Херсон це Україна• 18 апреля в 11:35

Тренд про вчителів з Тік току. Як реагувати?

Виставила дівчинка з паралельного класу моєї доньки. Подруга моєї доньки перепостила і так ще декілька дітей.
Одна з однокласниць перекинула вчительці і зрозуміло, що це викликало велике незадоволення і навіть дійшло до чп в школі. По всім групам шкільним було звернення від вчителів. Батьківські збори на цьому тижні…
Що мене в цій ситуації дивує…
Перше, що зробили це дуже хороші дівчата. Друге, що моя сказала, що як добре, що вона те не зробила. ХОТІЛА та не зробила. Мене це хотіла вибило… все ж проговорюється вдома, пояснюється, а такі елементарні речі не зрозумілі. Сто раз сказано про повагу до вчителів і, що вони не вороги…
От що робити?
автор Херсон це Україна • 18 апреля в 12:48
Ответ дляТяжка справа
Донька 8 клас,показала мені відео з неофіційного телеграму гімназії. Там голову завуча (молодий мужчина бл35 років) припаяли до голого юнака,який розкинувся в кріслі і дро... І теж музичка,матюччя на не улюблених вчителів. Я сказала доньці це більше нікуди не пересилати. Жах.
Я як вчора почала гортати тікток на цю тему🫣
Що там тільки нема. І які вчительки не роблять депіляцію( це культурно написано там не так) і … це страшно. Пів ночі не спала. Вчора забрала телефон. Бесіду провела. Від неї тільки одне… « ой, мам!»
Так мені боляче, що вона не розуміє чому я так переймаюсь.

автор Херсон це Україна • 18 апреля в 12:51
Ответ дляЧервона ікорка
Але і в наш часто вистачало, мені здається...
Колись хороші дєвочки билися, нє, убивалися за школою .
Курили, пили майже всі. Сигарети продавали учні учням.
Директор їздив на запорожцю і ту шкарабанку переносили постійно і кожного разу після уроків він її шукав. Один хлопець украв і викинув у помийну яму журнал у випускному класі. Підпалювали стінгазету, бо там хтось на когось щось написав. Багато чого...
Так. Було. Є багато чого з підліткового віку, але ж… Ох. Ну, от сердита на неї …
Кондуктор трамвая• 18 апреля в 13:01
Ответ дляХерсон це Україна
Я й не знала до вчора про нього.
Там фото всіх вчителів швидко погортаються під музику, а на вчителю якого не долюблюють нецензурна лексика. Фото взяті з сайту школи
А, ну це вже серйозний прокол. Якщо вчитель подасть скаргу на булінг, буде добре.
Просто звязда• 18 апреля в 13:14
Ответ дляНе зацілована
Бо атестат потрібен.
Вашим ні? Не треба?
В нас з вами різні потреби і мої вимоги трохи більші - окрім потреби атестату ще є потреба в знаннях, в нормальній атмосфері у навчальному закладі, оточенні тощо
Svitlo_• 18 апреля в 14:00
Ответ дляНе зацілована
Правда вони її не роблять, ту роботу. Бо якщо її робити, то репетиторство стане неактуальним.
Цікаво а чому обирають саме репетиторство, а не приватні школи чи курси?
Не зацілована• 18 апреля в 14:04
Ответ дляПросто звязда
Знання, на жаль, це не заслуга школи. Гарні, грунтовні знання оплачують батьки додатково. Бо те що в школі, то освітою назвати не можна.
Леди_на_драндулете• 18 апреля в 14:08
Всегда было что притрушеных учителей недолюбливали. У нас было что учителя просто избили, так достал всех.
Знакомая рассказывала что у них голого привязали к воротам кладбища, за то что приставал к школьницам. Это времен ссср.