СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21
Сніданок на схудненні 40
Добрий ранок, день, смачного!!!
показать весь текст
24
12
4
2
2
1
Алгонавт• 08 июня в 12:02
Ответ дляКрасавица писяная
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
Порції автора-це порціїї середньостатичної жінки в адекватній вазі
4
2
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:03
Ответ дляСоседушка
Я ще гоу люблю шоколад з горіхом
Не куштувала
1
Куратор дебошей• 08 июня в 12:05
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Так ви залізо тягаєте, є ж різниця
4
1
Пік Антна• 08 июня в 12:06
Ответ дляВільний митець
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Красавица писяная• 08 июня в 12:07
Ответ дляАлгонавт
Порції автора-це порціїї середньостатичної жінки в адекватній вазі
Ще раз повторюю питання)
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
7
4
Алгонавт• 08 июня в 12:07
Ответ дляКрасавица писяная
Ще раз повторюю питання)
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
у мене +/- як у автора. вже 25+ років в одній вазі
3
2
Кондуктор автобуса• 08 июня в 12:08
Ответ дляСкрипяСердцем
Груди 92, талія 77, стегна 112. Спортом вдома - силові зі своєю вагою, резинками і гантелями, кардіо, багато ходжу.
лучше групповые занятия , занятия дома для меня лично это ерунда
5
1
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:08
Ответ дляКрасавица писяная
Мені 39.
Після перших пологів дуже поправилась, хоча і була дуже молода. За рік привела себе до ладу
На другий раз вагітніла коли сама Була в формі під час вагітності і після пологів, навіть нічого приводити до ладу не прийшлось. А мені вже було 35 на той момент.
Якщо я б харчувалась як ви, то сиділа б на дієтах безвилазно. Ну і мене несло б відповідно у проміжках
Після перших пологів дуже поправилась, хоча і була дуже молода. За рік привела себе до ладу
На другий раз вагітніла коли сама Була в формі під час вагітності і після пологів, навіть нічого приводити до ладу не прийшлось. А мені вже було 35 на той момент.
Якщо я б харчувалась як ви, то сиділа б на дієтах безвилазно. Ну і мене несло б відповідно у проміжках
Я після перших пологів набрала 11 кг, які за півроку пішли самі, нічого не робила, після других пологів набрала 8 кг, з них бовталося через рік 2-3 кг. Народжувала в 33 і 36.
5
3
Кондуктор автобуса• 08 июня в 12:09
Ответ длявре_Динка
вона їсть сири, мʼясо, рибу, овочі, трішки каш,фрукти... а що по вашому вона має їсти?
белка много
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:10
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Для самоконтролю.
3
2
Куратор дебошей• 08 июня в 12:11
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Недостаток внимания тут у вас🤭
4
3
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:11
Ответ дляКрасавица писяная
Ще раз повторюю питання)
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
Я нічого не практикую з 30? Ви якісь дивні висновки зробили. Я практикую це другий рік.
3
1
Красавица писяная• 08 июня в 12:13
Ответ дляКуратор дебошей
Так ви залізо тягаєте, є ж різниця
Можна почати хоча б із збалансованого харчування.
Не обовʼязково із заліза.
Автора харчування мені нагадує групу в моїй молодості «в контакті», називалась «40 кг».
Але там контингент на той час був бестолкові дівчатата віком 15 -20 років які голодували-заїдали і це було безкінечно.
Я теж таким балувалась і в юному віці це працювало. Повна не була, але скинути 3-5 кг до випускного, літа або весілля у подружки - це була моя тема
Організм був витривалий і не збоїв.
Не обовʼязково із заліза.
Автора харчування мені нагадує групу в моїй молодості «в контакті», називалась «40 кг».
Але там контингент на той час був бестолкові дівчатата віком 15 -20 років які голодували-заїдали і це було безкінечно.
Я теж таким балувалась і в юному віці це працювало. Повна не була, але скинути 3-5 кг до випускного, літа або весілля у подружки - це була моя тема
Організм був витривалий і не збоїв.
2
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:13
Ответ дляАлгонавт
у мене +/- як у автора. вже 25+ років в одній вазі
Я 28 років була +/- в одній вазі, за винятком кількох періодів - 20-21 і 33-36.
1
Алгонавт• 08 июня в 12:14
Ответ дляСкрипяСердцем
Я 28 років була +/- в одній вазі, за винятком кількох періодів - 20-21 і 33-36.
мені 57)) осьтанні 25 в одній вазі. До цього була на 10кг більша
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:14
Ответ дляКондуктор автобуса
лучше групповые занятия , занятия дома для меня лично это ерунда
Для мене навпаки, або вдома, або індивідуальні. Рік промучилася в групових - не моє. Єдині групові, які зайшли - це аквааеробіка.
3
1
Куратор дебошей• 08 июня в 12:14
Ответ дляКрасавица писяная
Можна почати хоча б із збалансованого харчування.
Не обовʼязково із заліза.
Автора харчування мені нагадує групу в моїй молодості «в контакті», називалась «40 кг».
Але там контингент на той час був бестолкові дівчатата віком 15 -20 років які голодували-заїдали і це було безкінечно.
Я теж таким балувалась і в юному віці це працювало. Повна не була, але скинути 3-5 кг до випускного, літа або весілля у подружки - це була моя тема
Організм був витривалий і не збоїв.
Не обовʼязково із заліза.
Автора харчування мені нагадує групу в моїй молодості «в контакті», називалась «40 кг».
Але там контингент на той час був бестолкові дівчатата віком 15 -20 років які голодували-заїдали і це було безкінечно.
Я теж таким балувалась і в юному віці це працювало. Повна не була, але скинути 3-5 кг до випускного, літа або весілля у подружки - це була моя тема
Організм був витривалий і не збоїв.
Зараз дуууже багато інформації про харчування і спорт. Свій особистий досвід - цінніший і надійніший, ніж сторонній)
3
1
Ухахайкина• 08 июня в 12:15
Ответ дляКрасавица писяная
Ще раз повторюю питання)
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
Я не понимаю ваш посыл по поводу объема еды. Вы советуете ей есть больше? Исходя из вашего опыта - в три раза?
Вы съедаете за раз 6 яиц? 😳
Вы съедаете за раз 6 яиц? 😳
7
2
Вільний митець• 08 июня в 12:15
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Стриптизерка• 08 июня в 12:16
Ответ дляСкрипяСердцем
Я вже увійшла, перші пару тижнів була ломка.
А діти і чоловік з Вами харчуються ?
1
Куратор дебошей• 08 июня в 12:16
Ответ дляКрасавица писяная
Ще раз повторюю питання)
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
Якщо автор практикує це періодично з 30, то чому вона за 15 років так і не тримає форму?)
Чому це не працює?)
P.s. у мене обсяг їжі більший втричі.
А скільки ви ккал витрачаєте за добу?
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:17
Ответ дляАлгонавт
мені 57)) осьтанні 25 в одній вазі. До цього була на 10кг більша
Дякую, такі історії дають мотивацію, надію продовжувати.
2
Куратор дебошей• 08 июня в 12:17
Ответ дляУхахайкина
Я не понимаю ваш посыл по поводу объема еды. Вы советуете ей есть больше? Исходя из вашего опыта - в три раза?
Вы съедаете за раз 6 яиц? 😳
Вы съедаете за раз 6 яиц? 😳
Людина залізо тягає
2
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:18
Ответ длявре_Динка
а 90 як нагребли? вилетіли з режиму?
я як вилітаю з режиму за півроку можу 15 кг набрати(
я як вилітаю з режиму за півроку можу 15 кг набрати(
Стрес, депресія, гормони, дефіцити. Я так розумію, що то криза середнього віку була + війна усугубила.
2
Стриптизерка• 08 июня в 12:18
Ответ дляКрасавица писяная
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
Я за місяць скинула 9 кг.
То да волосся почувається кепсько.
То да волосся почувається кепсько.
1
Красавица писяная• 08 июня в 12:19
Ответ дляУхахайкина
Я не понимаю ваш посыл по поводу объема еды. Вы советуете ей есть больше? Исходя из вашего опыта - в три раза?
Вы съедаете за раз 6 яиц? 😳
Вы съедаете за раз 6 яиц? 😳
Звісно!
У автора дефіцит ВСЬОГО.
Дефіцит білку, дефіцит вуглеводів, хз що там по жирами, але рослинних дефіцит точно.
Вона худне через є.шу нехватку.
І вся ця затія ні до чого не призведе, ну хіба що до проблем зі здоровʼям і передчасного старіння.
В таке схудненні ІМХО можна гратися до 30, тоді воно пройде без наслідків.
У автора дефіцит ВСЬОГО.
Дефіцит білку, дефіцит вуглеводів, хз що там по жирами, але рослинних дефіцит точно.
Вона худне через є.шу нехватку.
І вся ця затія ні до чого не призведе, ну хіба що до проблем зі здоровʼям і передчасного старіння.
В таке схудненні ІМХО можна гратися до 30, тоді воно пройде без наслідків.
4
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу