Шукаю трусики• вчера в 19:04
Захист для українських біженців буде продовжено до 2028 року
Вітаю тих, хто переживав за це і зможе й надалі лишатись в Європі.
Та утріться ті, хто кричав, що всіх у 2027 погонять додому 🤣
Та утріться ті, хто кричав, що всіх у 2027 погонять додому 🤣
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів:
102
Я дуже рада
Я не рада
Результат
5
3
3
1
Наша взяла• вчера в 23:08
Ответ дляВсе до блиску
Шо ты несёшь? У нас среди президентов даже последние разы не было украинцев
Тебе кто-то мешает голосовать за украинцев?
Мальдивирую• вчера в 23:08
Ответ дляБорисфенка
Угу, заплатять моєму коучу 5600 євро за три місяці балачок і писання резюме.
Страждають хернею, відмивають бабло
Страждають хернею, відмивають бабло
Вы уже задолбали с вашим коучем. Как раньше коляску везде совали, теперь этого коуча
Борисфенка• вчера в 23:29
Ответ дляМальдивирую
Вы уже задолбали с вашим коучем. Как раньше коляску везде совали, теперь этого коуча
Бо я вражена наповал, на яку херню переводять гроші, а потім кричать, що біженці дорого обходяться.
Мальдивирую• вчера в 23:33
Ответ дляБорисфенка
Бо я вражена наповал, на яку херню переводять гроші, а потім кричать, що біженці дорого обходяться.
Ну а чего ж вы не отказались от операции, чтоб деньги на вас не тратили?
Борисфенка• вчера в 23:39
Ответ дляМальдивирую
Ну а чего ж вы не отказались от операции, чтоб деньги на вас не тратили?
Бо мені дійсно потрібна була операція, і саме для цього існує медична страховка.
Про те, що ціна операції 27 000 євро, я дізналася пост-фактум.
Про те, що ціна операції 27 000 євро, я дізналася пост-фактум.
Губки-уточкой• вчера в 23:41
Пофігу, лиш би війна закінчилася. Зневажають лише тих, хто всередині і за кордоном спить і молиться, бо війна їм вигідна
Губки-уточкой• вчера в 23:45
Ответ дляЗ горіха зерня
У Франції нічого не буває швидко, на жаль
Я сказала б навіть повільно не буває. Все дууууже повільно, і добре якщо не загублять
Губки-уточкой• вчера в 23:45
Ответ дляСтатус Ква
Форум вообще-то русский
Відколи? com.ua вам ні про що не говорить?)
Все до блиску• вчера в 23:53
Ответ дляНаша взяла
Тебе кто-то мешает голосовать за украинцев?
Удалено администрацией...
Мальдивирую• вчера в 23:59
Ответ дляБорисфенка
Бо мені дійсно потрібна була операція, і саме для цього існує медична страховка.
Про те, що ціна операції 27 000 євро, я дізналася пост-фактум.
Про те, що ціна операції 27 000 євро, я дізналася пост-фактум.
Да да. Удобно. А от коуча почему не отказались?
Борисфенка• сегодня в 00:03
Ответ дляМальдивирую
Да да. Удобно. А от коуча почему не отказались?
Тому що мені знімуть 30% пособія, якщо я відмовлюся від коучинга.
Мальдивирую• сегодня в 00:04
Ответ дляБорисфенка
Тому що мені знімуть 30% пособія, якщо я відмовлюся від коучинга.
Ну хоть честно написали 🤣 Тогда меньше возмущайтесь и радуйтесь, что на вас деньги налогоплательщиков тратят. Правда они не знают, что работать вы все равно не пойдёте
Борисфенка• сегодня в 00:08
Ответ дляМальдивирую
Ну хоть честно написали 🤣 Тогда меньше возмущайтесь и радуйтесь, что на вас деньги налогоплательщиков тратят. Правда они не знают, что работать вы все равно не пойдёте
Да, я така, чесна. Ні разу мені не радісно, що таку шалену купу грошей переводять на таку маячню.
Працювати піду, але щось я слабо вірю в вакансію в ІТ для мене 58-річної. Але коуч такий прямо оптиміст ’Ми вас працевлаштуємо’. Ну побачимо, у них тут паралельний світ, дива трапляються.
Працювати піду, але щось я слабо вірю в вакансію в ІТ для мене 58-річної. Але коуч такий прямо оптиміст ’Ми вас працевлаштуємо’. Ну побачимо, у них тут паралельний світ, дива трапляються.
Мальдивирую• сегодня в 00:10
Ответ дляБорисфенка
Да, я така, чесна. Ні разу мені не радісно, що таку шалену купу грошей переводять на таку маячню.
Працювати піду, але щось я слабо вірю в вакансію в ІТ для мене 58-річної. Але коуч такий прямо оптиміст ’Ми вас працевлаштуємо’. Ну побачимо, у них тут паралельний світ, дива трапляються.
Працювати піду, але щось я слабо вірю в вакансію в ІТ для мене 58-річної. Але коуч такий прямо оптиміст ’Ми вас працевлаштуємо’. Ну побачимо, у них тут паралельний світ, дива трапляються.
Блин, вы еще и в IT хотите 🤣🤣🤣 А немецкий или английский вы хорошо знаете?
Борисфенка• сегодня в 00:23
Ответ дляМальдивирую
Блин, вы еще и в IT хотите 🤣🤣🤣 А немецкий или английский вы хорошо знаете?
А куди ще неходячою на милицях? В прибиральниці чи в супермаркет? Німці розуміють, що це занадто, бератор не ризикнув направлення давати, я питала (потролити його хотіла). Він найшов мені бігом IT - коучинг.
Німецька А2, повтор курсів сто раз просила, не дають. Англійська В2-С1, не міряла, розмовляю і багато років писала технічну документацію англійською мовою.
Триматиму вас в курсі, 8 липня коучінг починається, через три місяці вайтербілдунг в ІТ.
Німецька А2, повтор курсів сто раз просила, не дають. Англійська В2-С1, не міряла, розмовляю і багато років писала технічну документацію англійською мовою.
Триматиму вас в курсі, 8 липня коучінг починається, через три місяці вайтербілдунг в ІТ.
Мальдивирую• сегодня в 00:28
Ответ дляБорисфенка
А куди ще неходячою на милицях? В прибиральниці чи в супермаркет? Німці розуміють, що це занадто, бератор не ризикнув направлення давати, я питала (потролити його хотіла). Він найшов мені бігом IT - коучинг.
Німецька А2, повтор курсів сто раз просила, не дають. Англійська В2-С1, не міряла, розмовляю і багато років писала технічну документацію англійською мовою.
Триматиму вас в курсі, 8 липня коучінг починається, через три місяці вайтербілдунг в ІТ.
Німецька А2, повтор курсів сто раз просила, не дають. Англійська В2-С1, не міряла, розмовляю і багато років писала технічну документацію англійською мовою.
Триматиму вас в курсі, 8 липня коучінг починається, через три місяці вайтербілдунг в ІТ.
Вы ж на завод все собирались 🤣
Борисфенка• сегодня в 00:30
Ответ дляМальдивирую
Вы ж на завод все собирались 🤣
Це запасний варіант на чорний день. Параграф знову подовжили до 2028 року, півтора роки протеїнова фабрика працюватиме без мене.
Мальдивирую• сегодня в 00:36
Ответ дляБорисфенка
Це запасний варіант на чорний день. Параграф знову подовжили до 2028 року, півтора роки протеїнова фабрика працюватиме без мене.
Ну и что требовалось доказать 🤣🤣🤣
Борисфенка• сегодня в 00:37
Ответ дляМальдивирую
Ну и что требовалось доказать 🤣🤣🤣
Що і кому ви доводите?
Мальдивирую• сегодня в 00:42
Ответ дляБорисфенка
Що і кому ви доводите?
Вам, что вы брехуха. Остальные тут и так это знают
Борисфенка• сегодня в 00:43
Ответ дляМальдивирую
Вам, что вы брехуха. Остальные тут и так это знают
Отакої. Чесно розповідаю про коуча, ви чогось конозитеся.
Мальдивирую• сегодня в 00:47
Ответ дляБорисфенка
Отакої. Чесно розповідаю про коуча, ви чогось конозитеся.
Та вы каждый день это рассказываете. А еще о работе на заводе, что-то о рыбе, а еще о защите страны. В общем брехуха
Борисфенка• сегодня в 00:51
Ответ дляМальдивирую
Та вы каждый день это рассказываете. А еще о работе на заводе, что-то о рыбе, а еще о защите страны. В общем брехуха
Про коуча пару раз розповідала, але ви ж конспектуєте. Самі доколупалися, ще раз розповіла.
Я завжди говорю правду, запишіть це собі у зошит.
Я завжди говорю правду, запишіть це собі у зошит.
1
Мальдивирую• сегодня в 00:52
Ответ дляБорисфенка
Про коуча пару раз розповідала, але ви ж конспектуєте. Самі доколупалися, ще раз розповіла.
Я завжди говорю правду, запишіть це собі у зошит.
Я завжди говорю правду, запишіть це собі у зошит.
Вы всегда брехуха. И трепло.
Борисфенка• сегодня в 00:53
Ответ дляМальдивирую
Вы всегда брехуха. И трепло.
Смішно. В житті вас зовсім нічого не цікавить?
1
Мальдивирую• сегодня в 00:54
Ответ дляБорисфенка
Смішно. В житті вас зовсім нічого не цікавить?
Не старайтесь. Вы - трепло. Самое настоящее
Борисфенка• сегодня в 01:28
Ответ дляВічний двигун
Смешно, что 24 % советчиц этому не рады ). А чего так?)
Тому що це означає, що війна триватиме в Україні ще кілька років!
Ви розумієте, скільки це горя, руйнувань і загиблих українців???
Ви розумієте, скільки це горя, руйнувань і загиблих українців???
3
Вічний двигун• сегодня в 09:46
Ответ дляБорисфенка
Тому що це означає, що війна триватиме в Україні ще кілька років!
Ви розумієте, скільки це горя, руйнувань і загиблих українців???
Ви розумієте, скільки це горя, руйнувань і загиблих українців???
И причём здесь беженцы ? Продолжительность войны как - то от них зависит ? То ,что война не закончится в ближайшее время и так понятно. Предпосылок для этого нет. Но то , что люди бежавшие от войны, смогут жить в нормальных условиях - это явно плюс. И если войнв всё - таки закончится раньше, то и статус беженцам закроют. Но радоваться за своих у многих украинцев не принято.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу