ШанельКуКу• 01 июля 2023

Як я скинула 18 кг за 6 місяців та ваші історії успіху

Зараз два місяці взагалі без фруктози, без лактози і сахарози вже давно. Їжа по вазі три рази в день в один і той же час не зважаючи на місце і людей навколо. Звикла, мені подобається, хожу в зал, п‘ю добавки та вітаміни.
Тепер ви діліться яка ви молодець у схудненні.
Дякую
Нашли в капусте• 01 июля 2023
Ем в свое удовольствие и не парюсь

Єдина Країна• 01 июля 2023
Ответ дляКракадэ
Ну, поговорим лет через 5
Мне здесь 5 лет назад то же самое писали.
Неужели вы не видите вокруг себя молодых здоровых толстых женщин. Или удобнее лишний вес оправдывать не обжорством, а исключительно проблемами со здоровьем?
Тишком_нишком• 01 июля 2023
о, автор я вас по фото с весами узнала)
Завжди мало• 01 июля 2023
Я после рождения 3 ребёнка за 6 месяцев скинула 20 кг. Не считаю это историей моего успеха.
Сейчас за пару месяцев скинула 8 кг. Мы прожили полгода в оккупации, вечное чувство, что будет голодовка. Набирали продукты впрок, дома был склад.
Потом выехали в Ирландию и начали мы жрать все что видели. Поправились все, и я , и дети сильно.
Немного успокоились и начали питаться с умом.
Это тоже никак не позитивная история, скорее очень печальная.
aleksey.bo• 01 июля 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Поділюся фото «до» та «після».
Фото «до»- з минулого літа. Але худнути почала з 30 січня цього року (перший раз прийшла на тренування)) І здається, я важила ще більше на той момент. Безпосередньо перед тим, як взялася за себе, фото не робила. Бо не дуже вірила, що зможу. Мріяла хоч би 10 кг скинути.
Фото «після» у колажі- зроблене позавчора.
З лютого по середину травня- мінус 20 кг. Але вже трохи більше місяця я без спорту. І поки не тренуюсь, вага стоїть на місці.
А з якої ваги худнули і скільки зараз важите? Ви молодець, чесно!
Не прохожу мимо• 01 июля 2023
Ответ дляЕвга-9246
Я була завжди худенька. І думала як ви. Але буває, що стається щось таке, що змінює людину, її вагу. І розумієш, яка була дурна, коли з зарозумілим виглядом молола шось типу такого, як ви оце.
А що змінило вашу вагу?
Хвороба?
Але ж не можна постійно хворіти, вибачте...
Якось же скидають вагу навіть після?
Видящие_помогите• 01 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Я сбросила 16 с 76, тоже за полгода. Даже без спорта
Розкажіть як можна схуднути без спорту?
От скільки читаю про дифіцит калорій і т.д ну нічого не зрозуміло, ще один із методів - їсти не більше 150 г … як їх наважити 150 г , сухих чи приготовлених ?Короче кажучи , це мені якась вища математика 🫣 Я худоба інтервальним , але тепер маю язву і голодання не мій варіант 😥
Ламборджини• 01 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Честно - не толстая, никогда не было больше 60 кг при 178 см роста, чаще меньше
Можете не поверить, это ж такое
Толстой быть - это очень некрасиво, вижу много женщин таких к сожалению
Не говорю о худобе или тощести, ни в коем случае
Просто быть в совсем нормальном весе
Это не трудно ведь, если есть нормальную еду?
Просто тут суть в чём
Автор поста считает такую еду, как у неё на фото, диетической, ’ похудательной ’, на какой-то определённый период
А я считаю такую еду самой обычной и повседневной, не считаю её какой-то особой или диетической 🤷‍♀️ Это нормальная, здоровая еда, не знаю, ПП или нет, не хочу вдаваться в эти новомодные дебри
Просто здоровая и вкусная еда
Но при этом могу любое съесть сладкое даже в 12 ночи
Что интересно - мне не хочется есть таких как говорится вредностей, условно говоря, может раз в месяц - два прям очень припечет, бывает перед КД
Ем абсолютно спокойно
Просто нет зациклености к еде как таковой
Еда умеренно - чтобы жить, а не жить, чтобы есть, а потом истерически сбрасывать и в итоге всё по кругу
Понимаете?
Поесть за 10 минут и побежать делать дела, а не делать из еды какой-то культ и уделять этому процессу много времени
Вот почему не могу и не хочу понимать толстых, говорю как есть, неприятно смотреть даже
95 % набирают вес от питания, своей лени, психологических проблем, нежелании разобраться в себе, почему так происходит, в итоге заедается жизнь в прямом смысле
Так почему такое не может быть противно?
Конечно может и должно быть
Человек должен стремиться к лучшему всегда, совершенно
Толстые не согласятся, знаю
Но восхищаться толстыми девочками и тем, как они пытаются сбросить вес собственноручно набранный - за гранью
Возьмите с полки пирожок.
Админко• 01 июля 2023
Для мене проблема не в скиданні кг, а в в тому щоб себе заставити.. І от що скажу 20 років я цю проблему успішно вирішувала, а останній рік як зірвалася .. булімія(, я додала 9 кг. Це просто треш😭 я жру, мені не смачно, а я жру.
Тому я вирішила примінити кардинальний спосіб: сиджу на жорсткій дієті. Режим крок вправо - розстріл😅. За 1 тиждень скинула 1 кг бо зривалася ще трохи. За 2 тиждень 3 кг. Мені пофіг що то жир, вода, але є результат і це мене стимулює продовжити). Успіх поки дуже далеко. Після досягнення резалту планую жорстко контрольоване пп.

Крию матом страшно• 01 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
есть такие недостаток функции щитовидной железы и надпочечников
От бачите, причина є всьому. Для людини, що якісь відхилення у нормах здоровʼя, яка хоче, але не може набрати вагу, не спрацює ваше простецьке «більше їсти, менше рухатись». Так само не завжди спрацює і «менше їсти, більше рухатися» у протилежному випадку.
Фокус-Покус• 01 июля 2023
Ответ дляЕвга-9246
Так ви слідкували за зважуванням, підрахунком і т.д. В чому відмінність?
А що там слідкувати? Перший тиждень хіба що щоб знати скільки чого і в чому, а далі ті самі чашки і тарілки щодня ж використовуються. Плюс дуже багато фасованого, упакованого, де все вже вирахувано. От пішли ви в гості, кіно чи на пікнік в ліс поїхали і всюди тягай і діставай своє. Або підлаштовуй плани під поїсти. А я вільна. Вийшло то чотири рази в день поїла, а не вийшло, то двічі на день поїла і в мене небо не падало і схуднення не зривалось.
Фокус-Покус• 01 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Може автор теж живе життя, просто своє, а не ваше?
Віднайти баланс між ’подобається’ і ’є результат’ не всім вдається. Автору вдалось, вона молодчина! Ріспект їй, а не співчуття)
То я про це й кажу, що можна їсти коли подобається і що подобається і мати результат і не мучити себе такими режимами.
Евга-9246• 01 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А що змінило вашу вагу?
Хвороба?
Якось же скидають вагу навіть після?
Так, зачекайте. Це ж вже інша розмова. Ви ж в своєму повідомленні ратуєте за те, що всі й так повинні бути худими і якщо ти набрав вагу, а потім худнеш - то нічим гордитися.
’Но восхищаться толстыми девочками и тем, как они пытаются сбросить вес собственноручно набранный - за гранью’

Я ж вам і кажу, що є ситуації, коли вага набирається, незважаючи на те, який ти розумний і як правильно і в міру харчуєшся. І схуднення після всього - це часто дійсно подвиг, і тут є чим гордитися.
Фокус-Покус• 01 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
Життя в кожного своє, хтось робить з їжі культ, а хтось робить культ з підкачаного тіла. Кожному своє, і спвчуття ні до чого
І те і інше перебір. Але якраз автор і робить культ з їжі, бо саме їжа, саме процес харчування підкорив усе її життя.
Крию матом страшно• 01 июля 2023
Ответ дляaleksey.bo
Дякую!)
Насправді, зараз вага ше дуже велика!
Було 100.2 кг. Зараз 80.1))
Я ще хочу 10 скинути і мені буде достатньо. Ну, або хоча б 8
Та не реву я• 01 июля 2023
Ответ дляФокус-Покус
Не згодна. Культ - це інше. А автор просто харчується , задовольняючи потреби організму жирами, білками та вуглеводамм
Додекаэдр• 01 июля 2023
Фу …
Я б таке не їла(
В мене своя схема- їм все що хочу тільки менше , не доїдаю до ситості повної і тільки тоді коли реально голодна .
Вага зараз 63 , ще 2 кг планую скинути в найближчий час , і до 57 кг до кінця року .
Крию матом страшно• 01 июля 2023
Ответ дляФокус-Покус
Та ну. Де ж тут культ? Автор просто збалансував своє харчування і якщо це допомагає і дає результат, то чому б і ні? Я не думаю, що вона ридає, давлячись рибою або салатом) Підібрала для себе те, що їй підходить і живе собі)
Карамбулкул• 01 июля 2023
вы молодец

Аноним НаВсеГда• 01 июля 2023
Успех - это быть 25 лет в одном весе . А вот все ваше похудела , расжирела - это все временно , от отсутствия силы воли , дисциплины , присутствуют зависимости , чем гордиться то ?
Каркуша Клара• 01 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Вы самолёт пилотировали? Так и у пилотов есть обед или операцию на открытом сердце проводили? Что за такая важная незаменимая работа, что человек в ущерб себе игнорирует свои базовые потребности?
Я выше уже написала чем занималась. Ну не в ущерб, пожевать можно утром и вечером, а не через каждые 5 часов) проблема только при беременности была, а так нормально
LoveYouOrNot• 01 июля 2023
Ответ дляФокус-Покус
Так а з чого ви взяли, що автор мучиться?
Нагадало, як я одній дівчині розповідала, що люблю салат з пачки покласти на тарілку і просто їсти без нічого) Вона не вірила ні в яку, бо в її шаблонах це не записано)
tetnes• 01 июля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Ну та ясно, оправдань є багато. Я не жую коли хочу, я їм тричі в день чітко по графіку з інтервалом в 5 годин, один єдиний раз припадає на робочий час і я спокійно обідаю
Підкажіть будь ласка графік? А перкусів зовсім нема? Коли дітям готовите немає бажання перекусити?
Доктор Варвар• 01 июля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Розкажіть як можна схуднути без спорту?
В моём случае это было дробное питание на 1300 -1400ккал
Чтобы понимать, пользуйтесь калькулятором.
Я лично просто покупала готовые меню на марафоне.
Крию матом страшно• 01 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не обов’язково це тимчасово. Це по- перше.
По- друге, змінити свої звички, спосіб життя, обмежити себе у тому, що любиш і робити те, що не любиш для досягнення результату- це також успіх.
А що до «отсутствия силы воли, дисциплины , присутствуют привычки»- тут, як- то кажуть, ну, вибачте мене, ІДЕАЛЬНІ ЛЮДИ!))
Доктор Варвар• 01 июля 2023
Ответ дляФокус-Покус
Як то кажуть кацапи - удивил козла капустой, то так і ви! Скільки б ви там себе не заспокоювали як це все смачно, які фуфуфушні тортики цукерки чи навіть сухофрукти, але таким людям хочеться поспівчувати. Бо ваше життя прив´язане до якихось судочків, годин прийому їжі і купи умовностей. Якщо що я худла на з 73 до 60 за три місяці на підрахунку калорій. І їла і згущенку і шоколад і що хотіла. З активності східні танці, але вони були і при 73кг. Єдине, що дома просто додала планку, віджимання, присідання. Але я хоч жила життя, а не слідкувала за годинником і судочками.
Ну да поесть сгущенки и больше ничего, так какубе в ааллорпд не влезет
А если Вы ели чайную ложку сгущенки, то это прямо отрада😄
Доктор Варвар• 01 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А может просто не стоит становиться жирной свиньей? ) Просто как вариант
Чтобы потом не приходилось делать так, как вы делаете
Честно - тут нечем гордиться
Нажрать, набрать, чтобы потом гордо скидывать 🤷🏻‍♀️
Какой в этом смысл?
Если человек не смог держать вес, то абсолютно вероятно в будущем он сделает это снова, наберет, только уже гораздо больше
И никакие беременности здесь не оправдания
Беременность ведь не болезнь, как очень многие почему-то считают
Вы конечно не согласитесь и тд, знаю агрессию толстых )
Но человеку, который вес удержать не смог в молодом возрасте, тело его уже не принадлежит
Похудения, сбросы веса - всё временное
А если ты хоронишь одного за одним близких, у тебя проблемы в семье и ты просто на стрессе зажираешь все и запиваешь? Может не будете всех под свиней равнять?
Крию матом страшно• 01 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Нічого Ви не поясните таким людям. Усіх, хто вибивається з їхніх шаблонів, вони вважають нижчими за себе. Все їм тут «фу» і «бе». Всіх зневажають, все обезцінять. Такі не порадіють чужим досягненням і не поспівчувають чужому горю.
Я дивуюся… Увесь світ зараз захоплюється українцями, як нацією, а українці навіть у питаннях боротьби з зайвою вагою готові з гімном змішати.
Єдина Країна• 01 июля 2023
Ответ дляКрию матом страшно
А в питані тримання своєї ваги на одному рівні не готові?)
Всім хто написав, що тримається в одній вазі багато років або дизлайків наліпили, або «вазьми с полки пирожок», або напророчили обов’язково зайву вагу через 5 років.
Зовсім не фу і не бе)
Звичайно такі люди не втрачають близьких, не мають жодних проблем в житті. Це зрозуміло.
Все знаю від і до• 01 июля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Поділіться секретом)
Секретів нема. Треба їсти вдвічі менше.