Зашла на 5минут• 10 апреля в 13:25
Мені треба 75000 грн щоб прибрати друге підборіддя
Блін, чого ж так дорого
показать весь текст
12
Твердая валюта• 10 апреля в 15:44
Ответ дляАстановитесь
Це генетична схильність. В мене діти 12 та 22 роки - худі, а вже є натяк на друге підборіддя. Це їм від свекрухи гени дісталися. У чоловіка трохи зайва вага, то в нього там взагалі друга шия, а не підборіддя. Ну то вже як є 🤷♀️. Сама свекруха без зайвої ваги, а підборіддя повністю провисає
От і в мене так. Хоча, зайвої ваги зараз є десь 4-5 кг. Але навіть коли її не було, все одно було не дуже. В мене ’важке’ підборіддя, щелепа нижня, там дуже швидко жир чіпляється. Ну і птоз, мені 50.
1
Твердая валюта• 10 апреля в 15:44
Ответ дляЗашла на 5минут
Нікуди він не зчезає.
Кого ми обманюємо.
Людям, в яких генетично нема його, не зрозуміть.
Є жінки 80-90 кг і нема, лице акуратне і худеньке, а є з вагою 60 кг і там вже як фартух висить
Кого ми обманюємо.
Людям, в яких генетично нема його, не зрозуміть.
Є жінки 80-90 кг і нема, лице акуратне і худеньке, а є з вагою 60 кг і там вже як фартух висить
Точно. Від будови нижньої частини обличчя залежить.
Задираю носа• 10 апреля в 23:58
Ответ дляжінка незаміжня
У меня тоже, надо культяпку вырвать и что-то делать, а денег нет
У вас немає 300грн видалити зуб?
жінка незаміжня• 11 апреля в 00:01
Ответ дляЗадираю носа
У вас немає 300грн видалити зуб?
А где 300грн?
Дрібка щастя• 11 апреля в 02:19
Ответ дляБокс-орун
Спасибо, что поделились 🙂
Скажите, а каким образом позы с головой вниз помогают овалу лица? И еще, где вы покупали Гуаша?
Скажите, а каким образом позы с головой вниз помогают овалу лица? И еще, где вы покупали Гуаша?
птоз - это многолетний результат обычной силы тяжести)) и плохой осанки. Позы йога вниз головой как противовес + коррекция осанки + прилив крови к голове и мышцам лица, а это тонус.
Недорогие скребки гуаша есть везде во всяких евах и прочих магазинах, но лично мне нравится набор из Юска, качественный + хороший роллер по утрам отеки согнать если нужно
Недорогие скребки гуаша есть везде во всяких евах и прочих магазинах, но лично мне нравится набор из Юска, качественный + хороший роллер по утрам отеки согнать если нужно
1
Бокс-орун• 11 апреля в 08:00
Ответ дляДрібка щастя
птоз - это многолетний результат обычной силы тяжести)) и плохой осанки. Позы йога вниз головой как противовес + коррекция осанки + прилив крови к голове и мышцам лица, а это тонус.
Недорогие скребки гуаша есть везде во всяких евах и прочих магазинах, но лично мне нравится набор из Юска, качественный + хороший роллер по утрам отеки согнать если нужно
Недорогие скребки гуаша есть везде во всяких евах и прочих магазинах, но лично мне нравится набор из Юска, качественный + хороший роллер по утрам отеки согнать если нужно
Спасибо
1
Бокс-орун• 11 апреля в 08:21
Ответ дляДрібка щастя
птоз - это многолетний результат обычной силы тяжести)) и плохой осанки. Позы йога вниз головой как противовес + коррекция осанки + прилив крови к голове и мышцам лица, а это тонус.
Недорогие скребки гуаша есть везде во всяких евах и прочих магазинах, но лично мне нравится набор из Юска, качественный + хороший роллер по утрам отеки согнать если нужно
Недорогие скребки гуаша есть везде во всяких евах и прочих магазинах, но лично мне нравится набор из Юска, качественный + хороший роллер по утрам отеки согнать если нужно
Ещё хотела спросить, какое масло используете для массажа?
Дрібка щастя• 11 апреля в 13:52
Ответ дляБокс-орун
Ещё хотела спросить, какое масло используете для массажа?
раньше было обычное оливковое, сейчас кокосовое косметическое использую - оно пахнет вкусно)
1
Карамбулкул• 16 апреля в 00:48
Ответ дляАстановитесь
Для початку спробуйте ліполітики уколоти. Позаминулого літа вартість була близько 2 тис за процедуру. За 2-3 рази все приберете, якщо у вас обʼєм жиру як на фото
А шкіру зайву після ліполітиків куди девати? Нехай мішечком висить?
Астановитесь• 16 апреля в 08:16
Ответ дляКарамбулкул
А шкіру зайву після ліполітиків куди девати? Нехай мішечком висить?
При таких обʼємах нічого не висить, шкіра доволі добре підтягується, особливо якщо не нехтувати масажем. Воно ж не за секунду той жир розчиняється, тому шкіра теж поступово реагує
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу