sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Школа
anonim_16
Тракторні війська• 03 июня в 19:32

Геометрія 7 клас

Допоможіть, будь ласка, зробити завдання:
Побудувати трикутник за стороною a, висотою ha та кутами B-C
показать весь текст
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1
71 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
noavatar
Лена Кор• 03 июня в 19:50
31
Ответ дляЦідило правди
Инет пишет что это класссичечкая задача, думаю что в учебнике тоже есть ее решение)))
Мені ось таке видало. В 7-му класі ще не вивчають tg, ctg.
Або математичний клас, або є якийсь інший спосіб.
Не зовсім це класична задача.
attached-photo

anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 19:50
32
Ответ дляЛена Кор
Мені ось таке видало. В 7-му класі ще не вивчають tg, ctg.
Або математичний клас, або є якийсь інший спосіб.
Не зовсім це класична задача.
Не вчили ще. Але клас математичний, так
anonim_213
Свезло так свезло• 03 июня в 19:51
33
Ответ дляТракторні війська
Нет. Условия вообще у них нет. Все условие выглядит так )):
a; ha; B-C
ha не может быть высотой.
а- сторона, h-высота, которая идет из угла к точке на стороне.
woman_facepalming 1
noavatar
Лена Кор• 03 июня в 19:51
34
Ответ дляКонотопська відьма
Так, але в задачі дано три окремі геометричні фігури : сторону і два кута, всі елементи окремо один від одного, а ви цуркулем і лінійкою без позначок їх маєте зібрати в один трикутник.
Спочатку дивитесь методику ’побудувати відрізок, рівний данному’. А потім двічі методику ’побудувати кут ріаний даному’.

У вас з умовою трабли. Або висота зайва, або щось інше не так.
Теж спочатку подумала, що два кута. Тоді все елементарно і висота зайва.
Але там різниця двох кутів!
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 19:52
35
Ответ дляЦідило правди
Тогда бы в условии было указано: за допомогою лише циркуля та лінійки побудуй …..». В условии же не указано, как нужно.
Якщо задача сформульвана як ’побудуй’ - то це само собою, що задача на побудову, лише циркуль і лінійка без поділок.
noavatar
Лена Кор• 03 июня в 19:52
36
Ответ дляТракторні війська
А можете скинуть, будь ласка, бо я знайшла тільки обзор ШІ
Нижче скинула те, що видало.
У Вас математичний клас?
noavatar
Лена Кор• 03 июня в 19:53
37
Ответ дляТракторні війська
Не вчили ще. Але клас математичний, так
Тоді те, що видав Ші не підходить. Бо там через котангенс.
heart 1
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 19:56
38
Ответ дляСвезло так свезло
ha не может быть высотой.
а- сторона, h-высота, которая идет из угла к точке на стороне.
Условие правильное ) у ребенка по геометри все 12. Задачи они решают за 9 класс часто. Но эту конкретную решить не может. Понятно, что подойдёт к учителю, если не разберётся, но ошибки в условии нет.
noavatar
Лена Кор• 03 июня в 19:54
39
Ответ дляСвезло так свезло
ha не может быть высотой.
а- сторона, h-высота, которая идет из угла к точке на стороне.
ha (маленька а) як раз і позначається висота, яка проведена ДО сторони а.
heart 2

anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 19:55
40
Ответ дляЛена Кор
Нижче скинула те, що видало.
У Вас математичний клас?
Дякую. Так 🤪
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 20:02
41
Ответ дляЛена Кор
Мені ось таке видало. В 7-му класі ще не вивчають tg, ctg.
Або математичний клас, або є якийсь інший спосіб.
Не зовсім це класична задача.
В цьому рішенні в першому ж пункті вони в-с називають шуканою різницею, хоча в-с ніхто не шукає, воно дано в умові.

Задача якось по-,дебільному написана, перефразовуючи класика.
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 20:03
42
Ответ дляТракторні війська
Не вчили ще. Але клас математичний, так
Тільки не кажіть, що ви та мама, у якої син в наукові зміні чи лідері, і створювали теми на початку року?
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:05
43
Ответ дляКонотопська відьма
Тільки не кажіть, що ви та мама, у якої син в наукові зміні чи лідері, і створювали теми на початку року?
Ой ні, не там )) а вони ще теж вчаться? Наче вже на канікулах. І в мене денька )
А що за тема?
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:06
44
Ответ дляКонотопська відьма
В цьому рішенні в першому ж пункті вони в-с називають шуканою різницею, хоча в-с ніхто не шукає, воно дано в умові.

Задача якось по-,дебільному написана, перефразовуючи класика.
Та може і по-дебільному, але в них часто такі ’з цікавинкою’.
Я в геометрії, якщо чесно, 0 ) мій максимум -сума кутів трикутника =180
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:10
45
Ответ дляЦідило правди
Инет пишет что это класссичечкая задача, думаю что в учебнике тоже есть ее решение)))
Это не классическая задача ) классические задачи из учебника дети в мат классе решают за 2 минуты ) они этот учебник за год раз 5 от силы открывали, т.к на осенние каникулы им уже задавали дз по задачнику 8го класса, а физику по задачнику 9го
heart 3
noavatar
Лена Кор• 03 июня в 20:12
46
Ответ дляТракторні війська
Это не классическая задача ) классические задачи из учебника дети в мат классе решают за 2 минуты ) они этот учебник за год раз 5 от силы открывали, т.к на осенние каникулы им уже задавали дз по задачнику 8го класса, а физику по задачнику 9го
А з якого підручника задача?
Цікаво стало. Сиджу, кручу. Хочу сама розібратися, без Ші. Бо не надіюся на його підказку.
noavatar
Лена Кор• 03 июня в 20:16
47
Ще раз перечитала умову: ’Побудувати трикутник за стороною a, висотою ha та кутами B-C’.
’Кутами В-С’? Там немає помилки?
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:19
48
Ответ дляЛена Кор
А з якого підручника задача?
Цікаво стало. Сиджу, кручу. Хочу сама розібратися, без Ші. Бо не надіюся на його підказку.
Думаю взагалі не з підручника. Думаю вона взагалі з посібника їх вчителя з геометрії, а може і ні. Не знаю, навіть. Взагалі в них Мерзляк, але вчитель їм ще в першій місяці дав різні теми то з середини, то з кінця, то з початку підручника і потім взагалі не знаю, як вони вчились, я не дивилась. Знаю, що він багато своїх давав задач та з якогось задачника за 8 клас, який ми знайшли в інтернеті потім. Деякі задачі навіть репетитор не міг зробити 🤷‍♀️ але такі задачі, зазвичай, розраховані на геніїв, в них є деякі такі, які на олімпіадах завжди перші. Інколи дає задачі для студентів.
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:18
49
Ответ дляЛена Кор
Ще раз перечитала умову: ’Побудувати трикутник за стороною a, висотою ha та кутами B-C’.
’Кутами В-С’? Там немає помилки?
Саме кутами В мінус С 🤪
crying_face 1

noavatar
Лена Кор• 03 июня в 20:21
50
Ответ дляТракторні війська
Саме кутами В мінус С 🤪
Тоді не зрозуміло де другий кут відкладати...
heart 1
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 20:25
51
Ответ дляЛена Кор
Ще раз перечитала умову: ’Побудувати трикутник за стороною a, висотою ha та кутами B-C’.
’Кутами В-С’? Там немає помилки?
Правильно: кутом = кут в- кут с.
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 20:25
52
Ответ дляТракторні війська
Саме кутами В мінус С 🤪
Ні, одним кутом, який рівний куту в мінус кут с
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 20:26
53
Ответ дляТракторні війська
Ой ні, не там )) а вони ще теж вчаться? Наче вже на канікулах. І в мене денька )
А що за тема?
Я ж не та мама, я не знаю:)
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:29
54
Ответ дляКонотопська відьма
Ні, одним кутом, який рівний куту в мінус кут с
Ну то зрозуміло) та як це побудувати )
noavatar
Лена Кор• 03 июня в 20:31
55
Ответ дляКонотопська відьма
Правильно: кутом = кут в- кут с.
Так отож. Трикутник не рівнобедрений, не зрозуміло тоді: це помилка в умові?
Чому питала автора, бо в нових підручниках (НУШ особливо) просто неймовірна кількість помилок!
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 20:32
56
Ответ дляЛена Кор
Тоді не зрозуміло де другий кут відкладати...
Так і першого ж кута нема, не те, що другого
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:33
57
Ответ дляЛена Кор
Так отож. Трикутник не рівнобедрений, не зрозуміло тоді: це помилка в умові?
Чому питала автора, бо в нових підручниках (НУШ особливо) просто неймовірна кількість помилок!
Коротше піде до вчителя, мені навіть цікаво вже 😅 якщо з´ясує, як це робити, розкажу вам)
heart 1
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:33
58
Ответ дляКонотопська відьма
Так і першого ж кута нема, не те, що другого
Вот вот )
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 20:33
59
Ответ дляТракторні війська
Ну то зрозуміло) та як це побудувати )
Ну як зрозуміло, то не пишіть кути в множині, бо ви всіх з толку збили
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 20:33
60
Ответ дляЛена Кор
Так отож. Трикутник не рівнобедрений, не зрозуміло тоді: це помилка в умові?
Чому питала автора, бо в нових підручниках (НУШ особливо) просто неймовірна кількість помилок!
Ні, це олімпіадна задача, яку вчитель задав для геніїв, на роль яких ми не тягнемо.
face_with_tears_of_joy 1
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff