sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Школа
anonim_16
Тракторні війська• 03 июня в 19:32

Геометрія 7 клас

Допоможіть, будь ласка, зробити завдання:
Побудувати трикутник за стороною a, висотою ha та кутами B-C
показать весь текст
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1
71 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_90
Конотопська відьма• 03 июня в 20:34
61
Ответ дляТракторні війська
Коротше піде до вчителя, мені навіть цікаво вже 😅 якщо з´ясує, як це робити, розкажу вам)
Підписуюсь, бо цікаво
like 1

anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:34
62
Ответ дляКонотопська відьма
Ну як зрозуміло, то не пишіть кути в множині, бо ви всіх з толку збили
Ну всі все зрозуміли ) питання було чи точно в умові в та с - це кути.
anonim_16
автор Тракторні війська • 03 июня в 20:35
63
Ответ дляКонотопська відьма
Підписуюсь, бо цікаво
І мені 😅 бо донька вже давно забила на цю задачу 😅
face_with_tears_of_joy 1
noavatar
Лена Кор• 03 июня в 20:46
64
Ответ дляТракторні війська
Коротше піде до вчителя, мені навіть цікаво вже 😅 якщо з´ясує, як це робити, розкажу вам)
Обов´язково розкажіть!
Бо вже голова кипить!
Дуже люблю такі закручені задачі, але щось не вистачає.....
(зроблю перерву, потім ще подумаю).
heart 1
noavatar
Лена Кор• 06 июня в 22:23
65
Автор, розкажіть, який розв´язок задачі!
like 2
anonim_16
автор Тракторні війська • 06 июня в 23:30
66
Ответ дляЛена Кор
Автор, розкажіть, який розв´язок задачі!
Донька не спитала ще 🤷‍♀️)
noavatar
Лена Кор• 07 июня в 01:33
67
Ответ дляТракторні війська
Донька не спитала ще 🤷‍♀️)
Почекаю... цікаво який все ж таки розв´язок.
heart 1
anonim_90
Конотопська відьма• 07 июня в 08:33
68
Ми спати і їсти не можемо :)
heart 1
anonim_16
автор Тракторні війська • 07 июня в 13:00
69
Ответ дляКонотопська відьма
Ми спати і їсти не можемо :)
😅 нагадала їй, сказала спитає в понеділок.. подивимось 😅
heart 2

noavatar
Лена Кор• 10 июня в 22:38
70
Ответ дляТракторні війська
😅 нагадала їй, сказала спитає в понеділок.. подивимось 😅
Спитала?
anonim_16
автор Тракторні війська • 11 июня в 01:16
71
Ответ дляЛена Кор
Спитала?
Ні 😅🙈🤷‍♀️ не хоче тішити наше любопытство 😅 насправді навіть не бачила вчителя
crying_face 1
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff