вивчіть медичну сторону, чи що.
Або кидайте хлопця через солодке і шукайте такого ж, як ви. Є пари, які не п´ють, є вегани. Тож і ви собі знайдете.
Я й не п´ю алкоголь також

Випробовую силу волі. Не пила взагалі вже роки 3 мабуть
2 1
Фісташкова кава 17 апреля в 21:24
Ответ дляТехпаспорт на медузу
1. Здоров´я і фігура
2. Не бачу сенсу. Якщо не купувати і рідко їсти - якось і не хочеться.

Мені здається, що не люблять себе якраз ті, хто їсть багато солодкого)
А багато это сколько?) кг торта и кг конфет? Вы если видите толстую женщину наверное представляете как она сидит на диване а вокруг горы фантиков, тортов и булочек
Мелочунь 17 апреля в 21:24
відповіла так, але я обмежую їх. З покупних солодощів їм тільки шоколад з гарним складом, зефір, фруктову пастилу без цукру, декілька видів морозива. Ну ще є декілька видів пряників та печива, але їх рідко можна зустріти. І все це не кожен день, а наприклад лише у вихідний. Солодощі з маргаринами не їм взагалі.
Кракадэ 17 апреля в 21:24
Ответ дляКидаю курити
А если у человека ограниченный бюджет?
Ну уж кусочек шоколада или одну конфетку к кофе можно при любом бюджете позволить.
Грабля 17 апреля в 21:25
Ответ дляКракадэ
Да, я нормальная.
Я тоже.)
2 1
Ms. Iphone 17 апреля в 21:25
Ответ дляНічна ненажера
О! Я - так само. Мені солодке, по собі через кілька хвилин, залишає кислий присмак, якого можу позбутися лише якщо зуби почищу. Фрукти, доречі, хоч солодкі, хоч кислі, такого ефекту не дають.
Фрукты люблю практически все.Но тоже много не могу есть.Быстро воротит от них.В отличие от мяса.Мяско то любов
автор Техпаспорт на медузу 17 апреля в 21:25
Ответ для75В
Діабетик якого типу?
Добре вас мати зашугала.
Вивчіть медичну сторону, чи що.
Або кидайте хлопця через солодке і шукайте такого ж, як ви. Є пари, які не п´ють, є вегани. Тож і ви собі знайдете.
Ніхто мене не зашугав і хлопець може їсти, що хоче. Просто мені трохи дивно, коли він просто так купує тістечка і тортики))
Кидаю курити 17 апреля в 21:25
Ответ дляКракадэ
Ну уж кусочек шоколада или одну конфетку к кофе можно при любом бюджете позволить.
Не при любом
Мелочунь 17 апреля в 21:25
Ответ дляфрау Гітта
Да, я обычный, нормальный человек и ем сладкое.
Только здесь читаю про вред сахара, глютена, молока и только святой авокадо с лососем всех спасет
ну просто научно-популярные и научные источники вы не читаете.
75В 17 апреля в 21:25
Ответ дляТехпаспорт на медузу
1. Здоров´я і фігура
2. Не бачу сенсу. Якщо не купувати і рідко їсти - якось і не хочеться.

Мені здається, що не люблять себе якраз ті, хто їсть багато солодкого)
Це ви так своє рпп пояснюєте?
Це так нудно - бути такою раціональною, правильною. Люди різні, ніхто не безсмертний. Відсутність цукерок не гарантує вам, що ви не отримуєте прихований цукор з їжею. Навіть в батоні - подивіться, скільки цукру. В йогуртах.
Чи ви геть усі етикетки читаєте, перш ніж купити, і готуєте самі все, що можете.
Це точно рпп.
1 1
Царевна_несушка 17 апреля в 21:26
Не їм.
Вже роки три.
Худою бути подобається більше ніж солодке.
автор Техпаспорт на медузу 17 апреля в 21:26
Ответ дляФісташкова кава
А багато это сколько?) кг торта и кг конфет? Вы если видите толстую женщину наверное представляете как она сидит на диване а вокруг горы фантиков, тортов и булочек
Тут багато відписались, що їдять багато
автор Техпаспорт на медузу 17 апреля в 21:26
Ответ дляФісташкова кава
А багато это сколько?) кг торта и кг конфет? Вы если видите толстую женщину наверное представляете как она сидит на диване а вокруг горы фантиков, тортов и булочек
Вы если видите толстую женщину наверное представляете как она сидит на диване а вокруг горы фантиков, тортов и булочек

Зовсім ні
Клептоманка 17 апреля в 21:27
Ответ дляСіточка
Да, когда хочется. Самое странное, что раньше я держала себя в ежовых рукавицах, сейчас ем сладкое каждый день и исхудала совсем🤷‍♀️
Сдайте кровь на сахар..
Домовенок Кузя 17 апреля в 21:27
Я еще курю айкос и бухаю прикиньте)