Білочкой назви• 09 июня в 17:24
Макіяж. Зачіска. Випускний.
В кого дівчатка готуються чи готувались до випускного, як шукали майстрів? Може порадите когось в Києві? І який порядок цін?
автор
Білочкой назви
• 09 июня в 17:30
Ответ дляСамо_достаточная
Яку вона хочете зачіску?
Локони, волосся довге
Само_достаточная• 09 июня в 17:32
Ответ дляУраганнаЯ
краще шукати територіально. Київ великий. Їй треба ближче до дому
Плюсуюсь, а ще краще вдома
УраганнаЯ• 09 июня в 17:32
Ответ дляСамо_достаточная
Плюсуюсь, а ще краще вдома
так, виїзний - було б супер
автор
Білочкой назви
• 09 июня в 17:32
Ответ дляУраганнаЯ
краще шукати територіально. Київ великий. Їй треба ближче до дому
а могли б когось порадити? можна витратитися на таксія, якщо майстер гарний і ціна норм
автор
Білочкой назви
• 09 июня в 17:33
Ответ дляСамо_достаточная
Плюсуюсь, а ще краще вдома
Можете порадити?
УраганнаЯ• 09 июня в 17:34
Ответ дляБілочкой назви
а могли б когось порадити? можна витратитися на таксія, якщо майстер гарний і ціна норм
ви розумієте вона буде в спеку чи в дощ їхати додому, щоб одягнути сукню... Ось цей час на дорогу може все зіпсувати.
Пишіть хоча б який район у вас чи вулицю
Пишіть хоча б який район у вас чи вулицю
автор
Білочкой назви
• 09 июня в 17:35
Ответ дляУраганнаЯ
ви розумієте вона буде в спеку чи в дощ їхати додому, щоб одягнути сукню... Ось цей час на дорогу може все зіпсувати.
Пишіть хоча б який район у вас чи вулицю
Пишіть хоча б який район у вас чи вулицю
осокорки біля метро
1
Фрекен бок• 09 июня в 17:35
Ответ дляУраганнаЯ
вони жахливо роблять
Кто они? Там куча разных мастеров, вы были у всех?
автор
Білочкой назви
• 09 июня в 17:35
Ответ дляФрекен бок
Кто они? Там куча разных мастеров, вы были у всех?
Ви можете когось порадити?
Фрекен бок• 09 июня в 17:37
Ответ дляБілочкой назви
Ви можете когось порадити?
Я ходила на Заречном, к мастеру Марине, по волосам. А так то на осокорках же куча салонов.
Само_достаточная• 09 июня в 17:37
Ответ дляБілочкой назви
Можете порадити?
Свою ні, вона перукар, але для своїх робить і мейк. Я її знайшла в крутому салоні на Либідській. Коли розговорилися, знайшли спільну тему, і тепер я їжджу до неї додому приватно.
автор
Білочкой назви
• 09 июня в 17:38
Ответ дляФрекен бок
Я ходила на Заречном, к мастеру Марине, по волосам. А так то на осокорках же куча салонов.
Може й так, але ми живемо не в Києві.
Само_достаточная• 09 июня в 17:39
Ответ дляБілочкой назви
Може й так, але ми живемо не в Києві.
Тоді кидайте об´яву на Кабанчик, в чат будинку, в чат батьків
автор
Білочкой назви
• 09 июня в 17:42
Ответ дляСамо_достаточная
Тоді кидайте об´яву на Кабанчик, в чат будинку, в чат батьків
Хотілося б перевірених людей)
Само_достаточная• 09 июня в 17:44
Ответ дляБілочкой назви
Хотілося б перевірених людей)
Ви нам, анонінам, довіряєте більше, ніж своєму колу знайомих?
Може і таке бути, що чиясь мама вашого однокласника і таксист, і перукар, і мейк робить.
Може і таке бути, що чиясь мама вашого однокласника і таксист, і перукар, і мейк робить.
УраганнаЯ• 09 июня в 17:47
Ответ дляБілочкой назви
осокорки біля метро
професійний візажист. зачіски робить також
1
автор
Білочкой назви
• 09 июня в 17:52
Ответ дляСамо_достаточная
Ви нам, анонінам, довіряєте більше, ніж своєму колу знайомих?
Може і таке бути, що чиясь мама вашого однокласника і таксист, і перукар, і мейк робить.
Може і таке бути, що чиясь мама вашого однокласника і таксист, і перукар, і мейк робить.
Нажаль, коло знайомих такою інфо не володіє. З батьками не спілкуюся, тому що донька закінчувала дистанційну школу.
Розбещена цяточка• 09 июня в 18:18
Вони самі шукають в інсті. Моя донька знайшла двох чи трьох майстринь, по фоткам визначилася в кого буде робити, сама записалася. Заплатила 2600 чи 2400 (не памʼятаю точно) за зачіску і мейк (робили одночасно). Не Київ
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу