Мизимец• 18 июня в 20:01
Вагітність , симптоми
Наразі в мене чотири тижні і три дні .
Позавчора ввечері був сильний озноб , почала боліти поясниця , заснула , все минуло .
Вчора ніби все ок . Сьогодні не спала з часу ночі . Разів з 10 до ранку сходила в туалет .
З ночі тягне живіт , поясниця то хватає то відпускає , якісь водянисті виділення . Їздила по справам , на кожній ямі відчувала низ живота . Невже це так має бути ?До лікаря тільки в понеділок. Поділіться будь ласка своїм досвідом .
Позавчора ввечері був сильний озноб , почала боліти поясниця , заснула , все минуло .
Вчора ніби все ок . Сьогодні не спала з часу ночі . Разів з 10 до ранку сходила в туалет .
З ночі тягне живіт , поясниця то хватає то відпускає , якісь водянисті виділення . Їздила по справам , на кожній ямі відчувала низ живота . Невже це так має бути ?До лікаря тільки в понеділок. Поділіться будь ласка своїм досвідом .
Organic• 18 июня в 20:05
Це нормально, на 5 тижні теж 4 дні підряд тягнуло але не зовсім як на місячні. І в сон тягнуло - спала. На 6 тижні пішла підтвердити вагітність, все добре. Зараз вже 21 тиждень)))
3
автор
Мизимец
• 18 июня в 20:05
Ответ дляOrganic
Це нормально, на 5 тижні теж 4 дні підряд тягнуло але не зовсім як на місячні. І в сон тягнуло - спала. На 6 тижні пішла підтвердити вагітність, все добре. Зараз вже 21 тиждень)))
Дякую , я розумію що все індивідуально , але трохи заспокоює )
Мрію про пончик• 18 июня в 20:18
У меня плацента по задней стенке и тоже часто болела поясница в первом триместре. Про озноб не помню, помню как обпивалась водой и хотела всего холодного, сочного. В туалет тоже бегала. Было такое что просыпалась и психовала от того что одеяло лежит не так, муж обнимает не так, там зудит, там колет, все прошло))
Это нормально, организм адаптируется к гормональной перестройке
Это нормально, организм адаптируется к гормональной перестройке
Стрекозей• 18 июня в 20:25
На такому терміні точно не має сильно тягнути живіт і поясниця боліти постійно.
Побільше відпочивайте. А краще по можливості зробіть УЗД раніше понеділка
Побільше відпочивайте. А краще по можливості зробіть УЗД раніше понеділка
2
Organic• 18 июня в 20:29
Ответ дляСтрекозей
На такому терміні точно не має сильно тягнути живіт і поясниця боліти постійно.
Побільше відпочивайте. А краще по можливості зробіть УЗД раніше понеділка
Побільше відпочивайте. А краще по можливості зробіть УЗД раніше понеділка
Навіщо, серцебиття так рано не видно.
Стрекозей• 18 июня в 20:43
Ответ дляOrganic
Навіщо, серцебиття так рано не видно.
До чого тут серцебиття?
Можливо є причина чому тягне живіт сильно у автора і лікар дасть призначення виходячи з її ситуації. Можливо недостатньо прогестерону чи гематома.
Можливо автор просто гіперболізує стан і все в межах норми
Можливо є причина чому тягне живіт сильно у автора і лікар дасть призначення виходячи з її ситуації. Можливо недостатньо прогестерону чи гематома.
Можливо автор просто гіперболізує стан і все в межах норми
1
Organic• 18 июня в 20:49
Ответ дляСтрекозей
До чого тут серцебиття?
Можливо є причина чому тягне живіт сильно у автора і лікар дасть призначення виходячи з її ситуації. Можливо недостатньо прогестерону чи гематома.
Можливо автор просто гіперболізує стан і все в межах норми
Можливо є причина чому тягне живіт сильно у автора і лікар дасть призначення виходячи з її ситуації. Можливо недостатньо прогестерону чи гематома.
Можливо автор просто гіперболізує стан і все в межах норми
О боже 🙄
1
Потринділиця• 18 июня в 20:58
Авторе, я би теж сходила на узд завтра. Краще перестрахуватися. Особливо якщо живіт тягне як на місячні.
Organic• 18 июня в 21:37
Ответ дляПотринділиця
Авторе, я би теж сходила на узд завтра. Краще перестрахуватися. Особливо якщо живіт тягне як на місячні.
Автору на цьому тижні ще ніхто і нічого не скаже поки не буде видно серцебиття дитини і підтвердження вагітності.
Тест я так розумію вона робила і він позитивний, а ХГЧ як, авторе ви здавали?
Тест я так розумію вона робила і він позитивний, а ХГЧ як, авторе ви здавали?
автор
Мизимец
• 18 июня в 21:38
Ответ дляСтрекозей
На такому терміні точно не має сильно тягнути живіт і поясниця боліти постійно.
Побільше відпочивайте. А краще по можливості зробіть УЗД раніше понеділка
Побільше відпочивайте. А краще по можливості зробіть УЗД раніше понеділка
Так , обов’язково. Взагалі була записана на пізніше , але вдалось домовитись на понеділок
автор
Мизимец
• 18 июня в 21:39
Ответ дляМрію про пончик
У меня плацента по задней стенке и тоже часто болела поясница в первом триместре. Про озноб не помню, помню как обпивалась водой и хотела всего холодного, сочного. В туалет тоже бегала. Было такое что просыпалась и психовала от того что одеяло лежит не так, муж обнимает не так, там зудит, там колет, все прошло))
Это нормально, организм адаптируется к гормональной перестройке
Это нормально, организм адаптируется к гормональной перестройке
І я пʼю багато . Лице стало сухе , губи аж біліють 😅
автор
Мизимец
• 18 июня в 21:41
Ответ дляOrganic
Автору на цьому тижні ще ніхто і нічого не скаже поки не буде видно серцебиття дитини і підтвердження вагітності.
Тест я так розумію вона робила і він позитивний, а ХГЧ як, авторе ви здавали?
Тест я так розумію вона робила і він позитивний, а ХГЧ як, авторе ви здавали?
Тест позитивний . Хгч не здавала . Написала своєму гінекологу як тільки взнала , домовились що прийду в сім тижнів ,сьогодні перенесли на понеділок
Organic• 18 июня в 21:42
Ответ дляМизимец
Тест позитивний . Хгч не здавала . Написала своєму гінекологу як тільки взнала , домовились що прийду в сім тижнів ,сьогодні перенесли на понеділок
Вона вам УЗД зробить? Чи що?
Organic• 18 июня в 21:43
Ответ дляМизимец
Тест позитивний . Хгч не здавала . Написала своєму гінекологу як тільки взнала , домовились що прийду в сім тижнів ,сьогодні перенесли на понеділок
ХГЧ можливо здайте, може він дуже низький
автор
Мизимец
• 19 июня в 10:35
Ответ дляOrganic
Вона вам УЗД зробить? Чи що?
Так , УЗД , від нього вже будемо відштовхуватись
Organic• 19 июня в 11:03
Ответ дляМизимец
Так , УЗД , від нього вже будемо відштовхуватись
А що вона там зможе побачити? Тільки гроші на вітер…Здайте в динаміці ХГЧ і це буде ваш результат.
1
Organic• 19 июня в 11:07
Ответ дляМизимец
Так , УЗД , від нього вже будемо відштовхуватись
В динаміці це значить другий раз здати через 3-4 дні від першого. Він росте швидко і буде видно , що вагітність не стоїть на місці, а прогресує. На 4 вам реально нічого лікар не скаже.
автор
Мизимец
• 19 июня в 13:40
Ответ дляOrganic
А що вона там зможе побачити? Тільки гроші на вітер…Здайте в динаміці ХГЧ і це буде ваш результат.
В мене дуже досвідчений лікар , тому не хвилюйтесь. Дасть правильні рекомендації стосовно усього , що викличе сумніви .
Organic• 19 июня в 13:40
Ответ дляМизимец
В мене дуже досвідчений лікар , тому не хвилюйтесь. Дасть правильні рекомендації стосовно усього , що викличе сумніви .
Так чому ви сюди писали…
автор
Мизимец
• 19 июня в 16:15
Ответ дляOrganic
Так чому ви сюди писали…
В сенсі ?
Тут я попросила дівчат поділитись своїм досвідом . Бо до походу до лікаря ще декілька днів .
Що дасть УЗД ? Як мінімум покаже чи вагітність там , де треба та чи відповідає розмір терміну і все інше що можна побачити
Тут я попросила дівчат поділитись своїм досвідом . Бо до походу до лікаря ще декілька днів .
Що дасть УЗД ? Як мінімум покаже чи вагітність там , де треба та чи відповідає розмір терміну і все інше що можна побачити
Organic• 19 июня в 16:16
Ответ дляМизимец
В сенсі ?
Тут я попросила дівчат поділитись своїм досвідом . Бо до походу до лікаря ще декілька днів .
Що дасть УЗД ? Як мінімум покаже чи вагітність там , де треба та чи відповідає розмір терміну і все інше що можна побачити
Тут я попросила дівчат поділитись своїм досвідом . Бо до походу до лікаря ще декілька днів .
Що дасть УЗД ? Як мінімум покаже чи вагітність там , де треба та чи відповідає розмір терміну і все інше що можна побачити
Та не видно на УЗД 4 тижні, я ж вам це і пишу. Просто трата грошей
автор
Мизимец
• 19 июня в 16:17
Ответ дляOrganic
Та не видно на УЗД 4 тижні, я ж вам це і пишу. Просто трата грошей
Ну і хгч це не основне в деяких ситуаціях на що потрібно звернути увагу
Organic• 19 июня в 16:17
Ответ дляМизимец
В сенсі ?
Тут я попросила дівчат поділитись своїм досвідом . Бо до походу до лікаря ще декілька днів .
Що дасть УЗД ? Як мінімум покаже чи вагітність там , де треба та чи відповідає розмір терміну і все інше що можна побачити
Тут я попросила дівчат поділитись своїм досвідом . Бо до походу до лікаря ще декілька днів .
Що дасть УЗД ? Як мінімум покаже чи вагітність там , де треба та чи відповідає розмір терміну і все інше що можна побачити
Тому і кажу ХГЧ в динаміці зараз тільки покаже результат, а серцебиття буде видно на УЗД з 6 тижня. Ви хоть почитайте про все це.
1
Organic• 19 июня в 16:26
Ответ дляМизимец
Ну і хгч це не основне в деяких ситуаціях на що потрібно звернути увагу
І не давайте лікарям лазити туди руками, щоб не було викидня, тільки оглядове дзеркало.
1
Organic• 19 июня в 16:28
Ответ дляМизимец
Ну і хгч це не основне в деяких ситуаціях на що потрібно звернути увагу
Так ви пишите, що хочете підтвердити вагітність і її розвиток.
1
автор
Мизимец
• 19 июня в 17:29
Ответ дляOrganic
І не давайте лікарям лазити туди руками, щоб не було викидня, тільки оглядове дзеркало.
Дякую за турботу . Після походу до лікаря обов’язково відпишу
автор
Мизимец
• 23 июня в 16:54
Ответ дляСтрекозей
Автор, як ваше самопочуття?
Добрий день . Здала аналізи , УЗД повторно в пʼятницю . Від пʼятниці симптоми вагітності зникли . Сьогодні вже ніби і груди мʼякші , чи то я вже себе накрутила .
Стрекозей• 23 июня в 17:06
Ответ дляМизимец
Добрий день . Здала аналізи , УЗД повторно в пʼятницю . Від пʼятниці симптоми вагітності зникли . Сьогодні вже ніби і груди мʼякші , чи то я вже себе накрутила .
ХГЧ в динаміці здавали?
Що по УЗД сказали?
Що по УЗД сказали?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу