Творог для розжига• Изменено 10 июня в 14:59
Величезна кількість українських біженців отримає громадянство Німеччини у 2027
Вітаю всіх українців, які в 2022 зробили найкращий вибір в житті та поїхали саме в Німеччину!!
«Величезна кількість українських біженців отримає громадянство Німеччини у 2027 році: країна вже готується до можливих перевантажень державних установ, — Welt
Німеччина встановила міграційний рекорд У 2025 році громадянство Німеччини отримали близько 310 тисяч іноземців. Це найвищий показник за останні 25 років. Наразі найбільше нових німецьких паспортів отримують вихідці із Сирії та Туреччини.
Водночас муніципалітети вже готуються до можливого різкого збільшення кількості заяв від громадян України. За офіційними даними, станом на початок травня тимчасовий захист у Німеччині мали близько 1,27 мільйона українців.»
«Величезна кількість українських біженців отримає громадянство Німеччини у 2027 році: країна вже готується до можливих перевантажень державних установ, — Welt
Німеччина встановила міграційний рекорд У 2025 році громадянство Німеччини отримали близько 310 тисяч іноземців. Це найвищий показник за останні 25 років. Наразі найбільше нових німецьких паспортів отримують вихідці із Сирії та Туреччини.
Водночас муніципалітети вже готуються до можливого різкого збільшення кількості заяв від громадян України. За офіційними даними, станом на початок травня тимчасовий захист у Німеччині мали близько 1,27 мільйона українців.»
показать весь текст
28
14
5
4
Директриссимо• 11 июня в 14:01
Ответ дляТворог для розжига
Повна оплата житла та виплати непрацюючим німцям. А ви не знали?
И сколько так можно не работать? Сколько будут оплачивать? Вот просто так, не хотят немцы, и не работают, и им оплачивают жилье и дают выплаты?
Директриссимо• 11 июня в 14:06
Ответ дляТворог для розжига
Я не розумію що ви мені зараз намагаєтесь довести? Ніколи в житті отримати це все не було так легко, як зараз. Всі залишаться, всі отримають громадянство. Чи схоже, що війна скоро закінчиться? Не схоже. Ще кілька років - і отримають навіть самі ліниві. Перші отримають ті, хто старався. За ними - всі інші. Ще раз - лишаться всі.
Что вы так этому радуетесь, аж из штанов выпрыгиваете? Оставайтесь где хотите, перекатиполе. Если цель всей вашей жизни жить в Германии, вы могли это осуществить и без войны.
А так ваши высказывания выглядят так, будто вы рады, что в Украине война, и такой шанс, такой великий шанс это вам и подобным дало.
А так ваши высказывания выглядят так, будто вы рады, что в Украине война, и такой шанс, такой великий шанс это вам и подобным дало.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу