Майская киска• 05 июня в 09:56
Сніданок на схудненні 37
Добрий ранок, смачного всім!!!
показать весь текст
9
8
1
1
Вареничніца• 05 июня в 10:08
Ответ дляТушьмушьнюшь
Побачила ваше фото і так мені його захотілося
знайшла в холодильнику заначку
, бо полуниця якась кислюща була, а так баланс саме той вийшов
, бо полуниця якась кислюща була, а так баланс саме той вийшов
2
автор
Майская киска
• 05 июня в 10:09
Ответ дляВареничніца
я не на дієті, сфоткала саме для вас
Краса, сезон полуниці в розпалі. Смачного!!!
3
автор
Майская киска
• 05 июня в 10:10
Ответ дляБаба Йога
Слюной заляпала, пока готовила
Сууупер відповідь, люблю гостроязмких з гумором
!
2
Ms. Доброта• 05 июня в 10:12
Ответ дляСкрипяСердцем
Удалено администрацией...
Где можно ваши темы почитать? Там про прокладки вонючие, глистов
3
автор
Майская киска
• 05 июня в 10:12
Ответ дляПишущаяся
Представляю, что с плитой
я монитор, вон, заляпала
Я не можу, ржу ))), зараз теж все заляпаю ))))
1
Цикавенная• 05 июня в 10:14
Ответ дляКапризуля
Замість того, щоб жерти, пахати треба
Пахати і не їсти?)) Далеко заїдете.
Я вже попахала на 430 кал, поснідала і навіть перекус зробила
Я вже попахала на 430 кал, поснідала і навіть перекус зробила
2
1
Чудо в декрете• 05 июня в 10:14
Ответ дляМайская киска
100% )))) я вже за два дні це зрозуміла.
А она ест какие то бутеры
1
Баба Йога• 05 июня в 10:19
Ответ дляПолтавська галушка
Дайте пожалуйста ссылку ну пожалуйста
2
автор
Майская киска
• 05 июня в 10:23
Ответ дляТушьмушьнюшь
Побачила ваше фото і так мені його захотілося
А чому не можна? Якщо трішки, або зі стевією, я іноді такого можу додати
3
Показушница• 05 июня в 10:24
Ответ дляСкрипяСердцем
Удалено администрацией...
А ви чекаєте на тему про ціну на ’клубніку’ сьогодні? Щось запізнюються. Хай вже краще ця тема кожного дня буде, людину це мотивує. Вам шкода? То не заходьте, назви кожного дня однакові, не промахнетесь
6
Піу!Піу!• 05 июня в 10:27
Ответ длязаварний look
Після ваших вчорашніх відповідей у вашій темі, автор, ви - гімняшкіна людина. Вже і коментувати і ’восторгаться’ вами більше не буду, хоча до вчора це робила.
Автор еще долго держалась, обычные были темы ее, ну выкладывала она еду и результаты ( не трогала никого, темы без грязных трусов, политики, свекровей и тд) но все равно ее регулярно в них травили
6
автор
Майская киска
• 05 июня в 10:29
Ответ дляMs. Откровенность
На сколько удалось похудеть?
На 7 кг
4
1
ИграйМойГормон• 05 июня в 10:29
Ответ дляСкрипяСердцем
Удалено администрацией...
Вы админам написали? Проплатили форум без автора?
Или вы думаете в сказку попали, да?
Или вы думаете в сказку попали, да?
4
1
ИграйМойГормон• 05 июня в 10:31
Ответ дляВареничніца
я не на дієті, сфоткала саме для вас
У вас гарно, а вони смажені на маслі?
1
ИграйМойГормон• 05 июня в 10:34
Ответ дляМайская киска
А чому не можна? Якщо трішки, або зі стевією, я іноді такого можу додати
Я думала в сгущенке основное зло это жирность?
2
1
1
Капризуля• 05 июня в 10:34
Ответ дляЦикавенная
Пахати і не їсти?)) Далеко заїдете.
Я вже попахала на 430 кал, поснідала і навіть перекус зробила
Я вже попахала на 430 кал, поснідала і навіть перекус зробила
Таке г..о, як їсть автор на сніданок, то можна і пропустити.
Людина зовсім не знайома з біологічними процесами в організмі.
Я не казала, не їсти, але прочитайте, що коли розщеплюється, тоді будете меньше саркастичною.
Людина зовсім не знайома з біологічними процесами в організмі.
Я не казала, не їсти, але прочитайте, що коли розщеплюється, тоді будете меньше саркастичною.
6
1
1
Тушьмушьнюшь• 05 июня в 10:36
Ответ дляМайская киска
А чому не можна? Якщо трішки, або зі стевією, я іноді такого можу додати
Я не говорила, що не можна))
1
ИграйМойГормон• 05 июня в 10:43
Ответ дляКапризуля
Таке г..о, як їсть автор на сніданок, то можна і пропустити.
Людина зовсім не знайома з біологічними процесами в організмі.
Я не казала, не їсти, але прочитайте, що коли розщеплюється, тоді будете меньше саркастичною.
Людина зовсім не знайома з біологічними процесами в організмі.
Я не казала, не їсти, але прочитайте, що коли розщеплюється, тоді будете меньше саркастичною.
Розщеплюється
4
автор
Майская киска
• 05 июня в 10:51
Ответ дляПіу!Піу!
Автор еще долго держалась, обычные были темы ее, ну выкладывала она еду и результаты ( не трогала никого, темы без грязных трусов, политики, свекровей и тд) но все равно ее регулярно в них травили
Дякую за підтримку!!!
3
автор
Майская киска
• 05 июня в 10:55
Ответ дляИграйМойГормон
Я думала в сгущенке основное зло это жирность?
Цукор, жир. Порівняйте скільки в звичайній, скільки в такій. В цій, що я показала 9,9 г, але ж ви візьмете 10 г її собі, тобто не буде аж стільки жиру і калорій, можна вписати, щоб було не лише збалансовано, але і в задоволення.
1
автор
Майская киска
• 05 июня в 10:56
Ответ дляМона Лиза
А шо вчера, выяснили, кто был на курсе самый красивый?😆
Ми не пересікалися, я була на своєму, а моя опонент - на своєму )))))
2
Вареничніца• 05 июня в 11:02
Ответ дляИграйМойГормон
У вас гарно, а вони смажені на маслі?
так((
1
ОливьЕЖечка• 05 июня в 11:06
Ответ дляВареничніца
я не на дієті, сфоткала саме для вас
Головне, щоб ви таким наїдалися і не хотіли їсти 4-5 годин. Але вигляд бомбезний і смачний.
1
Вареничніца• 05 июня в 11:08
Ответ дляОливьЕЖечка
Головне, щоб ви таким наїдалися і не хотіли їсти 4-5 годин. Але вигляд бомбезний і смачний.
я разів 4 - 5 їм, як зголоднію
1
вАлнуюся сильнА• 05 июня в 11:26
Ответ длязаварний look
Після ваших вчорашніх відповідей у вашій темі, автор, ви - гімняшкіна людина. Вже і коментувати і ’восторгаться’ вами більше не буду, хоча до вчора це робила.
А что было, что пропустила?
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
