Тракторні війська• 03 июня в 19:32
Геометрія 7 клас
Допоможіть, будь ласка, зробити завдання:
Побудувати трикутник за стороною a, висотою ha та кутами B-C
Побудувати трикутник за стороною a, висотою ha та кутами B-C
показать весь текст
3
1
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 19:50
Ответ дляЛена Кор
Мені ось таке видало. В 7-му класі ще не вивчають tg, ctg.
Або математичний клас, або є якийсь інший спосіб.
Не зовсім це класична задача.
Або математичний клас, або є якийсь інший спосіб.
Не зовсім це класична задача.
Не вчили ще. Але клас математичний, так
Свезло так свезло• 03 июня в 19:51
Ответ дляТракторні війська
Нет. Условия вообще у них нет. Все условие выглядит так )):
a; ha; B-C
a; ha; B-C
ha не может быть высотой.
а- сторона, h-высота, которая идет из угла к точке на стороне.
а- сторона, h-высота, которая идет из угла к точке на стороне.
1
Ответ дляКонотопська відьма
Так, але в задачі дано три окремі геометричні фігури : сторону і два кута, всі елементи окремо один від одного, а ви цуркулем і лінійкою без позначок їх маєте зібрати в один трикутник.
Спочатку дивитесь методику ’побудувати відрізок, рівний данному’. А потім двічі методику ’побудувати кут ріаний даному’.
У вас з умовою трабли. Або висота зайва, або щось інше не так.
Спочатку дивитесь методику ’побудувати відрізок, рівний данному’. А потім двічі методику ’побудувати кут ріаний даному’.
У вас з умовою трабли. Або висота зайва, або щось інше не так.
Теж спочатку подумала, що два кута. Тоді все елементарно і висота зайва.
Але там різниця двох кутів!
Але там різниця двох кутів!
Конотопська відьма• 03 июня в 19:52
Ответ дляЦідило правди
Тогда бы в условии было указано: за допомогою лише циркуля та лінійки побудуй …..». В условии же не указано, как нужно.
Якщо задача сформульвана як ’побудуй’ - то це само собою, що задача на побудову, лише циркуль і лінійка без поділок.
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 19:56
Ответ дляСвезло так свезло
ha не может быть высотой.
а- сторона, h-высота, которая идет из угла к точке на стороне.
а- сторона, h-высота, которая идет из угла к точке на стороне.
Условие правильное ) у ребенка по геометри все 12. Задачи они решают за 9 класс часто. Но эту конкретную решить не может. Понятно, что подойдёт к учителю, если не разберётся, но ошибки в условии нет.
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 19:55
Ответ дляЛена Кор
Нижче скинула те, що видало.
У Вас математичний клас?
У Вас математичний клас?
Дякую. Так 🤪
Конотопська відьма• 03 июня в 20:02
Ответ дляЛена Кор
Мені ось таке видало. В 7-му класі ще не вивчають tg, ctg.
Або математичний клас, або є якийсь інший спосіб.
Не зовсім це класична задача.
Або математичний клас, або є якийсь інший спосіб.
Не зовсім це класична задача.
В цьому рішенні в першому ж пункті вони в-с називають шуканою різницею, хоча в-с ніхто не шукає, воно дано в умові.
Задача якось по-,дебільному написана, перефразовуючи класика.
Задача якось по-,дебільному написана, перефразовуючи класика.
Конотопська відьма• 03 июня в 20:03
Ответ дляТракторні війська
Не вчили ще. Але клас математичний, так
Тільки не кажіть, що ви та мама, у якої син в наукові зміні чи лідері, і створювали теми на початку року?
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 20:05
Ответ дляКонотопська відьма
Тільки не кажіть, що ви та мама, у якої син в наукові зміні чи лідері, і створювали теми на початку року?
Ой ні, не там )) а вони ще теж вчаться? Наче вже на канікулах. І в мене денька )
А що за тема?
А що за тема?
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 20:06
Ответ дляКонотопська відьма
В цьому рішенні в першому ж пункті вони в-с називають шуканою різницею, хоча в-с ніхто не шукає, воно дано в умові.
Задача якось по-,дебільному написана, перефразовуючи класика.
Задача якось по-,дебільному написана, перефразовуючи класика.
Та може і по-дебільному, але в них часто такі ’з цікавинкою’.
Я в геометрії, якщо чесно, 0 ) мій максимум -сума кутів трикутника =180
Я в геометрії, якщо чесно, 0 ) мій максимум -сума кутів трикутника =180
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 20:10
Ответ дляЦідило правди
Инет пишет что это класссичечкая задача, думаю что в учебнике тоже есть ее решение)))
Это не классическая задача ) классические задачи из учебника дети в мат классе решают за 2 минуты ) они этот учебник за год раз 5 от силы открывали, т.к на осенние каникулы им уже задавали дз по задачнику 8го класса, а физику по задачнику 9го
3
Ответ дляТракторні війська
Это не классическая задача ) классические задачи из учебника дети в мат классе решают за 2 минуты ) они этот учебник за год раз 5 от силы открывали, т.к на осенние каникулы им уже задавали дз по задачнику 8го класса, а физику по задачнику 9го
А з якого підручника задача?
Цікаво стало. Сиджу, кручу. Хочу сама розібратися, без Ші. Бо не надіюся на його підказку.
Цікаво стало. Сиджу, кручу. Хочу сама розібратися, без Ші. Бо не надіюся на його підказку.
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 20:19
Ответ дляЛена Кор
А з якого підручника задача?
Цікаво стало. Сиджу, кручу. Хочу сама розібратися, без Ші. Бо не надіюся на його підказку.
Цікаво стало. Сиджу, кручу. Хочу сама розібратися, без Ші. Бо не надіюся на його підказку.
Думаю взагалі не з підручника. Думаю вона взагалі з посібника їх вчителя з геометрії, а може і ні. Не знаю, навіть. Взагалі в них Мерзляк, але вчитель їм ще в першій місяці дав різні теми то з середини, то з кінця, то з початку підручника і потім взагалі не знаю, як вони вчились, я не дивилась. Знаю, що він багато своїх давав задач та з якогось задачника за 8 клас, який ми знайшли в інтернеті потім. Деякі задачі навіть репетитор не міг зробити 🤷♀️ але такі задачі, зазвичай, розраховані на геніїв, в них є деякі такі, які на олімпіадах завжди перші. Інколи дає задачі для студентів.
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 20:18
Ответ дляЛена Кор
Ще раз перечитала умову: ’Побудувати трикутник за стороною a, висотою ha та кутами B-C’.
’Кутами В-С’? Там немає помилки?
’Кутами В-С’? Там немає помилки?
Саме кутами В мінус С 🤪
1
Конотопська відьма• 03 июня в 20:25
Ответ дляЛена Кор
Ще раз перечитала умову: ’Побудувати трикутник за стороною a, висотою ha та кутами B-C’.
’Кутами В-С’? Там немає помилки?
’Кутами В-С’? Там немає помилки?
Правильно: кутом = кут в- кут с.
Конотопська відьма• 03 июня в 20:25
Ответ дляТракторні війська
Саме кутами В мінус С 🤪
Ні, одним кутом, який рівний куту в мінус кут с
Конотопська відьма• 03 июня в 20:26
Ответ дляТракторні війська
Ой ні, не там )) а вони ще теж вчаться? Наче вже на канікулах. І в мене денька )
А що за тема?
А що за тема?
Я ж не та мама, я не знаю:)
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 20:29
Ответ дляКонотопська відьма
Ні, одним кутом, який рівний куту в мінус кут с
Ну то зрозуміло) та як це побудувати )
Конотопська відьма• 03 июня в 20:32
Ответ дляЛена Кор
Тоді не зрозуміло де другий кут відкладати...
Так і першого ж кута нема, не те, що другого
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 20:33
Ответ дляЛена Кор
Так отож. Трикутник не рівнобедрений, не зрозуміло тоді: це помилка в умові?
Чому питала автора, бо в нових підручниках (НУШ особливо) просто неймовірна кількість помилок!
Чому питала автора, бо в нових підручниках (НУШ особливо) просто неймовірна кількість помилок!
Коротше піде до вчителя, мені навіть цікаво вже 😅 якщо з´ясує, як це робити, розкажу вам)
1
автор
Тракторні війська
• 03 июня в 20:33
Ответ дляКонотопська відьма
Так і першого ж кута нема, не те, що другого
Вот вот )
Конотопська відьма• 03 июня в 20:33
Ответ дляТракторні війська
Ну то зрозуміло) та як це побудувати )
Ну як зрозуміло, то не пишіть кути в множині, бо ви всіх з толку збили
Конотопська відьма• 03 июня в 20:33
Ответ дляЛена Кор
Так отож. Трикутник не рівнобедрений, не зрозуміло тоді: це помилка в умові?
Чому питала автора, бо в нових підручниках (НУШ особливо) просто неймовірна кількість помилок!
Чому питала автора, бо в нових підручниках (НУШ особливо) просто неймовірна кількість помилок!
Ні, це олімпіадна задача, яку вчитель задав для геніїв, на роль яких ми не тягнемо.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу