Ms. Любмая жена• Изменено 06 апреля в 16:35
Форма очей. Дійсно така погана?
Так, я сама знаю, що доволі незвична форма. Ніколи не зустрічала людей з такою, крім себе. Звісно, що вони десь є, я на бачила. Доволі часто ’подруги’ натякають, що форма негарна. І що мені з тією інформацією робити? Очі і маленькі в мене, і глибоко і близько посаджені, ще й форма така. Одна натякнула, що в мене очі, як наче в якихось ямах знаходяться через те, що глибоко посаджені. Оскільки я доволі вихована, то не послала прямо. Але перестаю з такими людьми спілкуватися і не пояснюю навіть чому.
Крим мій• 06 апреля в 16:37
Симпатично! Полюбите себя такой и вам будет наплевать на комментарии о вас
Ms. Любмая жена
• 06 апреля в 16:39
Ответ дляПенек Возмездия
Гарні очі
Я не претендую, що прям гарні прегарні. Но й не такі ж вони в мене і погані. Я думаю, що я доводі обьєктивно себе оцінюю. І дійсно нащо мені та інформація від них? Я що, перероблю собі форму черепа чи що?
Советчица Года• 06 апреля в 16:38
Ответ дляMs. Любмая жена
Красивая форма глаз, на лисичку похожи
Ms. Любмая жена
• 06 апреля в 16:38
Ответ дляКрим мій
Я себе люблю. Але оскільки за останні 2 місяці 3 різні людини висловили думку про мої очі в негативному руслі, то хочу зрозуміти, що ж з ними не так.
ВільнаНазавжди• 06 апреля в 16:39
У меня меньше) Подруги намекали, глаза в ямах?
Надо было пошутить, что ’вместо фонарей горят глаза’ можете наглядно им продемонстрировать) Тогда и ямы уже не ямы и глаза будут большие- пребольшие и звезды в небе)
Ms. Любмая жена
• 06 апреля в 16:39
Ответ дляСоветчица Года
Красивая форма глаз, на лисичку похожи
Чи на кішку. Ваше порівняння мені подобається, дякую
Советчица Года• 06 апреля в 16:40
Ответ дляMs. Любмая жена
Вот честно, мне кажется вам завидуют
Поміркована думка• 06 апреля в 16:41
Взагалі не бачу причин вважати очі поганими. Автор, побійтеся Бога, очі здорові, бачать, і цього достатньо. Нормальна форма і стрілки вам личитимуть
Ms. Любмая жена
• 06 апреля в 16:42
Ответ дляВільнаНазавжди
В тих ’подруг’ теж є якісь недоліки. Але я не можу от так сказати щось типу в тебе ноги криві чи ніс як печериця. Мене треба для такого добряче допікти
ВільнаНазавжди• 06 апреля в 16:47
Ответ дляMs. Любмая жена
Та понятно) Я бы тоже, скорее всего, не говорила бы ничего, если только совсем не в настроении, могу отбрить сильно)
Но по опыту, все, кто хоть как либо комментировал в таком ключе мою внешность, люди гаденькие, поэтому если не общаетесь с ними, то только вам в плюс.
Стріляний птах• 06 апреля в 16:51
В сенсі погана? Красиві очі.
Не можу собі уявити, що хтось комусь може сказати публічно щось про зовнішність в негативному ключі, якщо це не дитина 12 років.
Не будь КакСвета• 06 апреля в 16:56
Ответ дляMs. Любмая жена
Они просто вам завидуют. Отличные красивые глаза
Гарбузик• 06 апреля в 16:57
Офигеть какие глаза! У Натальи Окунской такие, а она знатная красотка!
Петриківна• 06 апреля в 17:04
Ответ дляMs. Любмая жена
Ви правильно написали:
’хочу зрозуміти, що ж з ними не так.’
тільки мова не про очі, а Що не так, з тими, хто таке говорить внегативному руслі про такі очі
Прекрасні у Вас очі, а ось самооцінка - не дуже.
Поважайте і цінуйте себе.
Ваші очі - це неповторність, ідентичність Ваша.
Важлива навіть не форма і посадка - а виразність погляду.
А у Вас - дуже ніжний та милий погляд
А на всі негативи ’хейтерів’ реагуйте однозначно -
говоріть: ’не заздріть’.
Скількі вам років?
По фото - ніби дівчина старшого шкільного віку.
’хочу зрозуміти, що ж з ними не так.’
Поважайте і цінуйте себе.
А у Вас - дуже ніжний та милий погляд
говоріть: ’не заздріть’.
Скількі вам років?
Попихтю та й годі• 06 апреля в 17:08
У Вас невероятно красивые глаза и разрез глаз🤩Все то что выделяется, и кто выделяется из стада, вызывает зависть и внутренее раздрожение. Поэтому обесценивание недоподружек своими словечками-это всего то способ стянуть вас до своего уровня или ниже, чтоб чувствовать себя превосходно. Лучшее что Вы можете зделать это в ответ говорить и кайфовать какие у вас офигенные красивые глаза😉 Неведитесь на ихнее гавно, оно только ихнее- обесценивают только ущербные
Бабуся мороз• 06 апреля в 17:09
Ответ дляПетриківна
Ви правильно написали:
’хочу зрозуміти, що ж з ними не так.’
Поважайте і цінуйте себе.
А у Вас - дуже ніжний та милий погляд
говоріть: ’не заздріть’.
Скількі вам років?
’хочу зрозуміти, що ж з ними не так.’
Поважайте і цінуйте себе.
А у Вас - дуже ніжний та милий погляд
говоріть: ’не заздріть’.
Скількі вам років?
Думаю, автору лет 40, просто типаж такой, блондинка от природы, скорее всего. Такая с челочкой и волосами до плеч, так мне кажется))
Кондуктор автобуса• 06 апреля в 17:10
Блогерши платят деньги, чтобы поднять внешние уголки глаз. А у вас они от природы такие, и вы комплексуете? Не стоит.
Ms. Любмая жена
• 06 апреля в 17:31
Ответ дляБабуся мороз
Мені 42. Волосся довге, світле від природи. Чолочкі не має
Перша леді колгоспу• 06 апреля в 17:56
Красивые глаза, может в комплекте с носом и остальными частями лица не смотрятся, но отдельно все ок.