ЗаведУющая• 09 июня в 15:45
Дочь не хочет учится хочет в США
Дочка, перешла в 11 класс. Зимой ей будет 18 лет, никуда не хочет поступать, ничего ей не интересно, кроме английского языка. Тут она молодец, смотрит фильмы, иногда читает книги на англ. У нее есть подружка которая вместе с семьей переехала в США, они общаются и видно та подруга ее подбивает приехать. Слезно просит оплатить ей год на языковых курсах. Я разговаривала с отцом ребенка( мы в разводе) он не против дать половину суммы. Это все удовольствие стоит около 30 . Да, это круто. Я бы сама хотела так в ее возрасте, я все понимаю. Но, это другая страна, она молодая совсем. И как быть с дальнейшем образованием. У меня не та дочь что выйдет замуж быстро, не тот характер. Я не знаю как поступить.
показать весь текст
20
5
Всюди влазю• 09 июня в 23:23
Ответ дляНервогенератор
Зато я вам оставлю ссылку на тему. С вашего позволения)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3851067
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3851067
Ого, вы тут в мета-советчице бродете...
1
Це нормально шукати себе та своє місце під сонцем чим вивчитись на аби кого, як ми свого часу та не працювати ніколи по обраній спеціальності.
Вступити до коледжу чи вишу можна і через агентство, не такі там великі платежі.
Є реальні 2 випадки моїх колег, де діти прийняли для себе рішення до змін та по душі. 1-а дівчина, батьки запропонували та обрали міжнародну економіку та дипломатію. Рік провчилася на курсі «фаундейшн», але прийняла рішення самостійно що на 1-й курс переходити не буде. Подала документи самостійно до творчого вишу на театральне відділення з вокалом, до цього вона була танцівницею сольною, займала багато призових місць в Україні. Поїздила з мамою по деяким європейським країнам та поспілкувалася зі студентами та побачила як виглядає їх практика. Виграла гранд зі знижкою на навчання 40%, зараз вже закінчує 2-й курс та виступає в театральних постановах з хореографічними елементами. Мріє виступати у мюзиклах. Обрала спеціальність по душі та мрії.
Другий хлопець, закінчив 11 класів (наші 9), подали документи на курс «фаундейшн» до технічного вузу по спеціальності «кібербезпека», проплатили за 1-й семестр. Провчився 2 тижні і вирішив, що зовсім не подобається спеціальність. Забрав документи, повернувся до школи, закінчити усі 13 класів і планує вступати до іншого вузу з діджитал спеціальністю, яка йому подобається.
Так що дайте своїй дитині шанс і допомогу у виборі життєвої дороги та спеціальності, яка по душі. Все точно вийде, вірте та допомагайте своїм дітям!
Вступити до коледжу чи вишу можна і через агентство, не такі там великі платежі.
Є реальні 2 випадки моїх колег, де діти прийняли для себе рішення до змін та по душі. 1-а дівчина, батьки запропонували та обрали міжнародну економіку та дипломатію. Рік провчилася на курсі «фаундейшн», але прийняла рішення самостійно що на 1-й курс переходити не буде. Подала документи самостійно до творчого вишу на театральне відділення з вокалом, до цього вона була танцівницею сольною, займала багато призових місць в Україні. Поїздила з мамою по деяким європейським країнам та поспілкувалася зі студентами та побачила як виглядає їх практика. Виграла гранд зі знижкою на навчання 40%, зараз вже закінчує 2-й курс та виступає в театральних постановах з хореографічними елементами. Мріє виступати у мюзиклах. Обрала спеціальність по душі та мрії.
Другий хлопець, закінчив 11 класів (наші 9), подали документи на курс «фаундейшн» до технічного вузу по спеціальності «кібербезпека», проплатили за 1-й семестр. Провчився 2 тижні і вирішив, що зовсім не подобається спеціальність. Забрав документи, повернувся до школи, закінчити усі 13 класів і планує вступати до іншого вузу з діджитал спеціальністю, яка йому подобається.
Так що дайте своїй дитині шанс і допомогу у виборі життєвої дороги та спеціальності, яка по душі. Все точно вийде, вірте та допомагайте своїм дітям!
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу