Изменено 14 апреля в 13:24

Рулет из лаваша. Подскажите вкусные начинки с куриным фаршем

Именно рулет, не конвертики и не как шаурма. Спасибо:)
Мексиканочка 14 апреля в 13:24
фарш готовий + сир + помідор. Замотати в лаваш і на суху пательню по 1 хв з кожной сторони. Тільки я роблю конвертиком ))
Дівка в намисті 14 апреля в 13:24
Фарш щоб не втвалювся додайте вершки і сир. Лаваш змазати внршковим сиром, листя салату, зверху фарш
Папина дочка 14 апреля в 13:55
плавлений сир+ яйця+ майонез,змішати намазати на лаваш та куряче м´ясо зверху посипати, завернути рулетом.

Якщо фарш,то його посмажити на вершковому маслі з цибулею та залити сметаною,все протушити. Все викласти на лаваш та завернути, можна додати смажені гриби,але якщо будете різати шматками рулет, сам фарш буде висипатися ( в цьому випадку можна порізати лаваш на квадрати та завернути конвертом)