задумчивая мордочка• 17 июня в 19:28
Мейкап
Дівчата, можливо хтось підкаже, це у мейкап зникла післяплата чи то в мене глюк? Наче нещодавно замовляла, все як завжди, а тепер або оплачуй наперед або обирай готівку, але плати ще додатково 29 гривень. В мене жодної відмови, все завжди забирала.
автор
задумчивая мордочка
• 17 июня в 19:30
Ответ дляЗ царем в голові
Готівка це і є післяплата
Ну да, тільки ще додатково 29 гривень, раніше такого не було.
4
Несу добро людям• 17 июня в 19:30
Ответ дляЗ царем в голові
Готівка це і є післяплата
Неожиданно для автора)))
2
Радість моя• 17 июня в 19:32
Только вчера заказывала, причем в Украине товара нет, из Европы едет.
Есть наложка без доплат
Есть наложка без доплат
автор
задумчивая мордочка
• 17 июня в 19:32
Ответ дляНесу добро людям
Неожиданно для автора)))
Це не неочікувано, я неправильно висловилась. Там раніше була графа « післяплата», чи була там « готівка» я хз, бо завжди обирала саме так. І нічого не платила за це.
Залізна тьотя• 17 июня в 19:33
Ответ длязадумчивая мордочка
Це не неочікувано, я неправильно висловилась. Там раніше була графа « післяплата», чи була там « готівка» я хз, бо завжди обирала саме так. І нічого не платила за це.
Та оплатите на сайте, и забудьте
2
1
З царем в голові• 17 июня в 19:33
Ответ длязадумчивая мордочка
Ну да, тільки ще додатково 29 гривень, раніше такого не було.
В сенсі не було, післяплата це завжди 20 гривен плюс процент за переказ грошей відправнику НП.
6
1
ЭмчЭндЭм• 17 июня в 19:34
Ответ длязадумчивая мордочка
Ну да, тільки ще додатково 29 гривень, раніше такого не було.
Это НП за услуги. Там написано у них в инфе про оплату.
2
З царем в голові• 17 июня в 19:36
Ответ длязадумчивая мордочка
Це не неочікувано, я неправильно висловилась. Там раніше була графа « післяплата», чи була там « готівка» я хз, бо завжди обирала саме так. І нічого не платила за це.
Якщо ви замовляли доставку кур´єром, то і не платили нічого. А НП завжди брала комісію за післяплату.
3
1
ЭмчЭндЭм• 17 июня в 19:44
Ответ дляЗ царем в голові
Якщо ви замовляли доставку кур´єром, то і не платили нічого. А НП завжди брала комісію за післяплату.
Нет, не брали это в этом году появилось. И в кабинете они тоже подправили, я по чекам старым сверила. Там нет, а в истории заказа прилепили 29 грн. Не было их)
1
Країна мрій• 17 июня в 19:47
Ответ длязадумчивая мордочка
Це не неочікувано, я неправильно висловилась. Там раніше була графа « післяплата», чи була там « готівка» я хз, бо завжди обирала саме так. І нічого не платила за це.
Замовляйте кур´єром, доставка безкоштовна
МинерАлочка• 17 июня в 19:47
Ответ дляЗ царем в голові
Якщо ви замовляли доставку кур´єром, то і не платили нічого. А НП завжди брала комісію за післяплату.
Не всегда. Я заказ делала на 3 тыс в понедельник и тоже на послеплату попросило 29 грн. В апреле заказывала на ту же сумму на нп послеплатой - никаких комиссий не было.
И розетка кстати подняли до 1000 грн заказ на точку выдачи без комиссии. И комиссия конская - 5%
И розетка кстати подняли до 1000 грн заказ на точку выдачи без комиссии. И комиссия конская - 5%
2
Метелик• 17 июня в 20:17
Ответ длязадумчивая мордочка
Це не неочікувано, я неправильно висловилась. Там раніше була графа « післяплата», чи була там « готівка» я хз, бо завжди обирала саме так. І нічого не платила за це.
дійсно, показує 29 грн, а от на укрпошті нічого доплачувати не потрібно, і кур´єром також
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу