sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Питание
anonim_45
СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21

Сніданок на схудненні 40

Добрий ранок, день, смачного!!!
показать весь текст
attached-photo
heart 24 face_vomiting 12 like 4 woman_facepalming 2 crying_face 2 pouting_face 1
213 1
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
anonim_156
Любимка-анонимка• 08 июня в 11:44
31
Ответ дляКрасавица писяная
Ну ви ж розумієте , що в 20 років і в 40+ це дещо різна історія.

А як ви худнете якщо не має дефіциту?
Для 80 кг есть дефицит, когда будет 60 кг, то при таком же питании его может уже не быть.
like 5

noavatar
вре_Динка• 08 июня в 11:45
32
Ответ дляКрасавица писяная
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
а тут всі пишуть що за день одну її порцію не зʼїдять... як цікаво.. одні сварят за великі порції, інші за маленькі), аби сварити було кого, привід знайдеться
heart 10 woman_facepalming 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:46
33
Ответ дляКрасавица писяная
А шкіра , суглоби, волосся?
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
Я п´ю залізо на постійній основі, дамі вже 45.
woman_facepalming 4 like 3
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:46
34
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Для 80 кг есть дефицит, когда будет 60 кг, то при таком же питании его может уже не быть.
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
attached-photo
attached-photo
like 20 woman_facepalming 10 heart 1
anonim_65
Сусановна• 08 июня в 11:47
35
Ответ дляКрасавица писяная
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
Вы не видели прошлые пару тем? Отгавкивается автор так, что шквал стоял. Не понимают все, кто посмел ее критиковать, а у нее самая правильная метода. Не мешайте ей и ее подлизывателям.
woman_facepalming 11 like 2
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:47
36
Ответ дляСкрипяСердцем
Я п´ю залізо на постійній основі, дамі вже 45.
У вас вже анемія????
Вам лікар призначив?
woman_facepalming 4 like 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:47
37
Ответ дляКрасавица писяная
Ну ви ж розумієте , що в 20 років і в 40+ це дещо різна історія.

А як ви худнете якщо не має дефіциту?
Не 20 років, а 30+. Якось худну.
woman_facepalming 4 like 1
anonim_165
Вільний митець• 08 июня в 11:47
38
Ответ дляКрасавица писяная
Тобто до кінця життя ви будете в такому дефіциті?
На сніданок огірочок+бутерброд
Обід тарілка супу
Вечором склянка кефіру
Вы хоть раз такое меню у автора видели?
like 3
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:48
39
Ответ длявре_Динка
вона їсть сири, мʼясо, рибу, овочі, трішки каш,фрукти... а що по вашому вона має їсти?
Гвіздки у вершках тушковані ))))
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 2

anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:48
40
Ответ дляСкумбріяП8
В Закарпатті вже місяць свої
Супер!!!
heart 1
anonim_65
Сусановна• 08 июня в 11:48
41
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Красивая. Но сейчас и ваши ноги автор кентавром обзовет
woman_facepalming 10 like 4
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:49
42
Ответ дляСкрипяСердцем
Не 20 років, а 30+. Якось худну.
Так що ж ви не у формі , якщо ви з 30+ в такому драконівському режимі і в 45 все одно маєте зайве.
То вам не спадало на думку, що щось робите не те і не так
like 4 woman_facepalming 2
anonim_156
Любимка-анонимка• 08 июня в 11:49
43
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Вы красивая . Но люди не клоны, каждому своё.
like 5 dislike 1 woman_facepalming 1
anonim_165
Вільний митець• 08 июня в 11:49
44
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:49
45
Ответ дляСоседушка
Смачного. В мене перекус після залу і працювати
Смачного, я підсіла на пудинг саме цієї фірми, але мені лише карамельний ок, а інші не зайшли.
like 2 woman_facepalming 1
anonim_123
Айпишница• 08 июня в 11:50
46
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Супер
like 2
anonim_26
Соседушка• 08 июня в 11:50
47
Ответ дляСкрипяСердцем
Смачного, я підсіла на пудинг саме цієї фірми, але мені лише карамельний ок, а інші не зайшли.
Я ще гоу люблю шоколад з горіхом
heart 1
anonim_65
Сусановна• 08 июня в 11:51
48
Ответ дляВільний митець
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_128
Проня_Прокоповна• 08 июня в 11:52
49
Ответ дляКрасавица писяная
Так що ж ви не у формі , якщо ви з 30+ в такому драконівському режимі і в 45 все одно маєте зайве.
То вам не спадало на думку, що щось робите не те і не так
добре, що ви авторці підказали, тепер вона точно здогадається, що все було марно, не те і не так, і взагалі з таким харчування люди не живуть, а як і живуть, то лисі, миршаві і поморщені, як трухлява печериця
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 2

anonim_165
Вільний митець• 08 июня в 11:53
50
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_87
Ухахайкина• 08 июня в 11:54
51
Ответ дляКрасавица писяная
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
Да ладно, два яица и бутерброд и сверху всякой всячины это для трехлетки? Это для меня был бы полноценный ужин.
like 5
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:55
52
Ответ дляПроня_Прокоповна
добре, що ви авторці підказали, тепер вона точно здогадається, що все було марно, не те і не так, і взагалі з таким харчування люди не живуть, а як і живуть, то лисі, миршаві і поморщені, як трухлява печериця
Чому , якщо вона періодично займається цим з 30 років, то вона досі не в формі ?
woman_facepalming 5 like 4
anonim_65
Сусановна• 08 июня в 11:56
53
Ответ дляВільний митець
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:56
54
Ответ дляУхахайкина
Да ладно, два яица и бутерброд и сверху всякой всячины это для трехлетки? Это для меня был бы полноценный ужин.
Я вас не бачила. Нічого не можу сказати за якість тіла.
woman_facepalming 4 like 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:56
55
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Оооо, так це ж супер. Зовсім інша історія. Гарно, сексі, пропорції супер. Це можна як еталон показувати. А який у Вас вік, якщо не секрет? Дякую!!!
heart 2 woman_facepalming 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:57
56
Ответ дляКрасавица писяная
У вас вже анемія????
Вам лікар призначив?
Ні сама ((((
woman_facepalming 3
anonim_165
Вільний митець• 08 июня в 11:58
57
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_87
Ухахайкина• 08 июня в 11:58
58
Ответ дляКрасавица писяная
Я вас не бачила. Нічого не можу сказати за якість тіла.
От того что я буду есть больше у меня будет лучше тело? Будет только профицит который отложится
face_with_tears_of_joy 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:58
59
Ответ дляВільний митець
Вы хоть раз такое меню у автора видели?
Вчора було схоже, правда без супу, суп не готувала і не їла пару місяців, якщо не рахувати окрошку.
attached-photo
attached-photo
attached-photo
like 5
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 12:02
60
Ответ дляСкрипяСердцем
Оооо, так це ж супер. Зовсім інша історія. Гарно, сексі, пропорції супер. Це можна як еталон показувати. А який у Вас вік, якщо не секрет? Дякую!!!
Мені 39.
Після перших пологів дуже поправилась, хоча і була дуже молода. За рік привела себе до ладу
На другий раз вагітніла коли сама Була в формі під час вагітності і після пологів, навіть нічого приводити до ладу не прийшлось. А мені вже було 35 на той момент.
Якщо я б харчувалась як ви, то сиділа б на дієтах безвилазно. Ну і мене несло б відповідно у проміжках
like 5 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff