sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Другое
anonim_122
Шукаю трусики• вчера в 19:04

Захист для українських біженців буде продовжено до 2028 року

Вітаю тих, хто переживав за це і зможе й надалі лишатись в Європі.
Та утріться ті, хто кричав, що всіх у 2027 погонять додому 🤣
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 102
Я дуже рада
Я не рада
Результат
clown_face 5 face_with_tears_of_joy 3 like 3 crying_face 1
152 2
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
anonim_77
Наша взяла• вчера в 23:08
121
Ответ дляВсе до блиску
Шо ты несёшь? У нас среди президентов даже последние разы не было украинцев
Тебе кто-то мешает голосовать за украинцев?

anonim_202
Мальдивирую• вчера в 23:08
122
Ответ дляБорисфенка
Угу, заплатять моєму коучу 5600 євро за три місяці балачок і писання резюме.
Страждають хернею, відмивають бабло
Вы уже задолбали с вашим коучем. Как раньше коляску везде совали, теперь этого коуча
noavatar
Борисфенка• вчера в 23:29
123
Ответ дляМальдивирую
Вы уже задолбали с вашим коучем. Как раньше коляску везде совали, теперь этого коуча
Бо я вражена наповал, на яку херню переводять гроші, а потім кричать, що біженці дорого обходяться.
anonim_202
Мальдивирую• вчера в 23:33
124
Ответ дляБорисфенка
Бо я вражена наповал, на яку херню переводять гроші, а потім кричать, що біженці дорого обходяться.
Ну а чего ж вы не отказались от операции, чтоб деньги на вас не тратили?
anonim_59
Бабка-ежика• вчера в 23:39
125
Автор, Поки офіційного рішення нема. Це внесена пропозиція.
noavatar
Борисфенка• вчера в 23:39
126
Ответ дляМальдивирую
Ну а чего ж вы не отказались от операции, чтоб деньги на вас не тратили?
Бо мені дійсно потрібна була операція, і саме для цього існує медична страховка.
Про те, що ціна операції 27 000 євро, я дізналася пост-фактум.
anonim_13
Губки-уточкой• вчера в 23:41
127
Пофігу, лиш би війна закінчилася. Зневажають лише тих, хто всередині і за кордоном спить і молиться, бо війна їм вигідна
anonim_13
Губки-уточкой• вчера в 23:45
128
Ответ дляЗ горіха зерня
У Франції нічого не буває швидко, на жаль
Я сказала б навіть повільно не буває. Все дууууже повільно, і добре якщо не загублять
anonim_13
Губки-уточкой• вчера в 23:45
129
Ответ дляСтатус Ква
Форум вообще-то русский
Відколи? com.ua вам ні про що не говорить?)

anonim_180
Все до блиску• вчера в 23:53
130
Ответ дляНаша взяла
Тебе кто-то мешает голосовать за украинцев?
Удалено администрацией...
anonim_202
Мальдивирую• вчера в 23:59
131
Ответ дляБорисфенка
Бо мені дійсно потрібна була операція, і саме для цього існує медична страховка.
Про те, що ціна операції 27 000 євро, я дізналася пост-фактум.
Да да. Удобно. А от коуча почему не отказались?
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:03
132
Ответ дляМальдивирую
Да да. Удобно. А от коуча почему не отказались?
Тому що мені знімуть 30% пособія, якщо я відмовлюся від коучинга.
anonim_202
Мальдивирую• сегодня в 00:04
133
Ответ дляБорисфенка
Тому що мені знімуть 30% пособія, якщо я відмовлюся від коучинга.
Ну хоть честно написали 🤣 Тогда меньше возмущайтесь и радуйтесь, что на вас деньги налогоплательщиков тратят. Правда они не знают, что работать вы все равно не пойдёте
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:08
134
Ответ дляМальдивирую
Ну хоть честно написали 🤣 Тогда меньше возмущайтесь и радуйтесь, что на вас деньги налогоплательщиков тратят. Правда они не знают, что работать вы все равно не пойдёте
Да, я така, чесна. Ні разу мені не радісно, що таку шалену купу грошей переводять на таку маячню.
Працювати піду, але щось я слабо вірю в вакансію в ІТ для мене 58-річної. Але коуч такий прямо оптиміст ’Ми вас працевлаштуємо’. Ну побачимо, у них тут паралельний світ, дива трапляються.
anonim_202
Мальдивирую• сегодня в 00:10
135
Ответ дляБорисфенка
Да, я така, чесна. Ні разу мені не радісно, що таку шалену купу грошей переводять на таку маячню.
Працювати піду, але щось я слабо вірю в вакансію в ІТ для мене 58-річної. Але коуч такий прямо оптиміст ’Ми вас працевлаштуємо’. Ну побачимо, у них тут паралельний світ, дива трапляються.
Блин, вы еще и в IT хотите 🤣🤣🤣 А немецкий или английский вы хорошо знаете?
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:23
136
Ответ дляМальдивирую
Блин, вы еще и в IT хотите 🤣🤣🤣 А немецкий или английский вы хорошо знаете?
А куди ще неходячою на милицях? В прибиральниці чи в супермаркет? Німці розуміють, що це занадто, бератор не ризикнув направлення давати, я питала (потролити його хотіла). Він найшов мені бігом IT - коучинг.
Німецька А2, повтор курсів сто раз просила, не дають. Англійська В2-С1, не міряла, розмовляю і багато років писала технічну документацію англійською мовою.
Триматиму вас в курсі, 8 липня коучінг починається, через три місяці вайтербілдунг в ІТ.
anonim_202
Мальдивирую• сегодня в 00:28
137
Ответ дляБорисфенка
А куди ще неходячою на милицях? В прибиральниці чи в супермаркет? Німці розуміють, що це занадто, бератор не ризикнув направлення давати, я питала (потролити його хотіла). Він найшов мені бігом IT - коучинг.
Німецька А2, повтор курсів сто раз просила, не дають. Англійська В2-С1, не міряла, розмовляю і багато років писала технічну документацію англійською мовою.
Триматиму вас в курсі, 8 липня коучінг починається, через три місяці вайтербілдунг в ІТ.
Вы ж на завод все собирались 🤣
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:30
138
Ответ дляМальдивирую
Вы ж на завод все собирались 🤣
Це запасний варіант на чорний день. Параграф знову подовжили до 2028 року, півтора роки протеїнова фабрика працюватиме без мене.
anonim_202
Мальдивирую• сегодня в 00:36
139
Ответ дляБорисфенка
Це запасний варіант на чорний день. Параграф знову подовжили до 2028 року, півтора роки протеїнова фабрика працюватиме без мене.
Ну и что требовалось доказать 🤣🤣🤣

noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:37
140
Ответ дляМальдивирую
Ну и что требовалось доказать 🤣🤣🤣
Що і кому ви доводите?
anonim_202
Мальдивирую• сегодня в 00:42
141
Ответ дляБорисфенка
Що і кому ви доводите?
Вам, что вы брехуха. Остальные тут и так это знают
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:43
142
Ответ дляМальдивирую
Вам, что вы брехуха. Остальные тут и так это знают
Отакої. Чесно розповідаю про коуча, ви чогось конозитеся.
anonim_202
Мальдивирую• сегодня в 00:47
143
Ответ дляБорисфенка
Отакої. Чесно розповідаю про коуча, ви чогось конозитеся.
Та вы каждый день это рассказываете. А еще о работе на заводе, что-то о рыбе, а еще о защите страны. В общем брехуха
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:51
144
Ответ дляМальдивирую
Та вы каждый день это рассказываете. А еще о работе на заводе, что-то о рыбе, а еще о защите страны. В общем брехуха
Про коуча пару раз розповідала, але ви ж конспектуєте. Самі доколупалися, ще раз розповіла.
Я завжди говорю правду, запишіть це собі у зошит.
woman_facepalming 1
anonim_202
Мальдивирую• сегодня в 00:52
145
Ответ дляБорисфенка
Про коуча пару раз розповідала, але ви ж конспектуєте. Самі доколупалися, ще раз розповіла.
Я завжди говорю правду, запишіть це собі у зошит.
Вы всегда брехуха. И трепло.
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:53
146
Ответ дляМальдивирую
Вы всегда брехуха. И трепло.
Смішно. В житті вас зовсім нічого не цікавить?
woman_facepalming 1
anonim_202
Мальдивирую• сегодня в 00:54
147
Ответ дляБорисфенка
Смішно. В житті вас зовсім нічого не цікавить?
Не старайтесь. Вы - трепло. Самое настоящее
anonim_125
Вічний двигун• сегодня в 01:13
148
Смешно, что 24 % советчиц этому не рады ). А чего так?)
noavatar
Борисфенка• сегодня в 01:28
149
Ответ дляВічний двигун
Смешно, что 24 % советчиц этому не рады ). А чего так?)
Тому що це означає, що війна триватиме в Україні ще кілька років!
Ви розумієте, скільки це горя, руйнувань і загиблих українців???
dislike 3
anonim_125
Вічний двигун• сегодня в 09:46
150
Ответ дляБорисфенка
Тому що це означає, що війна триватиме в Україні ще кілька років!
Ви розумієте, скільки це горя, руйнувань і загиблих українців???
И причём здесь беженцы ? Продолжительность войны как - то от них зависит ? То ,что война не закончится в ближайшее время и так понятно. Предпосылок для этого нет. Но то , что люди бежавшие от войны, смогут жить в нормальных условиях - это явно плюс. И если войнв всё - таки закончится раньше, то и статус беженцам закроют. Но радоваться за своих у многих украинцев не принято.
like 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff