Амелі на мілені• 10 июня в 15:27
Чому не можна масово мобілізувати правоохоронців?
Масове відправлення поліцейських на фронт може обернутися кадровою кризою в правоохоронній системі та зростанням злочинності в тилових регіонах. У Нацполіції наголошують, що значна частина особового складу вже бере участь у бойових діях, а подальше скорочення кадрів може позначитися на безпеці громадян.
Як розповів заступник голови Національної поліції Андрій Нєбитов в інтерв’ю РБК-Україна, наразі майже 9 тисяч правоохоронців виконують завдання безпосередньо на передовій, а ще близько 34 тисяч несуть службу в областях, що межують із зоною бойових дій.
За його словами, поліцейські воюють у складі штурмової бригади "Лють", спецпідрозділу "Хижак" та стрілецьких батальйонів. Разом із військовими вони брали участь в обороні Бахмута, Авдіївки, Кліщіївки на Донеччині, а також Малої Токмачки, Гуляйполя та інших населених пунктів Запорізької області.
Загалом, бойові підрозділи поліції комплектуються виключно за рахунок діючих співробітників. Саме вони проходять ротацію та поповнюють лави підрозділів, які працюють на найнебезпечніших напрямках фронту. Як зазначив Андрій Нєбитов, такий підхід уже призводить до дефіциту кадрів у системі, оскільки залучення нових людей з-поза Нацполіції для цих завдань не передбачене.
Окремо він звернув увагу на те, що підготовка професійного слідчого чи оперативника є тривалим процесом. Щоб сформувати фахівця, здатного якісно розслідувати злочини та працювати з доказами, потрібні не лише місяці навчання, а й роки практичного досвіду.
На думку заступника голови Нацполіції, масова мобілізація правоохоронців може призвести до небезпечних наслідків для внутрішньої безпеки країни.
"На мою думку, масова мобілізація правоохоронців призведе до сплеску злочинності. Коли патрулі рідшають, а відповідь на виклики затягується – кримінал відчуває слабину. Без поліцейських будь-яка країна у світі захитається, і це не наше припущення, а міжнародний досвід і чіткий розрахунок", — пояснив правоохоронець виданню.
Він наголосив, що навіть під час повномасштабної війни поліція щодня залишається службою, яка першою реагує на надзвичайні події. Лише від початку року на спецлінію "102" надійшло понад 3,3 мільйона звернень. Серед них — повідомлення про домашнє насильство, пограбування, тяжкі тілесні ушкодження, зґвалтування та вбивства.
Як розповів заступник голови Національної поліції Андрій Нєбитов в інтерв’ю РБК-Україна, наразі майже 9 тисяч правоохоронців виконують завдання безпосередньо на передовій, а ще близько 34 тисяч несуть службу в областях, що межують із зоною бойових дій.
За його словами, поліцейські воюють у складі штурмової бригади "Лють", спецпідрозділу "Хижак" та стрілецьких батальйонів. Разом із військовими вони брали участь в обороні Бахмута, Авдіївки, Кліщіївки на Донеччині, а також Малої Токмачки, Гуляйполя та інших населених пунктів Запорізької області.
Загалом, бойові підрозділи поліції комплектуються виключно за рахунок діючих співробітників. Саме вони проходять ротацію та поповнюють лави підрозділів, які працюють на найнебезпечніших напрямках фронту. Як зазначив Андрій Нєбитов, такий підхід уже призводить до дефіциту кадрів у системі, оскільки залучення нових людей з-поза Нацполіції для цих завдань не передбачене.
Окремо він звернув увагу на те, що підготовка професійного слідчого чи оперативника є тривалим процесом. Щоб сформувати фахівця, здатного якісно розслідувати злочини та працювати з доказами, потрібні не лише місяці навчання, а й роки практичного досвіду.
На думку заступника голови Нацполіції, масова мобілізація правоохоронців може призвести до небезпечних наслідків для внутрішньої безпеки країни.
"На мою думку, масова мобілізація правоохоронців призведе до сплеску злочинності. Коли патрулі рідшають, а відповідь на виклики затягується – кримінал відчуває слабину. Без поліцейських будь-яка країна у світі захитається, і це не наше припущення, а міжнародний досвід і чіткий розрахунок", — пояснив правоохоронець виданню.
Він наголосив, що навіть під час повномасштабної війни поліція щодня залишається службою, яка першою реагує на надзвичайні події. Лише від початку року на спецлінію "102" надійшло понад 3,3 мільйона звернень. Серед них — повідомлення про домашнє насильство, пограбування, тяжкі тілесні ушкодження, зґвалтування та вбивства.
2
1
Прагматик флегма• 10 июня в 15:29
Если массово мобилизировать мусоров и ТЦКшников то быдло перестанет любить царя, а нелюбовь к царю хуже поражения в войне
3
2
автор
Амелі на мілені
• 10 июня в 15:30
Ответ дляПрагматик флегма
Если массово мобилизировать мусоров и ТЦКшников то быдло перестанет любить царя, а нелюбовь к царю хуже поражения в войне
А если массово мобилизовать всех врачей, не зависимо от пола, то война сразу закончится.
2
Домовенок Кузя• 10 июня в 15:41
Так и охранников жилых комплексов и частных охранных фирм нужно мобилизировать. Их кучи, и зп хорошие
Угги_в_горошек• 10 июня в 16:53
Здрасьте, а бабушек гонять?
Вчера 5 человек стояло наблюдало шоб бабка с луком не стала, какая война, вы о чем, и весело им…
Вчера 5 человек стояло наблюдало шоб бабка с луком не стала, какая война, вы о чем, и весело им…
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу