Підкажіть, будь ласка, якщо купили житло по сертифікату, чи скасовується статус ВПО та виплати?
Снегурочко• 03 апреля в 18:17
Наче ,ВПО це ті, хто не має житла на підконтрольній території, а не як мед, так і ложкою.
Белочкой зови• 03 апреля в 18:18
Звичайно. Ви ж будете власником житла, який Впо?
Чи ви купите житло біля фронту, а самі житимете за тридевять земель?
Белочкой зови• 03 апреля в 18:20
Ответ дляСнегурочко
І зона бойових дій.
В моїй хаті моя правда• 03 апреля в 18:22
Ответ дляСнегурочко
При чем тут?впо это люди которые переместились из зоны боевых действий. Есть жилье в зоне боевых действий,допустим
Птица Говоруша• 03 апреля в 18:39
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
І до чого тут ситуація автора? Вона що, купила нове житло в зоні бойових дій?
На циголках• 03 апреля в 18:44
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Їм дали сертифікат - то це ж напевно щось значить, чи ви так не думаєте?
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 апреля в 19:05
Выплаты точно не положены, т.к. будет свое жилье не в оккупации.
Покупка жилья не отменяет факт перемещения и статус. Но, возможно именно при выдаче сертификата требуют отказаться от статуса? Вы условия читали?
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 апреля в 19:08
Кстати, а разве впо сейчас дают сертификаты за жильё в оккупации?
Или вы ещё и убд?
Птица Говоруша• 03 апреля в 19:25
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Или вы ещё и убд?
Вона може бути ВПО не з окупації.
Кумедна• 03 апреля в 20:47
Статус не скасовується, я ВПО з 2014р, маю житло в неокупованій частині України з 2016 р, також маю в окупованій, але статус ВПО не скасовується, а от виплати та допомога- так
julie-anna• 04 апреля в 12:07
ні, не скасовують ні статус, ні виплати доки ви не зареєструєтесь за новою адресою.