Ростки жимолости• 18 декабря 2022

Дитина не спить майже три доби

Дитина не спить майже три доби. Сухий частий кашель. В неї голова болить від кашлю, горло, м’язи живота та грудної клітини. Перерва між кашлями 15 -20 секунд і таке вже три доби. Я у Відні. Була у лікаря, призначили нурофен та промивати ніс. Кров нормальна, легені чисті. Чесно, мені страшно. У дитини вже паморочиться в голові. Вона плаче та просить їй допомогти, а я навіть не розумію як
все по ГОСТу!• 18 декабря 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Так, якщо сухий невпинний кашель, потрібен препарат з кодеїном. Але навіть в Україні їх без рецепту не знайти.
В дитини проблеми з бронхами, через застуду. Ще є температура, а значить і набряк. Не може відійти слиз. Насамперед треба зняти набряк, а не відключити мозок.
При триденному кашлі ніхто не призначить дитині препарат з кодеїном та ще й при підвищенній температурі.
все по ГОСТу!• 18 декабря 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Ну, в мене малий здавав в Києві. Де у Відні я не знаю
Кров на коклюш? І що, виявили коклюш в крові?
все по ГОСТу!• 18 декабря 2022
Ответ дляОтвечаю всем
То напишіть лабораторію і назву аналізу. Будем знати де в Україні коклюш в крові знаходять.
Всех анонимов аноним• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Зволожую. Гігрометр вже 80 показує
Нужно дать что то от аллергии, и да ещё можно сальбутамол или спрей или в небулайзер ,он снимит отек и расширит бронхи для выхода мокроты и успокоит гортань.

У меня так начинался отек гортани пока я вообще не начала задыхаться от отека. Скорая ели спасла.
Отвечаю всем• 18 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так погугліть
Ось перша зсилка-Діла лабораторія
https://dila.ua/labdir/13950.html
Потрібна венозна кров
Отвечаю всем• 18 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Да, в нашому випадку -так
все по ГОСТу!• 18 декабря 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Так погугліть
Ось перша зсилка-Діла лабораторія
https://dila.ua/labdir/13950.html
Потрібна венозна кров
І Вам за цим аналізом написали діагноз Коклюш?

Не обманюйте людей.
Цей діагноз ставлять тільки з посіву слизу.
Отвечаю всем• 18 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!

Не обманюйте людей.
Чого я маю когось обманювати? Мені не треьа було, щоб мені щось писали. Мені треьа було, щоб дитині стало краще. Йому виписали сироп, за тиждень стало легше і все. В мене дитина без вакцин, і я з вакциною ще з дитинства була, хворіли разом. А що там і де писали мені без різниці.
все по ГОСТу!• 18 декабря 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Дякую, все зрозуміло.
І сироп вже є, який за тиждень коклюш лікує.
Я не в теме• 18 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ви тему читали?
КАШЕЛЬ СУХИЙ!!!!
Що ви пишите?
Який мед і Боржомі?
Боржоми и прогулки так же помогают кашлю стать влажным. В любом случае, они не сделают хуже.
А вам, советую, реагировать спокойнее. Зачем кричать?
Отвечаю всем• 18 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дякую, все зрозуміло.
Так, сироп з кодеіном виписують.
Не розумію Ваші напади, вся ця інформація є в доступі.
За тиждень в моєі дитини пройшов кашель, який не проходив кілька місяців з іншими сиропами, бо не могли встановити діагноз. Тобто стадія вже була остання.
Відповідати Вам більше не буду.
Просто болталка• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Тут така медицина, що якщо швидка вирішить, що я даремно їх викликала, то прийде рахунок у 600 євро
Не викликайте, а йдіть до лікаря
Леди Репях• 18 декабря 2022
Автор, от нурофена кашель лучше не станет. Надо сделать снимок, там уже всё могло опуститься до воспаления лёгких.
Нужен прогревающий массаж и правильное лечение.
Поспешите!
Морская свинка• 18 декабря 2022
В таких випадках давала синекод, так , це ліки не у сіх випадках кашлю, а саме при непродуктивному, виснажаючому кашлі. Рекомендувати не буду, просто описала свій випадок.
Светка-пипетка• 18 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Да, если кашель сухой, изнуряющий, синекод, неск дней, и кашель перейдет в мокрый.
Но да, конечно, лучше врач. Да и не купите его заграницей просто так скорее всего..
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 декабря 2022
Схоже на бронхоспазм або коклюш(((
Раніше робили інгаляції з гормонами по рецептам лікарів, але потім прийшли до того, що просто вдівала дитину і сідали на балконі і дихали холодним повітрям, що також допомагало, але й не шкодило. І антигістамінне, але при коклюші не допоможе. А от свіже холодне повітря і при коклюші допоможе. І дійсно відволікати дитину при приступі.
Як я була вже студенткою, то отримала затяжний бронхіт з яким просто дихати не могла, постійно кашляла і задихалась, особливо в метро, то мене врятувала настоянка прополісу, і вже 20 років кашель собі лікую прополісом. Але рекомендувати не буду, бо то дитина!
Любовь Калистратовна• 18 декабря 2022
Ответ дляТелепузик
на ночь табл. ношпы и табл. от аллергии, спать полусидя при открытом окне/ балконе
Мені ще дуже судинозвужуючі допомагають.
koreshk9• 18 декабря 2022
Берете молоко, мед і масло какао, думаю закордоном це все можна купити, грієте і теплим добре, але не гарячим, даєте пити дитині. Плюс заводите в ванну включаєте гарячу воду і даєте дихати паром. Це все перед сном, плюс можна дати пастилку типу золса, теж думаю, мають бути у продажу, ментолові цукерки. Спати садите в подушки а не кладете, десь під кутом 45 градусів. У мене у меншої кожна хвороба таким кашлем супроводжувалась, в´їдливим, особливо вночі. Це все допомагало. Вночі, коли приступ кашлю, крізь сон, даєте знову тепле молоко і пастилку.
как тебе такое илон маск• 18 декабря 2022
Автор, у Вас залишились контакти українського педіатра? Або є сервіси, де можна безкоштовно отримати дистанційну консультацію
Повелитель интернета• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
На вулиці трохи легше. Мені схоже на бронхоспаз, але я ж не лікар
Может коклюш?
Зоя Жорівна• 18 декабря 2022
коклюш? що кпже лікар? при сухому кашлі прицмають кашлещупинні препарати то
Зоя Жорівна• 18 декабря 2022
автор вижу вам тут миллион советов дали
пожалуйстта не слушайте их
только грамотный врач может назначать лечееие
пожалуйста обратитесь к врачу, если его советы не помагают найдите другого
Винник• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Лікар сказала багато пити
А вы сами не можете хотя бы пару сиропов откашля купить ? Они продаются без рецепта.
Отжигающая• 18 декабря 2022
Вам би свічку ректодельт поставити. Пошукайте у когось, думаю, у вас є групи українців.
Мексиканочка• 18 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Зрозуміла. Дяку!
Автор,можна фліксотід звичайно.Якщо є можливість придбати небулайзер,то фліксотід обов‘язково.Це зніме приступ у дитини,бо вона докашляється до запаморочення.Мій аллергік,у нього завжди такі реакціі і алерголог нам відразу призначає такі інгаляціі.Спочатку вентолін потім фліксотід, можна і просто фліксотід.Тільки все треба розводити.
Мексиканочка• 18 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Погоджуюсь, пульмонолог категорично проти синекоду.
Печенюшка• 18 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
Расширить бронхи.
Массаж, теплый компресс. Если у нас были бы, то Бронхолитин хорошо это убирает или Аскорил. Ингаляция сальбутамолом.
Я с ребенком в два года его когда попали в стационар, там педиатр так и сказала : до одного места все сиропчики, амброксолы и плющи. Нужно расширить бронхи и бронхиолы, откуда слизь не может выйти.
Никогда не советуйте такие препараты. Их назначают при бронхите. Назначает доктор! Я знаю о чем говорю. У ребенка с года бронхиты и потом астма появилась.
Дышать без назначения можно боржоми и физраствором. Всё!
Feel good• 18 декабря 2022
Алергія?
Кашлюк?

Виключили?
Feel good• 18 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Кров на коклюш?
Ого який прогрес.
І де такий аналіз можна зробити?
Цілком реально.
Виявляють антитіла.
Feel good• 18 декабря 2022
Ответ дляПеченюшка
Я вообще побаиваюсь этих боржоми и физрастворов с ингалятором.
Мне кажется, это ещё та среда для развития бактерий.