СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21
Сніданок на схудненні 40
Добрий ранок, день, смачного!!!
показать весь текст
24
12
4
2
2
1
Любимка-анонимка• 08 июня в 11:44
Ответ дляКрасавица писяная
Ну ви ж розумієте , що в 20 років і в 40+ це дещо різна історія.
А як ви худнете якщо не має дефіциту?
А як ви худнете якщо не має дефіциту?
Для 80 кг есть дефицит, когда будет 60 кг, то при таком же питании его может уже не быть.
5
Ответ дляКрасавица писяная
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
а тут всі пишуть що за день одну її порцію не зʼїдять... як цікаво.. одні сварят за великі порції, інші за маленькі), аби сварити було кого, привід знайдеться
10
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:46
Ответ дляКрасавица писяная
А шкіра , суглоби, волосся?
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
Я п´ю залізо на постійній основі, дамі вже 45.
4
3
Красавица писяная• 08 июня в 11:46
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Для 80 кг есть дефицит, когда будет 60 кг, то при таком же питании его может уже не быть.
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
20
10
1
Сусановна• 08 июня в 11:47
Ответ дляКрасавица писяная
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
Вы не видели прошлые пару тем? Отгавкивается автор так, что шквал стоял. Не понимают все, кто посмел ее критиковать, а у нее самая правильная метода. Не мешайте ей и ее подлизывателям.
11
2
Красавица писяная• 08 июня в 11:47
Ответ дляСкрипяСердцем
Я п´ю залізо на постійній основі, дамі вже 45.
У вас вже анемія????
Вам лікар призначив?
Вам лікар призначив?
4
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:47
Ответ дляКрасавица писяная
Ну ви ж розумієте , що в 20 років і в 40+ це дещо різна історія.
А як ви худнете якщо не має дефіциту?
А як ви худнете якщо не має дефіциту?
Не 20 років, а 30+. Якось худну.
4
1
Вільний митець• 08 июня в 11:47
Ответ дляКрасавица писяная
Тобто до кінця життя ви будете в такому дефіциті?
На сніданок огірочок+бутерброд
Обід тарілка супу
Вечором склянка кефіру
На сніданок огірочок+бутерброд
Обід тарілка супу
Вечором склянка кефіру
Вы хоть раз такое меню у автора видели?
3
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:48
Ответ длявре_Динка
вона їсть сири, мʼясо, рибу, овочі, трішки каш,фрукти... а що по вашому вона має їсти?
Гвіздки у вершках тушковані ))))
3
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:48
Ответ дляСкумбріяП8
В Закарпатті вже місяць свої
Супер!!!
1
Сусановна• 08 июня в 11:48
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Красивая. Но сейчас и ваши ноги автор кентавром обзовет
10
4
Красавица писяная• 08 июня в 11:49
Ответ дляСкрипяСердцем
Не 20 років, а 30+. Якось худну.
Так що ж ви не у формі , якщо ви з 30+ в такому драконівському режимі і в 45 все одно маєте зайве.
То вам не спадало на думку, що щось робите не те і не так
То вам не спадало на думку, що щось робите не те і не так
4
2
Любимка-анонимка• 08 июня в 11:49
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Вы красивая
. Но люди не клоны, каждому своё.
5
1
1
Вільний митець• 08 июня в 11:49
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:49
Ответ дляСоседушка
Смачного. В мене перекус після залу і працювати
Смачного, я підсіла на пудинг саме цієї фірми, але мені лише карамельний ок, а інші не зайшли.
2
1
Айпишница• 08 июня в 11:50
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Супер
2
Соседушка• 08 июня в 11:50
Ответ дляСкрипяСердцем
Смачного, я підсіла на пудинг саме цієї фірми, але мені лише карамельний ок, а інші не зайшли.
Я ще гоу люблю шоколад з горіхом
1
Сусановна• 08 июня в 11:51
Ответ дляВільний митець
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Проня_Прокоповна• 08 июня в 11:52
Ответ дляКрасавица писяная
Так що ж ви не у формі , якщо ви з 30+ в такому драконівському режимі і в 45 все одно маєте зайве.
То вам не спадало на думку, що щось робите не те і не так
То вам не спадало на думку, що щось робите не те і не так
добре, що ви авторці підказали, тепер вона точно здогадається, що все було марно, не те і не так, і взагалі з таким харчування люди не живуть, а як і живуть, то лисі, миршаві і поморщені, як трухлява печериця
5
2
Вільний митець• 08 июня в 11:53
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Ухахайкина• 08 июня в 11:54
Ответ дляКрасавица писяная
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
Да ладно, два яица и бутерброд и сверху всякой всячины это для трехлетки? Это для меня был бы полноценный ужин.
5
Красавица писяная• 08 июня в 11:55
Ответ дляПроня_Прокоповна
добре, що ви авторці підказали, тепер вона точно здогадається, що все було марно, не те і не так, і взагалі з таким харчування люди не живуть, а як і живуть, то лисі, миршаві і поморщені, як трухлява печериця
Чому , якщо вона періодично займається цим з 30 років, то вона досі не в формі ?
5
4
Сусановна• 08 июня в 11:56
Ответ дляВільний митець
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Красавица писяная• 08 июня в 11:56
Ответ дляУхахайкина
Да ладно, два яица и бутерброд и сверху всякой всячины это для трехлетки? Это для меня был бы полноценный ужин.
Я вас не бачила. Нічого не можу сказати за якість тіла.
4
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:56
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Оооо, так це ж супер. Зовсім інша історія. Гарно, сексі, пропорції супер. Це можна як еталон показувати. А який у Вас вік, якщо не секрет? Дякую!!!
2
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:57
Ответ дляКрасавица писяная
У вас вже анемія????
Вам лікар призначив?
Вам лікар призначив?
Ні сама ((((
3
Вільний митець• 08 июня в 11:58
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Ухахайкина• 08 июня в 11:58
Ответ дляКрасавица писяная
Я вас не бачила. Нічого не можу сказати за якість тіла.
От того что я буду есть больше у меня будет лучше тело? Будет только профицит который отложится
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:58
Ответ дляВільний митець
Вы хоть раз такое меню у автора видели?
Вчора було схоже, правда без супу, суп не готувала і не їла пару місяців, якщо не рахувати окрошку.
5
Красавица писяная• 08 июня в 12:02
Ответ дляСкрипяСердцем
Оооо, так це ж супер. Зовсім інша історія. Гарно, сексі, пропорції супер. Це можна як еталон показувати. А який у Вас вік, якщо не секрет? Дякую!!!
Мені 39.
Після перших пологів дуже поправилась, хоча і була дуже молода. За рік привела себе до ладу
На другий раз вагітніла коли сама Була в формі під час вагітності і після пологів, навіть нічого приводити до ладу не прийшлось. А мені вже було 35 на той момент.
Якщо я б харчувалась як ви, то сиділа б на дієтах безвилазно. Ну і мене несло б відповідно у проміжках
Після перших пологів дуже поправилась, хоча і була дуже молода. За рік привела себе до ладу
На другий раз вагітніла коли сама Була в формі під час вагітності і після пологів, навіть нічого приводити до ладу не прийшлось. А мені вже було 35 на той момент.
Якщо я б харчувалась як ви, то сиділа б на дієтах безвилазно. Ну і мене несло б відповідно у проміжках
5
2
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу