Ворую вкусняшки• 09 июня в 17:52
Можно ли подтянуть разговорный язык без поездки за границу?
Все говорят про среду, но у меня максимум среда, это телефон, интернет и кот рядом.
Love_Love_Love_• 09 июня в 17:54
Можна 10 років жити в середовищі і не говорити нормально, мову потрібно вчити і крапка.
Тишком_нишком• 09 июня в 17:57
Вчити, а ще слухати блоги по інтересам, фільми, мультики. Ще краще знайти розмовний клуб з носієм, але паралельно ще щось до цього, щоб мати різноманітність у вимові та вживанню слів. Удачі, у вас все вийде
Apassionat_a• 10 июня в 20:02
Можна навчитися
Треба спілкуватися
Онлайн з носієм, з вчителем у міні-групі
Головне - говорити, виражати думки
Яку мову бажаєте підтягнути?
Треба спілкуватися
Головне - говорити, виражати думки
Яку мову бажаєте підтягнути?