Язвочка• 22 июня в 10:58
Яку посудомийку купити? І як її вперти в існуючу кухню?
Дівчат, помагайте.
Я все ждала кухню переробить. Але вона не ломається, через 15 років ще нормальна. Мені шкода її викидати. Дорого нова.
Посудрмийку трнба всунути в простір. Викинути відсік. Лишиться місце ні туди, ні сюди. Треба його якось закрити. Думаю, замість фасаду в колір можна ж підібрати просто матове скло чи чорне. Техніка чорна.
Ну і яку модель і ширину краще
Я все ждала кухню переробить. Але вона не ломається, через 15 років ще нормальна. Мені шкода її викидати. Дорого нова.
Посудрмийку трнба всунути в простір. Викинути відсік. Лишиться місце ні туди, ні сюди. Треба його якось закрити. Думаю, замість фасаду в колір можна ж підібрати просто матове скло чи чорне. Техніка чорна.
Ну і яку модель і ширину краще
На привозе• 22 июня в 11:00
Не менше 60. В мене Електролюкс вже 14 років. Краща марка з бюджетних. Духовка, електроплита та ПММ - дуже задоволена
4
Мрію про космос• 22 июня в 11:02
Ответ дляНа привозе
Не менше 60. В мене Електролюкс вже 14 років. Краща марка з бюджетних. Духовка, електроплита та ПММ - дуже задоволена
Электролюкс 14 лет назад и сейчас это 2 большие разницы. В прошлом году поменяла стиралку 17 летнюю на такую же новую - говно...Теперь это польская сборка...
8
Пліснявілий сир• 22 июня в 11:11
А геть місця нема? Якщо наприклад розглянути не вбудовану, а таку, що окремо стоїть.
1
маминаБубочка• 22 июня в 11:12
потрібно фото кухні. Можливо у вас є нижня частина з поличками, з якої можна зняти дверку, витягнути полички у вбудувати посудомийку, але не забувайте про доступ електрики, води та каналізації
автор
Язвочка
• 22 июня в 11:12
Ответ дляЯ такая наивная
Сколько места остается? Может узкую тележку как для ванны?
Оце поміряла. 10 см всього....якщо 60
Як це воно буде?
Сюди хочу
Як це воно буде?
Сюди хочу
автор
Язвочка
• 22 июня в 11:13
Ответ дляШиворіт навиворіт
Возле трубы, вы же не будете тянуть трубы на 2 м
Цей відсік біля труб
автор
Язвочка
• 22 июня в 11:13
автор
Язвочка
• 22 июня в 11:14
Ответ дляПліснявілий сир
А геть місця нема? Якщо наприклад розглянути не вбудовану, а таку, що окремо стоїть.
Таку я не розглядаю
Я такая наивная• 22 июня в 11:14
Ответ дляЯзвочка
Оце поміряла. 10 см всього....якщо 60
Як це воно буде?
Сюди хочу
Як це воно буде?
Сюди хочу
Та да, малувато. В мене приблизно так, купа мусору по бокам. Послухаю мо що порадять.
заварний look• 22 июня в 11:14
Ответ дляНа привозе
Не менше 60. В мене Електролюкс вже 14 років. Краща марка з бюджетних. Духовка, електроплита та ПММ - дуже задоволена
Если места нет, то 45 тоже подходит
Біле пальто• 22 июня в 11:17
Ответ дляЯзвочка
Оце поміряла. 10 см всього....якщо 60
Як це воно буде?
Сюди хочу
Як це воно буде?
Сюди хочу
Якісь заглушки з боків в середині і дверцята більші, ніж посудомийка
Ну або просто дверцята за розміром тої шафки
І нижню частину отої рейки, що ніжки ховає, треба буде підрізати, бо пмм не відкриється
Ну або просто дверцята за розміром тої шафки
І нижню частину отої рейки, що ніжки ховає, треба буде підрізати, бо пмм не відкриється
Шиворіт навиворіт• 22 июня в 11:17
Ответ дляПліснявілий сир
А геть місця нема? Якщо наприклад розглянути не вбудовану, а таку, що окремо стоїть.
Такие что стоят отдельно они маленькие, снимали апарты с такой, ее надо запускать 3 раза в день, 4 тарелки, 4 чашки, 4 стакана и все, она забита
автор
Язвочка
• 22 июня в 11:18
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому просто не звернутись до людей які роблять корпусні меблі?
Думала якось обійтися бюджетно своїми силами. Якщо непридумаю, то прийдеться
маминаБубочка• 22 июня в 11:18
Ответ дляЯзвочка
фото
все це витягаєте, засовєте посудомийку, замовляєте дверку в колір фасаду і потрібного розміру (вона може бути і більша за посудомийку), прикручуєте. Ще про ручку не забудьте
2
Love_Love_Love_• 22 июня в 11:19
Ответ дляЯзвочка
Думала якось обійтися бюджетно своїми силами. Якщо непридумаю, то прийдеться
Так це і буде бюджетно, ну витратите ще 2-3 тисячі гривень і матимете нормальну кухню яке буде нормально виглядати і не бісити щодня
автор
Язвочка
• 22 июня в 11:24
Ответ длямаминаБубочка
все це витягаєте, засовєте посудомийку, замовляєте дверку в колір фасаду і потрібного розміру (вона може бути і більша за посудомийку), прикручуєте. Ще про ручку не забудьте
Я не зовсім зрозуміла. Треба закривати дверцями всю посудомийку? Сховати її в дверцятах? Типу відкрив дверцю і відкрив посудомийку?
1
маминаБубочка• 22 июня в 11:37
Ответ дляЯзвочка
Я не зовсім зрозуміла. Треба закривати дверцями всю посудомийку? Сховати її в дверцятах? Типу відкрив дверцю і відкрив посудомийку?
саме так, фасадна дверка з ручкою прикручується до некрасивої ’дверки’ вбудованої посудомийки і коли ви за неї тягнете, то відкриваєте посудомийку повністю. Чи як ви хотіли? Бо я не дуже розумію. Дверка відповідно не в бік відкривається, а заміняє красиву оболочку дверці посудомийки самої, на себе тягнете і оп, відкрилась
автор
Язвочка
• 22 июня в 11:49
Ответ длямаминаБубочка
саме так, фасадна дверка з ручкою прикручується до некрасивої ’дверки’ вбудованої посудомийки і коли ви за неї тягнете, то відкриваєте посудомийку повністю. Чи як ви хотіли? Бо я не дуже розумію. Дверка відповідно не в бік відкривається, а заміняє красиву оболочку дверці посудомийки самої, на себе тягнете і оп, відкрилась
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
Мрію про космос• 22 июня в 11:50
Ответ дляЯзвочка
Я не зовсім зрозуміла. Треба закривати дверцями всю посудомийку? Сховати її в дверцятах? Типу відкрив дверцю і відкрив посудомийку?
Ну встроенная так и идет обычно. Вам могут смастерить дверцу из этого вашего фасада, что останется. Визуально будет так как сейчас, но открываться будет цельным полотном.
1
Виниловая пластинка• 22 июня в 11:52
Поміряйте бажану посудомийку по висоті. Бо якщо окремостояча - в мене не влізла під стільницю.
Якщо вони всі такі - треба виходити тоді від купівлі вбудованої та робити їй фасад.
Якщо вони всі такі - треба виходити тоді від купівлі вбудованої та робити їй фасад.
Квітнева Іванівна• 22 июня в 11:53
Ответ дляЯзвочка
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
Вы можете двери встроенной ПММ закрыть имеющимися фасадами. Т.е. переделать два фасада в один, если обратитесь к мастерам по корпусной мебели, то они вам помогут. Ну и одна заглушка в 10 см или две по 5 нужны будут
маминаБубочка• 22 июня в 11:55
Ответ дляЯзвочка
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
ось так виглядає вбудована посудомийка, на фото її ’дверка’. Тому щоб було красиво і не кидалось в очі до цієї частини прикручується замовлений кусок фасаду з ручкою. Ви просто тягнете за ручку і відкривається все разом.
Гжегож Бженчишчикевич• 22 июня в 11:58
Ответ дляЯзвочка
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
є і такі варіанти, у нас саме так
Біле пальто• 22 июня в 12:04
Ответ дляЯзвочка
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
Якщо Ви дивитесь вбудовану то на двері вбудованої прикручують дверцята в кольорі фасаду кухні.
Якщо дивитесь окремо стоячу, то у них свої двері, там нічого прикручувати не треба.
В Вашому випадку (через бічні зазори) треба вбудовану посудомийку + дверцята для неї за розмірами Вашої «ячейки» (тобто дверцята треба більше, ніж двері посудомийки) + прорізати під дверцятами «прохід» для відкриття дверей посудомийки (в бортику, який приховує ніжки Вашої кухні)
У Вас скільки см від підлоги до нижньої частини столєшниці? Там зайде посудомийка по висоті? Ви дивились?
Якщо дивитесь окремо стоячу, то у них свої двері, там нічого прикручувати не треба.
В Вашому випадку (через бічні зазори) треба вбудовану посудомийку + дверцята для неї за розмірами Вашої «ячейки» (тобто дверцята треба більше, ніж двері посудомийки) + прорізати під дверцятами «прохід» для відкриття дверей посудомийки (в бортику, який приховує ніжки Вашої кухні)
У Вас скільки см від підлоги до нижньої частини столєшниці? Там зайде посудомийка по висоті? Ви дивились?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу