daiannaSan• Изменено 03 июня в 23:58

Удаление аденоиды/гланды ребенку

Чьим детям удаляли? Особенно интересует удаление и того и другого. Как проходит выход из наркоза и восстановление? Как долго ребёнку больно кушать? Чем кормить лучше в этот период? Береглись ли сидя дома или же выходили на улицу?
Дайте советы.
Thatsme• 04 июня в 00:54
Мені видаляли мигдалики три роки тому. Вихід з наркозу пречудовий: прокинулася бадьора і повна сил, з ясною головою. Реабілітація довга, чесно скажу: десь тижні два їла тільки рідке (бульйон, вершкове морозиво, йогурт без добавок, манну кашу, яйця пашот або омлет ’живенький’)

Teonaa• 04 июня в 01:48
Ответ дляThatsme
Що за діч
Дорослим гланди видаляють під лідокаіном із седацією (для настрою)
Поїла добу-дві пюрешки дитячі. Потім їжу звичайну, но дрібну, розварену. 2018 рік був
Ще ото на гландах усиплятися

Дітям не знаю що гірше - наркоз чи домовитися. В цілому років з 8 можна якось уговорити. Менших - не доводити гланди о такого стану щоб видаляти😵‍💫 діч якась.

З аденоідами я не розбираюся. Аденоіди теж не доводити; наркоз дитині в клініці з реаніматолом, його асистентом, з дефібрилятором і всим що треба у разі чого. І попередніми пробами того що вони думають ввести дитині🤷‍♀️

Чому операція-то?! Як так?