Творог для розжига• Изменено 10 июня в 14:59

Величезна кількість українських біженців отримає громадянство Німеччини у 2027

Вітаю всіх українців, які в 2022 зробили найкращий вибір в житті та поїхали саме в Німеччину!!

«Величезна кількість українських біженців отримає громадянство Німеччини у 2027 році: країна вже готується до можливих перевантажень державних установ, — Welt

Німеччина встановила міграційний рекорд У 2025 році громадянство Німеччини отримали близько 310 тисяч іноземців. Це найвищий показник за останні 25 років. Наразі найбільше нових німецьких паспортів отримують вихідці із Сирії та Туреччини.

Водночас муніципалітети вже готуються до можливого різкого збільшення кількості заяв від громадян України. За офіційними даними, станом на початок травня тимчасовий захист у Німеччині мали близько 1,27 мільйона українців.»
мадамГрицацуева• 10 июня в 16:15
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
а хто говорить про безробітного. Давай візьмемо до прикладу працюючого українця з працюючою дружиною та 2 дітьми, чи працюючого сирійця-мусліма з непрацююючою дружиною і 5 дітьми, 3 з яких дівчата і теж апріорі не працюватимуть ніколи через релігію
З приводу сирійців ви помиляєтеся. Їх жінки як правило працюють, хоч і мусульманки. І вищу освіту часто мають. І чоловіки їх по господарству працюють. У них життя максимально наближене до європейського, хоч вони і мусульмани. Якщо брати Марокко, Алжир, Палестина - то так,як ви пишете - чоловік працює, а жінка завжди вдома, причому навіть народжена за кордоном.

маминаБубочка• 10 июня в 16:15
Ответ дляАнти-анонім
Разом будемо дивитися. І разом відновлювати. Ви ж українка?!
Ну нет, вместе не будем. Нас пока и в Германии неплохо кормят. Защиту продлевают, так что без нас ))
СамавиховуюКота• 10 июня в 16:21
Ответ дляАнти-анонім
А ви все пишете і пишете а могли би відновлювати
Анти-анонім• 10 июня в 16:21
Ответ длямаминаБубочка
Коли вас перестануть годувати і випхають під зад коліном, вернетеся і будемо відновлювати все разом.
Самі ж розумієте, що так і буде, тільки зізнатися в цьому боїтеся.
А зараз сперечатися можете хоч до усирачки.
Ауфідерзейн, фрау)))
СамавиховуюКота• 10 июня в 16:22
Ответ дляАнти-анонім
Ауфідерзейн, фрау)))
Страшне
маминаБубочка• 10 июня в 16:23
Ответ дляАнти-анонім
Ауфідерзейн, фрау)))
Я как раз и понимаю, что так не будет, но вы верьте и ждите ))
СамавиховуюКота• 10 июня в 16:23
Ответ длямаминаБубочка
Дурень думкою багатіє - народна мудрість
Нехай чекає
Анти-анонім• 10 июня в 16:24
Ответ дляСамавиховуюКота
Страшне
маминаБубочка• 10 июня в 16:25
Ответ дляСамавиховуюКота
Нехай чекає
Удалено администрацией...

Анти-анонім• 10 июня в 16:24
Ответ дляСамавиховуюКота
Нехай чекає
Страшне
СамавиховуюКота• 10 июня в 16:25
Ответ длямаминаБубочка
Удалено администрацией...
Нє щоб щось відновлювати - сидить синіх ліпить , час втрачає і ВВП
Анти-анонім• 10 июня в 16:28
Ответ дляСамавиховуюКота
Страшне
Тарабарщина• 10 июня в 16:45
Ответ дляТворог для розжига
Мене це звісно дуже забавляє - тобто Welt про це пише, держ.установи готуються - і тільки на порадниці все ще «виганяють додому»
Войне ни конца ни краю,чему вы радуетесь?
Тарабарщина• 10 июня в 16:46
Ответ длябулоТАЙминуло
После войны еще куча народа выедет. Конкуренции не будет вообще, наличие работы тоже под вопросом
Почему вы думаете,что выедет куча?
Пік Антна• 10 июня в 16:46
Ответ дляKROX@
Хорошо им, а в Польше дольше надо прожить, что б получить гражданство
Сказки про гражданство в Германии.
Тарабарщина• 10 июня в 16:47
Ответ дляТворог для розжига
З - заздрість.

Дівчатка, всіх, хто в Німеччині - вітаю!🥳🙌

Не звертайте увагу - вас своє робити.
Так а чему радоваться, что украинцы по миру разбросаны?
булоТАЙминуло• 10 июня в 16:47
Ответ дляТарабарщина
Почему вы думаете,что выедет куча?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3851385-1#9...
Бавовнятий Пупс• 10 июня в 17:23
Это вы визуализируете свои мЯчты?
KROX@• 10 июня в 17:41
Ответ дляТворог для розжига
Всі отримають, хто поїхав в 2022. Почитайте досвід інших країн, які отримували прихисток. Подивіться скільки сирійців вже отримали. І порадійте нарешті за своїх співвітчизників!!!
Так через 7 лет

Успокойся_Успокойся• 10 июня в 17:47
Ответ дляТворог для розжига
Так, в мене немає жодного знайомого, хто не має точного плану на громадянство. Навіть самі ліниві вже на фінішній прямій.
Ви в Німеччині зараз?
Успокойся_Успокойся• 10 июня в 17:49
Ответ дляТворог для розжига
Дякуємо 🙌 Я в іншій країні і вже зі статусом, але за наших в Німеччині теж радію.
Де саме ви і з яким статусом?
Совбез• 10 июня в 18:06
Когда к власти придёт AFD, ( а это уже скоро), губозакаточные машинки всем получателям пособий.
Бесконечность-не предел• 10 июня в 18:41
Ответ дляАнти-анонім
Дурень думкою багатіє (с.) народна мудрість)
Додому! Податки сплачувати, комуналку, ВВП створювати, Україну відновлювати! Намріяли собі казна що...
Це все вам робити
Бесконечность-не предел• 10 июня в 18:43
Ответ дляЗабула що?
Мне пох, но рада за них. Меньше конкуренции по работе после войны будет
Работу за 5 коп оставим вам. Конкуренции точно не будет
Ответ дляЗабула що?
Конкурируйте с ними в своей мацкве
Удалено администрацией...
Директриссимо• 10 июня в 18:45
Ответ дляТворог для розжига
Тогда им ведь придется работать, и самим платить за жилье, если они станут гражданами Германии.
Вряд ли большинство из них это обрадует))
Вот именно, пусть скорее им дают гражданство и пусть работают, чтобы перестали уже желать оставшимся в Украине продолжения войны, чтобы пособия получать бесконечно долго.
Директриссимо• 10 июня в 18:49
Ответ дляТворог для розжига
Так що саме вас лякає з цих вимог? Ще 2-3 роки - і німецькою будуть говорити навіть пенсіонери. Чи ви думаєте, що тест з історії Німеччини - це щось неможливо? 33 питання. Ну серйозно?
Вы так это все говорите, будто оставшиеся в Украине должны позавидовать выехавшим в Германию.
На самом же деле всем оставшимся на них уже давно плевать, они уже чуждый элемент.
Директриссимо• 10 июня в 18:51
Ответ длямаминаБубочка
Ключевое слово здесь ’пока’))
Вы из тех, кто желает Украине войны подольше, чтобы вас там кормили? Фу...
маминаБубочка• 10 июня в 18:53
Ответ дляДиректриссимо
Ключевое слово здесь ’пока’))
Нет, не из тех ) в другую сторону фукайте
Директриссимо• 10 июня в 18:53
Ответ дляТарабарщина
Так эти твари и радуются, припали к немецким корытам и желают Украине продолжения войны. Не все, наверно, но многие.