Чьим детям удаляли? Особенно интересует удаление и того и другого. Как проходит выход из наркоза и восстановление? Как долго ребёнку больно кушать? Чем кормить лучше в этот период? Береглись ли сидя дома или же выходили на улицу?
Дайте советы.
Дайте советы.
Мені видаляли мигдалики три роки тому. Вихід з наркозу пречудовий: прокинулася бадьора і повна сил, з ясною головою. Реабілітація довга, чесно скажу: десь тижні два їла тільки рідке (бульйон, вершкове морозиво, йогурт без добавок, манну кашу, яйця пашот або омлет ’живенький’)
Ответ дляThatsme
Мені видаляли мигдалики три роки тому. Вихід з наркозу пречудовий: прокинулася бадьора і повна сил, з ясною головою. Реабілітація довга, чесно скажу: десь тижні два їла тільки рідке (бульйон, вершкове морозиво, йогурт без добавок, манну кашу, яйця пашот або омлет ’живенький’)
Що за діч
Дорослим гланди видаляють під лідокаіном із седацією (для настрою)
Поїла добу-дві пюрешки дитячі. Потім їжу звичайну, но дрібну, розварену. 2018 рік був
Ще ото на гландах усиплятися
Дітям не знаю що гірше - наркоз чи домовитися. В цілому років з 8 можна якось уговорити. Менших - не доводити гланди о такого стану щоб видаляти😵💫 діч якась.
З аденоідами я не розбираюся. Аденоіди теж не доводити; наркоз дитині в клініці з реаніматолом, його асистентом, з дефібрилятором і всим що треба у разі чого. І попередніми пробами того що вони думають ввести дитині🤷♀️
Чому операція-то?! Як так?
Дорослим гланди видаляють під лідокаіном із седацією (для настрою)
Поїла добу-дві пюрешки дитячі. Потім їжу звичайну, но дрібну, розварену. 2018 рік був
Ще ото на гландах усиплятися
Дітям не знаю що гірше - наркоз чи домовитися. В цілому років з 8 можна якось уговорити. Менших - не доводити гланди о такого стану щоб видаляти😵💫 діч якась.
З аденоідами я не розбираюся. Аденоіди теж не доводити; наркоз дитині в клініці з реаніматолом, його асистентом, з дефібрилятором і всим що треба у разі чого. І попередніми пробами того що вони думають ввести дитині🤷♀️
Чому операція-то?! Як так?
5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу