Налогообложу• 17 апреля 2023

Питання щодо патентування назви закладу, хто знається?

В нас заклад названий українською. Наприклад - Маня.

Сторінка в ІГ має назву Маня, адреса сторінки - Manya

Пишуть нам зі сторінки з аналогічною назваою, що вони вже подалися на патент і вимагають змінити і назву закладу, і адресу сторінки.
В заявці на патент (вони надіслали номер) вказано що патентується саме Manya, а не Маня.

Чи мають вони право вимагати змінити назву закладу українською, якщо патентують англійською назву і чи мають право вимагати зробити це наразі, коли їхня заявка ще не затверджена?
Не пириживай• 17 апреля 2023
адреса сторінки де? в інеті? чи в інсті?

Хома з пастою• 17 апреля 2023
Вам треба юрист бо там багато нюансів.
Щось мені здається що якщо ви перші ’забили’ назву, то повинно бути вашим і тому вимагають так на словах.
Аноним с кешбеком• 17 апреля 2023
Треба ще зважати в якому класі реєструється тм, а також який вид - словесний, графічний , словесно-графічний
автор Налогообложу • 17 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
ІГ
Булку Дай• 17 апреля 2023
Вам треба до патентного повіреного, та й заявка не на патент (це для винаходів), а на отримання свідоцтва на товарний знак, подається до відомства - зараз Державна організація ’Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій’. Якщо назва однакова, шріфт однаковий и зазначено однакові послуги та товари, є великий процент порушення прав (це в суді розглядається). Охорона надається з дати подачі заявки у відомство.
Булку Дай• 17 апреля 2023
Так вони подали заявку на знак Manya, а у вас просто Маня (не одне й теж), це буде вирішувати експертиза відомства. Але назва англійською за ними))
Не пириживай• 17 апреля 2023
товарний знак і назва користувача в інстаграм - це різні речі. щоб не було у вас проблем у майбутньому, то реєструйте і свою ТМ, домен сайту...
Ну що ви, мамо!• 17 апреля 2023
Ответ дляБулку Дай
Але є ще така штука, як право попереднього користування. Думаю, тут саме такий випадок. Якщо інший користувач добросовісно використовував чи зробив дороговартісні приготування до використання торговельної марки до дати її реєстрації іншим, то за ним визнають право попереднього користування і навіть після реєстрації ТМ не можна заборонити її використання тим, хто робив це раніше без реєстрації під аналогічною назвою, наприклад.
Ну що ви, мамо!• 17 апреля 2023
А от якраз подавати зараз ’Маня’ не раджу, бо прийде відмова через раніше подану заявку - Manya, тут сходіть до змішування дуже очевидна

Marty• 18 апреля 2023
Автор, я патентний повірений) Можу проконсультувати.