Ms. Dolly• 1 час назад
Волосы сыпятся больше обычного, и я уже начинаю считать их при мытье
Что вы пили в такой ситуации, и был ли хоть какой-то заметный результат?
ВільнаНазавжди• 1 час назад
У моей дочки такое уже второй раз и каждый раз анализы показывают высокий ттг. Пьёт витамины с биотином и селеном, пользуется средствами Vichy и isdin от выпадения. Но пока ттг на место не встанет, продолжают сыпаться.
Вимагаю спілкування• 1 час назад
Проколола В12, железо. А потом стала мыть голову шампунем и кондиционером Виши Деркос с аминексилом.
Что конкретно помогло или все в комплексе не знаю.
Меряю от 0• 1 час назад
проблема в витамине д
подняла и вопрос ушел. и ногти стали как никогда крепкими
Пацаааааааан• 1 час назад
Минулого року в мене була така біда, я вже не знала, шо думать. Моя майстер мене стригла і в неї на обличчі я побачила страх, вона хотіла якнайшвидше достригти обережно, бо кожен рух - мінус волосся. Я пішла по лікарях: мамолог, гінеколог, ендокринолог, аналізи загальні, щитовидка, віт Д і ще там якісь, був цілий список. Загалом нічого страшного не знайшли, тільки недостачу вітД. Сказали, що може бути від коронавіруса колишнього. Сходила ще до трихолога, вона теж нічого не знайшла. Але прописали трихолог з ендокринологом лікування і воно помогло, все відновилося. Пила віт Д 4000, Лавеста Вера 3 місяці (там уже і біотин є велика доза), шампунь Біоксин форте на травах. Раз на тиждень маска під пакет і шапку годин на 6 Капсіол - почитайте про неї, це українська, баночки на разів 6 вам вистачить, вона подразнює, стимулює цибулинки. Перестало випадати і нові почали рости дуже активно. Я тепер його на початку осені превентивно вирішила наносити.
Меряю от 0• 42 минуты назад
Ответ дляПацаааааааан
из всего этого два месяца лавести вера и витамин д теперь пью. все.
результат тот же
Пацаааааааан• 40 минут назад
Ответ дляМеряю от 0
результат тот же
Це ж чудово