Мошей ницца• 01 июня в 22:47
Алименты. Кто получает по средней по Киеву?
Добрый вечер
Какую сумму вам начисляют по средней зп?
Мне платит по старому 5300 со средней за 2022 год, хотя на сайте статистики зп по Киеву с 2026 =40000, и моя виконавча говорит, что им не было распоряжений пока увеличивать. Нифига не понятно. Как у вас?
Какую сумму вам начисляют по средней зп?
Мне платит по старому 5300 со средней за 2022 год, хотя на сайте статистики зп по Киеву с 2026 =40000, и моя виконавча говорит, что им не было распоряжений пока увеличивать. Нифига не понятно. Как у вас?
автор
Мошей ницца
• 01 июня в 22:50
Еще вопрос- он работает с января официально, а мне ничего не начисляется автоматом с работы.
Хочу поехать к ней или позвонить, почесу вообще такое может быть? Или их надо дергать постоянно?
Я ей на вайбер писала в марте. Но ничего не изменилось.
Может письмо лучше написать, что он раьотает в компании такой то и код едрпоу еаписать?
Хочу поехать к ней или позвонить, почесу вообще такое может быть? Или их надо дергать постоянно?
Я ей на вайбер писала в марте. Но ничего не изменилось.
Может письмо лучше написать, что он раьотает в компании такой то и код едрпоу еаписать?
Пес Патрон• 01 июня в 22:55
Ответ дляМошей ницца
Еще вопрос- он работает с января официально, а мне ничего не начисляется автоматом с работы.
Хочу поехать к ней или позвонить, почесу вообще такое может быть? Или их надо дергать постоянно?
Я ей на вайбер писала в марте. Но ничего не изменилось.
Может письмо лучше написать, что он раьотает в компании такой то и код едрпоу еаписать?
Хочу поехать к ней или позвонить, почесу вообще такое может быть? Или их надо дергать постоянно?
Я ей на вайбер писала в марте. Но ничего не изменилось.
Может письмо лучше написать, что он раьотает в компании такой то и код едрпоу еаписать?
Напишіть звернення через сайт Мін´юсту або урядової гарячої лінії.
Попросіть перевірити нарахування аліментів з 2023 року, з урахуванням розміру середньої по Києву і перерахувати розмір аліментів з моменту працевлаштування боржника і надати відому вам інформацію щодо місця роботи. ДВС через податковий номер моде відслідковувати всі доходи. Просто ваш виконавець цього не робить
І розмір аліментів має перераховувати з урахуванням середньої. Якщо тільки у вас в судовому рішенні не зафіксована стала сума.
Попросіть перевірити нарахування аліментів з 2023 року, з урахуванням розміру середньої по Києву і перерахувати розмір аліментів з моменту працевлаштування боржника і надати відому вам інформацію щодо місця роботи. ДВС через податковий номер моде відслідковувати всі доходи. Просто ваш виконавець цього не робить
І розмір аліментів має перераховувати з урахуванням середньої. Якщо тільки у вас в судовому рішенні не зафіксована стала сума.
2
автор
Мошей ницца
• 02 июня в 03:08
Ответ дляПес Патрон
Напишіть звернення через сайт Мін´юсту або урядової гарячої лінії.
Попросіть перевірити нарахування аліментів з 2023 року, з урахуванням розміру середньої по Києву і перерахувати розмір аліментів з моменту працевлаштування боржника і надати відому вам інформацію щодо місця роботи. ДВС через податковий номер моде відслідковувати всі доходи. Просто ваш виконавець цього не робить
І розмір аліментів має перераховувати з урахуванням середньої. Якщо тільки у вас в судовому рішенні не зафіксована стала сума.
Попросіть перевірити нарахування аліментів з 2023 року, з урахуванням розміру середньої по Києву і перерахувати розмір аліментів з моменту працевлаштування боржника і надати відому вам інформацію щодо місця роботи. ДВС через податковий номер моде відслідковувати всі доходи. Просто ваш виконавець цього не робить
І розмір аліментів має перераховувати з урахуванням середньої. Якщо тільки у вас в судовому рішенні не зафіксована стала сума.
Дякую вам!
Сума не фіксована, написано 25% від усіх доходів. А звернення писати електрон.листом? Вони побачать?
Сума не фіксована, написано 25% від усіх доходів. А звернення писати електрон.листом? Вони побачать?
Пес Патрон• 02 июня в 13:35
Ответ дляМошей ницца
Дякую вам!
Сума не фіксована, написано 25% від усіх доходів. А звернення писати електрон.листом? Вони побачать?
Сума не фіксована, написано 25% від усіх доходів. А звернення писати електрон.листом? Вони побачать?
Є форма для звернень на сайті. Шукайте ’подати звернення’ або ’звернення громадян’. Вам потрібно буде обов´язково вказати ваші піб, вашу адресу, телефон, піб боржника, його адресу якщо відома, в якій двс перебуває на виконання судове рішення.
автор
Мошей ницца
• 02 июня в 14:05
Ответ дляПес Патрон
Є форма для звернень на сайті. Шукайте ’подати звернення’ або ’звернення громадян’. Вам потрібно буде обов´язково вказати ваші піб, вашу адресу, телефон, піб боржника, його адресу якщо відома, в якій двс перебуває на виконання судове рішення.
Дуже вам дякую! Все знайшла на сайті урядовой лінії. З Мін.юстом не розібралась на сайті
написала звернення, все расписала, і номер ВП и номер судового наказу
Чекаю тепер.
Не знаєте скільки приблизно розглядають звернення?
написала звернення, все расписала, і номер ВП и номер судового наказу
Чекаю тепер.
Не знаєте скільки приблизно розглядають звернення?
автор
Мошей ницца
• 02 июня в 14:16
І ще хотіла запитати, як получу інформацію, то мені їй зателефонувати чи надіслати заказним листом краще цю інфу?
Чи поїхати до неї?
Чи поїхати до неї?
Пес Патрон• 02 июня в 14:44
Ответ дляМошей ницца
Дуже вам дякую! Все знайшла на сайті урядовой лінії. З Мін.юстом не розібралась на сайті
написала звернення, все расписала, і номер ВП и номер судового наказу
Чекаю тепер.
Не знаєте скільки приблизно розглядають звернення?
написала звернення, все расписала, і номер ВП и номер судового наказу
Чекаю тепер.
Не знаєте скільки приблизно розглядають звернення?
30 днів. Якщо протягом місяця не отримаєте відповідь, то можете писати що не отримали відповідь. Її мають надати письмово.
Пес Патрон• 02 июня в 14:45
Ответ дляМошей ницца
І ще хотіла запитати, як получу інформацію, то мені їй зателефонувати чи надіслати заказним листом краще цю інфу?
Чи поїхати до неї?
Чи поїхати до неї?
Я думаю, державний виконавець вас сама /сам знайде.
автор
Мошей ницца
• 02 июня в 15:42
Ответ дляПес Патрон
Я думаю, державний виконавець вас сама /сам знайде.
Прикольно.
Подивимось)
Дуже вам дякую ще раз!
Подивимось)
Дуже вам дякую ще раз!
автор
Мошей ницца
• 03 июня в 15:26
Ответ дляПес Патрон
Я думаю, державний виконавець вас сама /сам знайде.
Добрий день
Звіт- виконавець сьогодні мені зателефонувала , я в шоці)
Відповіла на всі питання одразу, якщо що щоб телефонувала їй, бо я ьак зрощуміла тепер їй багато роботи паперової потрібно зробити..
Ось такі справи)
Дякую вам, розібралась з питанням так швидко
Звіт- виконавець сьогодні мені зателефонувала , я в шоці)
Відповіла на всі питання одразу, якщо що щоб телефонувала їй, бо я ьак зрощуміла тепер їй багато роботи паперової потрібно зробити..
Ось такі справи)
Дякую вам, розібралась з питанням так швидко
1
Пес Патрон• 03 июня в 17:20
Ответ дляМошей ницца
Добрий день
Звіт- виконавець сьогодні мені зателефонувала , я в шоці)
Відповіла на всі питання одразу, якщо що щоб телефонувала їй, бо я ьак зрощуміла тепер їй багато роботи паперової потрібно зробити..
Ось такі справи)
Дякую вам, розібралась з питанням так швидко
Звіт- виконавець сьогодні мені зателефонувала , я в шоці)
Відповіла на всі питання одразу, якщо що щоб телефонувала їй, бо я ьак зрощуміла тепер їй багато роботи паперової потрібно зробити..
Ось такі справи)
Дякую вам, розібралась з питанням так швидко
Будь ласка! Я дуже рада що змогла хоч чимось вам допомогти. Ви молодець, що відстоюєте права своєї дитини.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу