Пліснявілий сир• 01 сентября в 12:55

Парень дочки. Вас бы задело такое отношение?

Дочке 20 лет, учится и живет с парнем в Польше, снимают квартиру двухкомнатную, парень наш, из одного города с дочкой, ему тоже 20 лет . Парня знаю, общались всегда хорошо, даже на 8 Марта цветы прислал в виде поздравления. Приглашал в гости. Раньше всегда была проездом одним днем - гуляли, общались нормально.
У них между собой уговор - в их квартире кроме них, никто не ночует, никаких друзей. Инициатор этого он.
Сейчас ситуация - с дочкой должны были лететь на отдых (ему предлагали, он не может по работе). Ехала автобусом, по расчетам должна была приехать с 8 до 12 утра, вечером самолет. И вдруг на границе никого, проходим быстро, в полтретьего ночи я в Варшаве. Языка не знаю, пытаюсь через Букинг что то забронировать - не дает, хотя показывает, что места есть (наверное так нельзя уже, предлагает бронировать со следующего дня только). Ночевать негде, и при этом парень не то что не предложил приехать к ним, а был категорически против. Дочка в растерянности... В итоге я сказала ей, что нашла где ночевать, сама пошла гулять по ночному городу, и чудом нашла хостел, где и заночевала. Но сама ситуация меня задела, в таких случаях я к себе даже чужих людей забираю (недавно у меня две сотрудницы ночевали после корпоратива, так как не смогли домой уехать). Или это норма уже и никто никому ничего не должен чисто по человечески?? Парень из сферы ИТ, интроверт сам по себе, довольно замкнутый.
Оле Лукойе• 01 сентября в 19:03
Ответ дляПліснявілий сир
З колегами був корпоратив. І так, вони з іншого офісу, бачимось не так часто , загуляли і забули про час. При чому забули вони, мені пішки 20 хвилин додому. Я повинна була їх кинути після того, як стало зрозуміло, що таксі вже не викликати ?? Це вже не по людські зовсім.
До війни я теж мандрувала, але щоб мандрувати , не обов´язково знати мову, чи не так ? Є організовані тури , Ви не в курсі ??
І хлопець заробляє вже три роки саме в ІТ сфері. До речі, донька теж три роки має стабільний підробіток.
Удалено администрацией...
Кучерявочка• 01 сентября в 19:03
Ответ дляПишу вірші, дорого
В 20 лет быть с парнем из жалости? Да она молодая девочка, еще найдет себе нормального парня, а не это интровертное недоразумение, вся жизнь впереди. Вот честное слово, не хочу и не люблю оскорблять людей. Но в голове не укладывается вся эта ситуация, как вообще такое возможно.
Не ображайте інтровертів. Це просто люди, яким складно у великих шумних компаніях, втомлюють натовпи, велика кількість людей і шуму, це базовий нормотиповий вид психіки, який не потребує коригування, на відміну від описаного напцисичного відхилення.
Оле Лукойе• 01 сентября в 19:05
Ответ дляМамина квіточка
А что поездки на автобусе - это бедность? НП не отправил зять маме подарок. Она с коллегами была в центре города и живет в пешей доступности - бедность? А сейчас самое страшное для вас открытие - для того, чтоб путешествовать не обязательно знать языки, деньги решают эту проблему.
Вы еще не забывайте, что по легенде авторки, она с дочкой путешествует типа, проездом должны сегодня гулять были пол дня, как у них заведено, а вечером самолёт.
При этом авторка целый день сидит на форуме, когда только успевает по аэропорту бегать, да?
Мамина квіточка• 01 сентября в 19:07
Ответ дляfrom Ukraine
Мова ж не про те що мама приїхала до дверей, а їй відмовили. За мамою треба було їхати на таксі, забирати її везти додому. І ще вам не здається дивним, що хтось їде вночі автобусом, щоб потім весь день бовтатись містом перед вечірнім літаком не домовляється в цей час про диванчик. А запрос на диванчик виникає в процесі проходження кордону. Мама була 4 рази в Варшаві, але вона не знає де хостели і їй відмовляють в хостелах при наявності місць. Ви уявили собі всю цю картину?
Ви їдете в країну, мови якої не знаєте. Ніч не спавши не замовляєте собі хостел щоб відпочити? Ви б так зробили? Чи ви б обговорювали з донькою місце на дивані ще до купівлі квитків на автобус і підлаштовувались під літак?
Что тут с дочерью обсуждать? Мама ночующая на диванчике- это разве форс-мажор? Мамы еще и болеют, и стареют. Зачем такой спутник, который отказывает в мелочи? Что он скажет при серьезных проблемах?
from Ukraine• 01 сентября в 19:07
Ответ дляПліснявілий сир
з 17 років стабільно працює? Ваша історія обростає дивами. У Варшаві взяли на роботу 17 річних дітей.
Оле Лукойе• 01 сентября в 19:08
Ответ дляfrom Ukraine
А вас не удивляет, что уже как бы вечер, и пора уже и на самолёте контроль проходить, то се, а автор не отрываясь от фриланса и заработка наяривает на форуме и при этом не ответила ни разу, что дочка сказала, где она сейчас с дочкой
всегдаДаДа• 01 сентября в 19:10
Ответ дляПліснявілий сир
отдыхать мы ехали вместе с дочкой. Дочка и высчитывала, на когда брать билет, по билету я должна была приехать в 4 утра, дочка высчитала, что я приеду в 8-12 утра , потом они меня встречают, приезжаем к ним домой, обедаем, гуляем, вечером едем в аэропорт.
я приехала в полтретьего ночи. дочке написала, когда прошла границу. Она сразу поняла, что приезжаю рано, сказала парню про это. и тоже стала смотреть, что можно снять. Она также ничего не нашла.
что, по вашему, мне нужно было делать ? всю ночь сидеть на вокзале ?
Нужно было дочке позвонить в отель и забронировать номер по телефону, вот и все. Никакой проблемы бы не было
всегдаДаДа• 01 сентября в 19:13
Ответ дляКнягиня пітьми
Она также ничего не нашла и? Та фиг с ней, пусть сама ищет, - подумала дочь и перевернулась на другой бок досыпать.

Как бы я сделала если бы оказалась в такой ситуации. Если выяснилось, что мой сожитель козлина такая и после моей просьбы забрать маму отказ, я бы поехала маму встретить на вокзал и вместе с ней уже искала бы вариант где подождать. Утром узнала бы о раннем заселении в отеле каком-нибудь. Потом поехала бы за вещами одна и отдыхать. По приезду искать новое жилье. С таким чмом я бы не жила.
А как бы дочь поехала на вокзал в 2:30 ночи, если они там все чудесные? Не знают ни как отель забронировать, ни как такси через приложение вызвать 🤷🏻‍♀️ пешком бы пошла разве что
ОдинРазНадетое• 01 сентября в 19:16
Ответ дляПліснявілий сир
Дочка была в растерянности. в итоге, чтобы не накалять ситуацию, я сказала, что остановилась в хостеле на вокзале.
Муму ваша дочка, у которой в приоритете парень, а не родная мать
Кучерявочка• 01 сентября в 19:18
Ответ дляfrom Ukraine
Вони просто займаються сексом. Вони не чоловік і дружина. Дівчина з бідної сім`ї знайшла житло за секс з айтішніком. Айтішнік навіть свою маму не запрошує, щоб з дівчиною не знайомити. А тут мамо дівчини вирішила що айтішник вже за зятя, і диванчик по доброті душевній арендувати, бо вона любить ночні гульки з ночівлями гостей. І маму хлопця настирно хоче в свахи подружки записати погульбанити, а та в шоці, бо синачка не збирається женитись і народжувати дітей від доньки автора. Бо їм просто 20 років у них просто секс. .
А тепер повертаємось до того що дітям по 20 років вони вчаться, і він по словам авторки айтішнік.
Просто займаються сексом, це коли зайнялись і розійшлись по домам. А якщо живуть разом, то це вже інший рівень стосунків. ’Чоловік і дружина’ це що? Що повинне змінити ’магічний штамп’? В одну секунду зробити з цього аби якого хлопчини відповідального і турботливого чоловіка? Ви в це вірите?
from Ukraine• 01 сентября в 19:22
Ответ дляМамина квіточка
Хто вам сказав що донька авторки і хлопець спутніки життя? Їм по 20 років. Вони навчаються і разом займаються сексом. Їм так зручно, бо за квартиру дешевше платити. Бо ціни на квартири у Варшаві вище ніж в Україні. По словам автора працюють з 17 років. І авторка нічого не писала про те що вона дає гроші студентці на аренду. Ви уявляєте як на підроботки у Варшаві студенткою 20 років без допомоги мами знімати квартиру? Ви в це вірите? Ви вірите в кохання до цього хлопця, чи донька там на пташиних правах, бо виживає. Їм 20 років.
Трахтибидох• 01 сентября в 19:24
Ответ дляfrom Ukraine
Ви не в курсі, що можна навчатись у Польщі і підробляти онлайн в Україні? От диво дивне
Викупана• 01 сентября в 19:27
О можно подробностей автор? То есть вы позвонили дочери в три часа ночи, а она говорит у нас нельзя, ищи сама что-то?
Верно?
from Ukraine• 01 сентября в 19:31
Ответ дляКучерявочка
Кажете зайнялись сексом і розійшлись? А куди донька автора піде? їй 20 років. Вона навчається студентка. Звідки в неї гроші щоб піти в своє житло після секса. Авторка каже що донька заробляє. Як багато Поляків знайдеться заплатити студентці на підробітках зарплату щоб їй вистачило на квартиру у Варшаві? То ви досі думаєте що там є якесь кохання та молода сім`я? В кращому випадку приживалка. То і відношення до авторки таке саме, як до 5 лапи собаки.
Мені шкода дитину автора. І зовсім не шкода саму авторку.
from Ukraine• 01 сентября в 19:33
Ответ дляТрахтибидох
Підробляти паралельно з навчанням щоб хватило на аренду у Варшаві? 30-50 тис з комуналкою. і це тільки оренда без харчування. Де так підробляють студенти в Україні
Мамина квіточка• 01 сентября в 19:37
Ответ дляfrom Ukraine
Если они не спутники, то тогда вообще нет проблем. Тогда дочке вообще не стоит обращать внимания, на правила чужого человека. 2 комнаты - на диванчике она и мама точно поместились бы.
from Ukraine• 01 сентября в 19:39
Ответ дляМамина квіточка
За квартиру платить він, або його мама.
jabka ya• 01 сентября в 19:39
Ответ дляПліснявілий сир
то подарок был, то еще какой то пакет с вещами, косметика. Не знаю, попросили, передала. Отправлять оттуда дороже намного.
Автор, навіть якщо він проти вашого перебування вдома, то міг же хоча б забронювати готель. Ось за це й питайте у дочки, чому йому було байдуже на матір коханої дівчини, що він не витратив 10 хвилин свого часу на пошук/бронь номеру. Хоча відповідь очевидна, він не кохає доньку, вона просто йому зручна.
Шиворот Навыворот• 01 сентября в 19:42
Я на стороні хлопця. Це ваша відповідальність знайти собі житло на ніч. Треба було заздалегідь шукати - вдень, а не о третій ночі.
Трахтибидох• 01 сентября в 19:42
Ответ дляfrom Ukraine
Автор ніде не писала , що донька сплачує все сама і суму підробітока також. Легко - написання курсових, дипломних, контрольних, фріланс, виконання завдань іт, переклад і т.і. хто хоче той знайде підробіток, а кому не треба той і не цікавиться
HELGA. UA• 01 сентября в 19:44
Я теж терпіти не можу, щоб родичі ночували і сама нігде в родичів не ночую!
В цій ситуації потрібно було допопогти знайте де мамі
переночувати!
Вони окрема сім´я і потрібно приймати їх правила на їхній тереторії!
Донька хай сама думає, робить висновки підходить їй таке з життя з ним чи ні.
Трахтибидох• 01 сентября в 19:44
Ответ дляfrom Ukraine
За квартиру платить він, або його мама.
За квартиру сплачує донька 30%+ продукти на 2х та кухня на ній, автор це писала. Ви вже тут нафантазували
from Ukraine• 01 сентября в 19:46
Ответ дляТрахтибидох
І скільки донька автора повинна написати курсових щоб кинути хлопця аутиста і зняти собі квартиру самостійно? Ви ж краще за мене розбираєтесь в цінах.
Трахтибидох• 01 сентября в 19:47
Ответ дляfrom Ukraine
Автор десь писала, що не допомагає доньці фінансово? Покажіть, може я пропустила. Я щось писала про ціни? Чи ви фантазії вже свої приплели. Із серії ´як не дочую так добрешу´?
from Ukraine• 01 сентября в 19:49
Ответ дляТрахтибидох
Питали хто платить за квартиру, вона відповіла що донька має стабільний підроботок. Про те що оплачує квартиру, або частку а ні слова.
Ластовиння• 01 сентября в 19:50
У меня зять немец. Даже с его холодностью, не представляю такую ситуацию.
Дочь бы не допустила.
Трахтибидох• 01 сентября в 19:50
Ответ дляfrom Ukraine
Уважно читайте, а тоді фантазуйте
from Ukraine• 01 сентября в 19:55
Ответ дляТрахтибидох
Уважно читайте, а тоді фантазуйте
Авторка чітко написала донька платить 30%. Де тут про допомогу автора донці? Потім авторка писала що донька має стабільний ПІДРОБІТОК. і вона і хлопець працюють щоб оплачувати житло. Житло на 2 кімнати.
А тепер чітке питання і відповідь від вас. Чи вистачить доньці автора підробітку на самостійну аренду квартири без хлопця аутиста?
Обнимашкина• 01 сентября в 19:57
Парень просто юзает дочку автора. Поэтому мама в его планы не входит, как будущая родственница и не знакомит ни с кем. Дочь автора просто бесплатная удобная пи@ка, которая еще иивкладывается в быт. Это лишний раз подтверждает, что не надо девушкам жить в таких ’браках’. Он ее поюзает, пока учится, потом под зад коленом.
Автор, это не парень, это ....даже не знаю, как назвать. О, пользователь!
Трахтибидох• 01 сентября в 20:01
Ответ дляfrom Ukraine
Питайте в автора, але якщо вона платить 30% оренди 2к квартири і продукти на 2х, то може потягнути і 1к або знімати з дівчиною. Питання для чого їй неадекватний аутист? Для сексу? Проблема сексу в 20 років вирішується блискавично