Королева Сарказма• 09 сентября 2024
Який зараз вірус ходить?
Хто в курсі?
Підхопила вся сім´я. У старшого: рвота, пронос, температура, ацетон. У мене: температура, відсутність апетиту, слабкість. У малої: рвота, ацетон, відсутність апетиту.
Мене ще в жар місцями кидає, хоча зараз вже нема температури. І кал жовто-помаранчевий (вибачайте за нюанси).
А поговорить?• 09 сентября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Зараз взагалі температура низька, 36,1
у мене і у сина схожа картина була. не знаю шо за вірус але блін відходняки від нього важкі
Редиска Я• 09 сентября 2024
Ну ото такой и ходит, мы в августе переболели. Симптомы убирать, и все
Пить, диета, от рвоты сусприн, от поноса Лоперамид или аналоги, и все как при ацетоне делать