Тишком_нишком• 19 июня в 14:54
Що робити?
Познайомилася з чоловіком, і на початку знайомства я прямо запитала, для чого він шукає спілкування. Він відповів, що для дружби. Також я одразу сказала, що секс не розглядаю і в переписці і при зустрічі.
Пізніше ми зустрілися. Під час зустрічі він почав проявляти сексуальну ініціативу. Я кілька разів говорила «не треба» і нагадувала, що не хочу такого розвитку подій. У відповідь він казав щось на кшталт «це не секс» і продовжував свої дії.
Зараз він і далі пише мені та пропонує зустрічі, причому часто натякає на формат квартири, хоча я пропонувала зустрітися в закладі.
Мене цікавить думка зі сторони:
1. Чи виглядає це як непорозуміння з його боку, чи він свідомо ігнорує мої кордони?
2. Якщо людина після слів «не треба» продовжує наполягати, чи можна говорити про неповагу до кордонів?
3. Чому він продовжує пропонувати квартиру після того, як я неодноразово озвучувала свою позицію?
4. Чи варто взагалі продовжувати спілкування з такою людиною?
Мене цікавить думка зі сторони: