Новопоштинская• 08 июня в 13:42
Жінка в зовнішний розвідці України
Туди можно с вулиці потрапити на гарну посаду?
Як там жінки працюють?
Новопоштинская
• 08 июня в 13:45
Ответ дляАлина-1240
Обычно работают) но на хорошие должности своих берут
А що за робота?
Алина-1240• 08 июня в 13:46
Ответ дляНовопоштинская
А що за робота?
Офисная )))от утра до полдня) буменяжная))) но с улицы вас бомку бить не возьмут😂
іронічна антитеза• 08 июня в 13:49
Соблазнение, выманивание информации через постель. Трудоустройство по той же схеме. Тренируйтесь.
Новопоштинская
• 08 июня в 13:54
Ответ дляіронічна антитеза
Та ні, я краще в ЦРУ піду працювати
іронічна антитеза• 08 июня в 13:56
Ответ дляНовопоштинская
Та ні, я краще в ЦРУ піду працювати
Разницы нет, методики те же. Информацию высасывают по каплям.
Що роблять з людьми детективні серіали і фільми
З вулиці так просто не візьмуть. Там буквально мали б починати з якихось училищ а далі академій з військовою основою, може і внутрішніх справ. Але там по етапам треба навчатися і рости до таких посад. Плюс відбір на агента дуже серйозний. Фізичний та психологічні тиски, щоб зрозуміти ваші межі терпіння, страху, свідомості і тд
Прилипало• 08 июня в 23:09
Ответ дляНовопоштинская
Та ні, я краще в ЦРУ піду працювати
Кому вы там нужны ?)