Кили и Манджаро• 18 сентября 2025
Буллинг детей ВПО на ЗУ
Кто-нибудь сталкивался?
Дочка(10 лет) всегда была очень общительной, на любой площадке сразу находила друзей
Сейчас выехали в небольшой город на ЗУ. Смотрю, что дети ВПО все друг с другом сдруживаются, а вот местные от них дистанцируются. Ходим в спортсекцию - так никто не хочет с ней общаться, игнорируют и шпыняют постоянно, как будто она второй сорт((( прямо ненависть к ней какая то...
Ждун с Нибиру• 18 сентября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Ніякого конфлікту, приїхав у гості- дотримуйся місцевих правил і буде тобі гостинність
з яктх пір гості платять за хату? та ще й дурні гроші
Кили и Манджаро
• 18 сентября 2025
Ответ дляReintTycha
Нюню.
Форева брехні
Ага, щас брошусь вам доказывать, шоб вы поверили
Федорино Горе• 18 сентября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Удалено администрацией...
Помоліться за мене в неділю
Сама купляю квіти• 18 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Помоліться за мене в неділю
Удалено администрацией...
Фуліганка• 18 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Угу. Ми казали ’ горище’
Нам кажуть що це російською!в правильно стріх.
Мені підійшло б і горище , 😄 но сдрастє просто нема слів
Попразендовна• 18 сентября 2025
Мы из Запорожья жили во Франковске.
Сыну было 10 лет ,как приехали.
Все было идеально. Но мой разговаривал исключительно на украинском. Он его знает лучше чем я. Некоторые удивлялись ,что он приезжий.
Но вот учитель английского буллил девочку из Харькова. Ей украинский давался сложно.
Сыну было 10 лет ,как приехали.
Федорино Горе• 18 сентября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Удалено администрацией...
Мені не треба. Я атеїст.
То щоб ваша душа спаслась
ReintTycha• 18 сентября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Не тре.
Все ясно і так
Чудовий каламбур• 18 сентября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
А чим ми вам допоможемо?
Діти за все булять бідного, багатого, худого, повного, рудого, чорного, за ноги, зуби, вуха і так далі
Дюагональ• 18 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Як ви влучно написали «місцева» мова, а не українська, краще й не скажеш
Не зрозуміло тільки, чому всі на неї мають переходити
Ооо, це так. Були в Румунії, то оці всі закарпатські ’біцеклі’ та ’афини’ це перековеркані слова з румунської мови. От тобі і щира українська, там суржик з румунською, угорською та польською в купі
Сама купляю квіти• 18 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Мені не треба. Я атеїст.
То щоб ваша душа спаслась
А це вже не ваша печаль
Гидроусилитель руля• 18 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Угу. Ми казали ’ горище’
А мені знавці великі у Львові робили зауваження, що не чашка, а філіжанка чи горня, бо чашка то російською
Кили и Манджаро
• 18 сентября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Так город какой? Гугл карту не смогла открыть, на тяп-ляп работаешь.
Что вам даст город? Я не хочу сейчас еще больше расстроиться, от того, что местные жители из этого города начнут на меня лить негатив
Хмельницкая область
Федорино Горе• 18 сентября 2025
Ответ дляФуліганка
Зрозумійте. Ми впо не 100 доларів щоб всім подобатись. Ми не прийшли до вас в хату, ми не їмо ваш хліб.
Так ми кажемо здрастє
Ми кажемо сині ( на баклажани)
Ми часто маємо іншу релігію або взагалі не релігійні.
Просто поважайте наші кордони хоча в рамках діючого законодавства
Так ми кажемо здрастє
Ми кажемо сині ( на баклажани)
Сама купляю квіти• 18 сентября 2025
Ответ дляAtomicX
Удалено администрацией...
ReintTycha• 18 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Не вірю. В Львові такі ж самі російськомовні суржику, як я.
Проїззжала не раз. Ніяких претензій
Кили и Манджаро
• 18 сентября 2025
Ответ дляДюагональ
Пздц. Взагалі в Україні вона не чужинка, а своя
Вот наверное таки это правильное определение...мы здесь чужаки(
Чудовий каламбур• 18 сентября 2025
Якщо б мені прийшлося виїхати то точно не по Україні. Тільки за кордон, добре що він близько
Гидроусилитель руля• 18 сентября 2025
Ответ дляReintTycha
Проїззжала не раз. Ніяких претензій
Там є дуже різні
Фуліганка• 18 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Так ми кажемо здрастє
Ми кажемо сині ( на баклажани)
Так ми кажемо здрастє
Ми кажемо сині ( на баклажани)
ВПО це не діагноз а причина того що зараз робиться , східняки ненавидять нас військових зрозумійте , за 3 роки це ясно
Дюагональ• 18 сентября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Вони не в дома,а в регіоні щ іншим укладом і традиціями. І щоб стати своїми, потрібно прийняти і виконувати місцеві правила
Та страшне, нема куди дітися, рагульські правила виконувати))
Кили и Манджаро
• 18 сентября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Переїжджайте в інше місто
Вы считаете это так легко и просто? Вы переезжали?
Федорино Горе• 18 сентября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Не переймайтесь. Насправді таке відбувається всюди і часто. Раджу переїхати в більше місто хочаб від 100 т , там людям більш все одно як хто розмовляє
Сама купляю квіти• 18 сентября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
А ви спробуйте вести себе нормально, не демонструвати ваші дивні переконання ,а асимілюватися. Тоді станете своїми
ReintTycha• 18 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Там є дуже різні
Якось Бог вберіг. Всі - суперові
Чудовий каламбур• 18 сентября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Народитися треба і вирости.
Для чого ’ставати своїм ’ ?