Смячиком• 13 июня в 06:32

Чи винуватий репетитор, в низьких результатах дитини на екзамені?

Племінник здав англійську на 118 балів, займався рік з репетитором, інші бали теж невисокі, загальний 135. Репетитора порадила я, так як мої діти з нею займались і два роки тому, мій син здав на 195. Молодший, займається вже два роки, результати хороші. Вчора сестра сказала, що типу ото ти нас порадила, хоча репетитор неодноразово їй дзвонила і казала, що дитина не готується до занять. Трохи обідно, бо в людині реально впевнена і вона перевірена.
Секретница• 13 июня в 08:39
На мою думку так, винна. В нас репетитор з англійської бере дітей лише тих хто вчить і робить все, що вона задає, як тільки бачить що дитина не робить цього, одразу телефонує батькам і каже, що я займатися не буду з нею бо ( він, вона) не вчить нічого. А тут виходить тільки гроші важливо для неї
Сирожено_пирожено• 13 июня в 08:41
Ответ дляАль де Барановна
Мамі хочеться зробити когось винуватим. Впринципі, винувати репетитор тільки в тому, що бачучи що діла не має не відмовився від занять, а продовжував брати гроші. Да і за один рік до нмт англійську не підготуєш.
Підготуєш навіть i до IELTS. Моя племінниця ходила з 5класу до коледжу з підвищеним вивченням англ.мови, паралельно займалась з репетитором з 8 го класу. Але здавати тест панічно боялась.
Порадили молодого хлопця - нейтива в нашому місті, що займається підготовкою до ЗНО і ІЕlTs. Діло пішло одразу добре, і бажання, і ’здатність’ до мов витягнув нв поверхню, все, геть інше, як вона казала. Тому здала без проблем і особливого страху. Вже і університет за кордоном закінчила, і працює.
СкумбріяП8• 13 июня в 08:47
нет конечно
я замаюсь с репетиторам по англ ( мне 31)
но вот тупая я, что делать - но хотя за год занятий уже уверенней говорю
Учитель не причем - просто до меня долго доходит((
from Ukraine• 13 июня в 08:49
Ответ дляСмячиком
Репетитор неодноразово попереджала, просила маму контролювати.
Мама платить гроші репетитору не для того, щоб контролювати. Якщо репетитор бачив наскільки плачевна ситуація, то єдине правильне рішення - відмовитися від занять. Попереджати можна по-різному. Очевидно, батьки не зрозуміли з попереджень наскільки критична ситуація.
Сирожено_пирожено• 13 июня в 08:49
Ответ дляФиктивная
А уроки дітки теж не роблять, бо дуже зажаті?
Багато причин, чому загалом більшість не робить уроки. Основне- це школа і особистість самого вчителя - предметника. Зараз ще й війна .
KROX@• 13 июня в 08:53
Ответ дляПопадалочка
💯
У мене з старшим таке було. Репетитор вже на третьому занятті сказала, що ми забираємо час один а одного. Чемно пояснила, що сину ці заняття не потрібні, бо він не готується.
У випадку автора, вважаю, що репетитор винна. Вона просто витягувала кошти бачачи ситуацію.
Не согласна абсолютно. Она предупреждала, всё чесно. Без неё он сдал бы ещё хуже, это очевидно. Родители должны быть благодарны, что ей хоть что-то удалось вложить. Там же лентяй явный. Учить того, кто сопротивляется, очень сложно, девочки. А родители просят, и их можно понять. В данной ситуации винить репетитору несправедливо.
Сирожено_пирожено• 13 июня в 08:54
Ответ дляfrom Ukraine
Нехай тоді і лікарі відмовляються, бо є відкритий перелом, наприклад, а є пацієнт, якому тільки бандаж вдягнути, щоб час не витрачати. Ото такі ви репетитори. Самі аби як, але думаєте ,що рівень- бог, бо грошенят треба не напрягаючись отримати.
Ms. Похвала• 13 июня в 08:55
Працюю з дітьми і їх батьками. Робота консультація, корекція, підтримка. В цьому напрямку вже давно і все одно не перестаю дивуватись, тим хто нічого не робить, не дослухаєтья порад. і поряд з цим в них всі винні і всі погані фахівці. І тим хо починає діяти з пів слова, ти тільки хотіла сказати двайте познайомимось, а тобі вже у відповідь можна повільніше, я запису..’ Так от у останніх навіть стіни і повітря допомогають подолати складнощі’...
Сирожено_пирожено• 13 июня в 08:58
Ответ дляKROX@
Ні, треба було просто змінити репетитора. Гроші беруть, значить, повинен бути результат.
Сирожено_пирожено• 13 июня в 09:04
Ответ дляfrom Ukraine
Вам ’репетитор’ уже злобний смайл поставив, бо ви праві і посміли втрутитись в їх налагоджений процес своєю не популярною думкою.
Відмовитись, так, щоб батьки шукали більш кваліфікованого у методиці викладання репетитора.
Мульйонерша• 13 июня в 09:10
Дитинка тупко, а мама шукає винних) забийте)
Сладкий лимончик• 13 июня в 09:11
Она же видела реальный уровень ученика? Чем они занимались на уроках, за что она брала деньги?
Она конечно не виновата, что он тупой, но год брать деньги ни за что это сильно
Дивне створіння• 13 июня в 09:14
Ответ дляВаша прЭлесть
1. Ніколи не майте справ з родичами, бо будете винні. Не позичайте грошей, не радьте нікого, не прилаштовуйте до себе на роботу.
2. Для іноземної мови рік то мало. Якщо дитина мову погано знала, то за рік вона її не вивчить. Рік то для тих хто знає і треба все повторити, структурувати. А як знань нема то ...
3. Багато розумних репетиторів не беруть за рік. Бо за рік вивчити уаесь матеріал неможливо.
А как же тут рассказывают, что беженцам нефиг делать язык за год с нуля до С1 выучить?))
УжеВотДа• 13 июня в 09:18
Скажу свою думку, як репетитор.
Підготувати слабкого учня за рік - нереально.
Відразу пояснюю це батькам і не співпрацюю з такими. Бо тут потрібно декілька років.
Тоскующая• 13 июня в 09:19
От вчора написала розпіарена репетитор, заняття в якої за їх словами 60євро, що її учні здали на 145 та 155 балів, математика
Кукусики• 13 июня в 09:21
Автор, а как у вас изначальные 113 баллов вдруг поменялись на 118? Посмотрели в таблицу переводов и увидели что в этом году не существует 113 баллов по англ?😂 Тщательнее надо было продумывать стартпост
Одяг та сумки• 13 июня в 09:23
за рік не вкласти мозок- без обід але що таке рік? 11 років не вчив а за рік тіпа репетітор бог? тимпаче інші предмети не айс теж. я не вчитель а мама дітей шкільного віку
Ваша прЭлесть• 13 июня в 09:26
Ответ дляДивне створіння
ну говорить можно много. все разные и имеют разные способности к языкам.. Плюс одно дело учить язык ежедгневно по 5-6 часов ,не работать. а другое - кроме языка еще школа+подготовка к 3 другим предметам. Это больша яразница.
я учу с репетитором 1,5 года . еле еле А2.
тот же репетитор у дочки- с а 2 до в 2 за год. говорит свободно,все понимает. Все разные.
Vodoleya• 13 июня в 09:28
Ответ дляЖирафовое варьенье
Різні ситуації бувають, репетитор має шарити як готувати до зно, краще вибирати того,хто перевіряє ці зно і знає всі підводні камні. Досить часто репетитори стають репетиторами просто так, зовсім не знаючи предмету і не маючи педагогічної освіти. Щодо англійської, то моя мала вже добре розмовляла за рік, але вона точно не була готова до зно, бо там купа нюансів. І ще коли дитина не готується до занять, топоважаючий себе репетитор відмовляється від такої дитини, бо результату буде 0 і це потім вдарить по репутації.
Перепрошую, а хто зараз перевіряє зно?)))
Попадалочка• 13 июня в 09:33
Ответ дляKROX@
Тут не попереджати потрібно, а чітко відмовитися. Бо такі випадки це пятно на репутацію. В цій ситуації репетитор показала свою безпринципність.
Звезда в шоке• 13 июня в 09:33
Если репетитор и раннее предупреждал вашу сестру, что ребёнок не учит и не хочет напрягаться, то какие претензии к нему или к вам. Если ребёнок ленивый или глупый и не тянет материал, то что может сделать репетитор. Выучить вместо ребёнка ? Ваш же сдал на хорошие балы , занимаясь с этим же репетитором.
Галя із Дарниці• 13 июня в 09:36
тому я, коли беру дітей на репетиторство, і дитина не виконує ДЗ, а батьки це ігнорують, і при цьому на носі НМТ чи вступ до ліцею - то я припиняю займатись з такою дитиною.
і так і пояснюю причину відмови - що потім ви будете всім розповідати, що я поганий репетитор і не навчила ваше дитятко. і цим ви мені понизити рейтинг. а причина в тому, що і вам і дитині поф*к на ці заняття. і ви тільки і шукаєте на кого перекинути відповідальність за свій і дитини провал.
Чучело-Мяучело• 13 июня в 09:38
Ответ дляДивне створіння
Моя знакомая за год сдала с2. Но это её седьмой языка и у неё докторская за плечами. У всех разные способности
Дивне створіння• 13 июня в 09:38
Ответ дляЧучело-Мяучело
С нуля?
Чучело-Мяучело• 13 июня в 09:42
Ответ дляДивне створіння
С нуля?
Да. Немецкий подтвердила с нуля. Родной -арабский и английский. Ещё знает русский, украинский, испанский, французский и разговорный китайский
Ms. Скромность• 13 июня в 09:43
Ответ дляПросто болталка
Сейчас вам напишут поему о том, что репетитор должен мотивировать)) вон уже всем наставили рука-лицо
К норм репетитору очереди на год вперед и его самого надо мотивировать, чтоб взял именно тебя
Ms. Скромность• 13 июня в 09:45
Ответ дляСирожено_пирожено
Вона англійську вчила рік?
Жирафовое варьенье• 13 июня в 09:45
Ответ дляVodoleya
Ну хмт, наші перевіряють.
Vodoleya• 13 июня в 09:47
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ну хмт, наші перевіряють.
Перепрошую ще раз, що саме ваші зараз перевіряють?)))
Своего не предлагать• 13 июня в 09:48
Дочь занималась с репетитором по истории - тоже готовилась к НМТ, потому что уровень ее истории был 0 на 1 октября. После каждого второго занятия учитель писала мне в вайбер результат работы (оценивание по 12 бальной шкале): «проходили тестирование по изученной теме, сегодня результат 10. Немного не доучила.» это очень удобный формат, потому что я сразу понимаю насколько качественно занимается ребенок и не питаю иллюзий. В итоге получили 194 бала. Собственно ровно как и в течении года «немного не дотянула»))))