Паспортний стіл• 07 июня в 14:31
Тепер страшно на море їхати
Кудлата хмаринка• 07 июня в 15:23
Ответ дляkpss2017
И сколько это ’сейчас’ продлится? Я в 21 не успела ребенка на море вывезти, теперь скоро в школу, а он моря ещё не видел.
а море только в затоке?
Шикаю і викаю• 07 июня в 15:24
Ответ дляСиниця у спідниці
Теоретично і до Болгарії можуть дрейфувати міни.Он до Туреччини якось доплили ж.
Это не те мины
А що таке?• 07 июня в 15:24
Ответ дляКозяка-маляка
1)Відстань мене не лякає, до аеропорту в Жешуві мені +- 2 ,5 години
2)Ніколи не планую відпочинок заздалегідь і завжди він вдалий
В інших країнах є друзі, рідні і люди до яких ми постійно їздимо
3)ідеальний варіант на 3 дні для мене Карпати 1 година з дому і Закарпаття 2 години з дому
4) культура Одеси мені не до душі
5)В Європі достатньо комбінацій великого міста і моря
6)Одеса абсолютно не те місто куди б мені було зручно і де мені душевно
4) культура Одеси мені не до душі
Так ви там не були- звідки ви можете знати культуру Одеси?)
Гумор у мові, вивісках, поведінці — в Одесі сміються з життя, не зважаючи на труднощі.
Це можна відчути, перебуваючи там:)
Історично Одеса — місто з євреями, українцями, греками, болгарами, молдаванами, вірменами. Це вплинуло на мову, їжу, архітектуру, звичаї — місто мультикультурне, терпиме й відкрите.
Одеський національний академічний театр опери та балету входить до п’ятірки найкрасивіших театрів світу.
Але розумію, що не всім хочеться пізнавати своє)
Це можна відчути, перебуваючи там:)
Шикаю і викаю• 07 июня в 15:25
Ответ дляkpss2017
Может в самой Одессе безопаснее? Тоже хотим летом поехать.
Конечно, в самой Одессе пляжи открыты, их никто не минировал
А що таке?• 07 июня в 15:25
Ответ дляКозяка-маляка
Чим мені може сподобатися
Нічим
Та ми зрозуміли))
Ви там не були. Вам не подобається))
Ви мабуть десь з Ужгорода й Європа вам ближче. Можна закривати діалог:)
Ви там не були. Вам не подобається))
Шикаю і викаю• 07 июня в 15:27
Ответ дляКозяка-маляка
А що там може сподобатися?
В мене давно свої критерії щодо відпочинку на морі ,і море в Одесі зовсім їм не відповідає.
Напишіть його переваги.
В Одессе есть пляжи не хуже Турции, я хожу с комфортными условиями.
Чесно брешу• 07 июня в 15:27
Ответ дляkpss2017
Издеваетесь?)
Ну что вы, нет конечно. Ради всего этого мы готовы терпеть такие мелочи хоть вечность. А там победим и поедем пить кофе в Крым. Я уже готовлюсь, а вы?
Трактор Віка• 07 июня в 15:27
Ответ дляіронічна антитеза
можеш поїхати до сосіі, буде море з мазутом, срати на вулиці, а штани в Z отряд. Тільки скоріше згиньте з нашої землі.
Дура
Поумничка• 07 июня в 15:30
Ответ дляЗалізний занавіс
А больше нет моря?
А те что есть доступные большинству украинцев?
Залізний занавіс• 07 июня в 15:30
Ответ дляПоумничка
Абсолютно.
Кудлата хмаринка• 07 июня в 15:31
Ответ дляkpss2017
Думаете в других местах нет мин?
не просто думаю, уверена, что ни в средиземном, ни в адриатике мин нет
Шикаю і викаю• 07 июня в 15:31
Ответ дляКозяка-маляка
І нехай так буде завжди
Мене взагалі не цікавить відпочинок в Одесі і ніколи не цікавив
Я не понимаю, вас кто- то за руки хватает и кричит едете в Одессу.?
Я вообще не люблю отдыхающих, чем меньше тем лучше, в прошлом году места не было на нашем пляже, надо было заранее бронировать, хоть самый дешевый шезлонг и 700 гривен.
Когда отдыхающих нет - красота.
Кудлата хмаринка• 07 июня в 15:32
Ответ дляА що таке?
Це можна відчути, перебуваючи там:)
я все равно не люблю одессу, несмотря на весь ее колорит
Паспортний стіл
• 07 июня в 15:33
Ответ дляБабка-ежика
что за бред, Затока еще в прошлом году точно была закрыта, и в этом вряд ли откроют. где-то еще ролик видела, насколько там разбомбили многое в курортной зоне.
Я сфоткаю вам об´яви
Однозначно• 07 июня в 15:33
Ответ дляруки_Крюги
А Вы не знаете что есть категория мужчин которые законно могут ездить по Украине, но не могут выехать из неё?
А вы не знаете,что есть категория мужчин, которые могут пересекать границу?Отвечаю вам вашим же методом
Шикаю і викаю• 07 июня в 15:34
Ответ дляkpss2017
Это сарказм или реально так?
Реально и забитые уже))
Шикаю і викаю• 07 июня в 15:36
Ответ дляПаспортний стіл
Я сфоткаю вам об´яви
Ну так это мозг иметь надо, официально затока запрещена!!
Ее не разминировали, это далеко не первый случай, там берег заминирован нашими еще в начале войны ждали десант
TsiporKrav• 07 июня в 15:36
Ответ дляkpss2017
А лучше в городе сидеть? Может стоило бы как то обезопасить людей со стороны власти?
власти не до этого, украинцы - это расходник для них. О чем Вы.
Паспортний стіл
• 07 июня в 15:39
Ответ дляШикаю і викаю
Я вам кажу, що об´яви вісять по місту. Значить місцеве населення чекає відпочивальників. Хз чого обяви вісять, а, до речі, в тік ток теж реклами затоки є.
Дякую, що написали за те, що берег не розмінований. Передумала їхати
Козяка-маляка• 07 июня в 15:39
Ответ дляШикаю і викаю
Когда отдыхающих нет - красота.
Он люди мене переконують, що Одеса рай на землі
Я теж не люблю натовп, ще одна причина не їхати в Одесу
Паспортний стіл
• 07 июня в 15:39
Ответ дляGive us victory
Якась ви не потужна
Козяка-маляка• 07 июня в 15:41
Ответ дляА що таке?
Та ми зрозуміли))
Ви там не були. Вам не подобається))
Не з Ужгорода але подобатися там нічому
Можна було і не відкривати))
Хвець-тець• 07 июня в 15:42
Ответ дляkpss2017
так ці ж міни неможливо якось проконтролювати.