ПоЗиТиВнАя• 24 июня в 23:20
Муж зарабатывает больше и считает что домашние дела только на вас
это норма или нет?
Наполеон Бонапарт• 24 июня в 23:33
Ответ длявре_Динка
3-3500 вихід. нам 1 разу на тиждень достатньо. 13-14тис грн це не великі гроші, щоб не паритись
у нас більші доходи ніж 100к.
З більшими доходами, ніж 100 тис 15 тис не багато.
Я вважаю такі послуги вісотка 3 від доходу мають становить
Добротная• 24 июня в 23:34
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Это вы так считаете. Не все так
Уравнобешенная• 24 июня в 23:34
Для мене норма. Я ніколи не працювала, як вийшла заміж. Домашні клопоти на мені, так як і закупи харчів. Все решта робить чоловік. Я не вмію навіть рахунки оплатити за квартири.
Ласковая_львица• 24 июня в 23:35
Ответ дляМастер Пис
Ну якщо ви можете придбати за його кошти спеціально навчених людей, для побуту,то проблеми немає.
Рабов что-ли купить?))
Мастер Пис• 24 июня в 23:35
Ответ дляWendy Rhoades
це не питання достатку, а пріоритетів. Все рівно купа грошей витрачається на різні не найнеобхідніші речі. І серед таких речей може бути і домробітниця.
Якщо що, то у мене немає, але цього місяця вже витрати 100 тис+, і він ще не закінчився.
І достатку також.
Мастер Пис• 24 июня в 23:36
Ответ дляЛасковая_львица
Рабов что-ли купить?))
Почитайте 90% всі вже з кріпаками. Ви пасете задніх.))
Кому там слова не давали• 24 июня в 23:37
Зара вам напишуть, що норма. Бо тут багато жінок люблять готувати і прибирати, і вважають, що це швидко й легко.
Ms. Любмая жена• 24 июня в 23:37
Нет. Но у меня так. Из-за того, что я на удаленке, муж считает, что я вечно в отпуске
Мастер Пис• 24 июня в 23:39
Ответ дляКому там слова не давали
Це не швидко і не легко. Але я люблю їсти, а ще я люблю порядок. На рабів грошей не маю. Мені, окрім мене ніхто не зробить.
Оля_с_киркою• 24 июня в 23:40
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Скільки треба заробляти, щоб мати можливість хатню робітницю наймати?
Всі дають цю дурну пораду, наче в іншому світі живуть.
Наприклад, 100 тис грн.
Хіба це достатньо для робітниці?
Наприклад, 100 тис грн.
Хіба це достатньо для робітниці?
100 мало просто для жизни. Да и о помощнице рассуждают люди у которых ее никогда не было. С доходом от 5 клининг нанимают периодически, ни о каких кухарках или горничных речь не идет. Воображули просто.
Анонім Завгосп• 24 июня в 23:40
Ответ дляМастер Пис
А где их обучают этих людей?
Мастер Пис• 24 июня в 23:41
Ответ дляАнонім Завгосп
А где их обучают этих людей?
Не маю уяви. Але завжди тут про них читаю.
Я не чарівниця вам• 24 июня в 23:42
Ответ дляМастер Пис
І достатку також.
від якогось рівня звісно і достатку. Бо якщо не вистачає грошей на найнеобхідніше, то вже не до прибирань.
Я мала на увазі, що все рівно є витрати, які не є життєво важливими. Наприклад моя подруга скоріше не піде в кіно чи ресторан, а оплатить прибирання. Вона це ненавидить, але її дратує безлад.
А мені простіше самій прибрати і витрати гроші на ресторан чи кіно з дітьми.
Ответ дляМастер Пис
І достатку також.
прибирання середньої квартири 1000-1500 грн. 4-6 тис грн на місяць... щоб зняти з себе прибирання, прання, глажку - це не така вже й велика сума, якщо чесно, ну, звісно, якщо не на мінімалку жити.
мені здається середньо-статистична сучасна пара може це дозволити собі.хтось палить в місяць на більшу суму
Кому там слова не давали• 24 июня в 23:42
Ответ дляМастер Пис
Згодна з вами. Домашня праця без передиху та підміни - це важкий фізичний труд. Звісно, якщо робити якісно. На совість. Тому жінка, яка це робить, може бути стомленою фізично. Тут навіть справа не в грошах. А в ставлені до людини.
Мастер Пис• 24 июня в 23:44
Ответ длявре_Динка
В моєму оточенні різні люди. Доходи до 100 тисяч в жодної пари немає і ніколи не було ні прибиральниць, ні поварів. Не столиця. До 50 тисяч навіть мови такої немає. Люди на ці 50 тяжко працюють.
Маруська Му• 24 июня в 23:44
Ответ дляКому там слова не давали
Так ее никто не заставляет,может ему нормально мыть окна раз в два года,а намывать регулярно нужно только ей
Оля_с_киркою• 24 июня в 23:44
Ответ длявре_Динка
Это цена за поддерживающую поверхностную уборку. Со стиркой и глажкой вы загнули конечно.
Анонім Завгосп• 24 июня в 23:44
В нищей стране с миллиардными долгами у каждой третьей уборщицы и каждая вторая не работает
Мастер Пис• 24 июня в 23:45
Ответ дляАнонім Завгосп
Парадокс. І всі вони лише на порадниці.
Нетутешня• 24 июня в 23:45
Ответ дляMs. Любмая жена
- Галю, а що в нас такий бардак, ти ж вдома сидиш?
- Васю, а чого ми досі не мільйонери, ти ж на роботу ходиш?
Добротная• 24 июня в 23:45
Ответ длявре_Динка
Вы правы. У меня подруга, одежда на сейл, может секонд, но ездит на такси каждый день, отдыхает, дома срач и вечный пустой холодильник, её не беспокоит, дома её нет
Я не чарівниця вам• 24 июня в 23:46
Ответ длявре_Динка
і я про це ж. Взагалі не проблема оплатити прибирання, враховуючи скільки грошей витрачається на різну фігню.
Але я поки стараюсь сама, бо дуже не люблю чужих люлей вдома(( от поки вона прибирає, я в напрузі( Тому я б заплатила і вдвічі більше, аби воно якось там саме прибралось.
Цветочница• 24 июня в 23:46
Не працюю, тому побут на мені, але він теж і сніданки готує на вихідних, сміття виносить, робить закупки, в мене немає претензій.
Добротная• 24 июня в 23:47
Ответ дляМастер Пис
Я вас немного разочарую, когда у меня з/п была только 30 тыс грн, у меня была няня и даже дядька садовник приходил,для двора
MacOS-ница• 24 июня в 23:47
Ответ дляДобротная
Я не могу платить половину, даже если бы хотела
Его зарплата намного больше моей
Я плачу за мою косметику покупки, что-то по типу колготки, походы с подругами
Мне нормально это
Его зарплата намного больше моей
Мне нормально это
Я вообще ничего не плачу, потому что я не работаю. Те деньги, которые у меня есть я откладываю
Добротная• 24 июня в 23:48
Ответ дляMacOS-ница
Так откуда они у вас есть ? Я работаю, но так, немножко
Маруська Му• 24 июня в 23:48
Ответ дляАнонім Завгосп
Официально страна нищая,но хорошо что у людей все хорошо.Уборщицы есть и были не у всех,это естественно что если супруги водитель троллейбуса и воспитатель в садике,то делают все дома сами.