sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Активный отдых
anonim_108
Сиреневая цапля• вчера в 20:43

Надеюсь мобилизация потужниц и незламниц всё-таки начнётся...сил моих больше нет

показать весь текст
woman_facepalming 34 heart 20 dislike 6 face_with_tears_of_joy 4 like 4 crying_face 1
290 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
anonim_213
Альдебаран• вчера в 20:59
61
Ответ дляТуфли в чешуе
А сами? Не хотите?
У меня кастрюли на башке нет
И я не радуюсь когда мужчин ловят тцкуны-людоловы-убийцы!
clapping_hands 7 woman_facepalming 2

anonim_130
Пушкининиана• вчера в 20:59
62
Ответ дляБорисфенка
Тому що п´ята колона дуже не любить правду-матку.
Правда-матка лише для вас💁‍♀️
like 5
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 20:59
63
Ответ дляАльдебаран
У меня кастрюли на башке нет
И я не радуюсь когда мужчин ловят тцкуны-людоловы-убийцы!
Тогда выборочно пожалуйста.
anonim_138
Белая и пушистая• вчера в 21:00
64
Ответ дляТуфли в чешуе
Вы новенькая?
Та не так щоб новенька, років 12 тут, може трохи менше. Але в такі теми вкрай рідко заходжу.
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:00
65
Ответ дляВодійка хімарса
Борисфенку я до себе на завод запрошувала , виявляється вона з обмеженими можливостями чи правильно зараз називають
Так, я на милицях, майже неходяча.
Але прикол ситуації в іншому - Джоб-центр заплатив за мене 5600 євро коучінговій фірмі, будуть мене три місяці вчити он-лайн резюме писати
Тому викупити мене у німців вам обійдеться дуже недешево.
clown_face 9
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:01
66
Ответ дляБорисфенка
Так, я на милицях, майже неходяча.
Але прикол ситуації в іншому - Джоб-центр заплатив за мене 5600 євро коучінговій фірмі, будуть мене три місяці вчити он-лайн резюме писати
Тому викупити мене у німців вам обійдеться дуже недешево.
Та вы только скажите, что домой, они вам сами билет купят чтоб сдихаться 🤣
clapping_hands 5
anonim_158
Я не тону• вчера в 21:01
67
Сочувствую
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:02
68
Ответ дляТуфли в чешуе
Та вы только скажите, что домой, они вам сами билет купят чтоб сдихаться 🤣
Неа, вони мене хочуть інтегрувати, оптимісти. Готівкою грошей не дають.
clown_face 6
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:02
69
Ответ дляБелая и пушистая
Та не так щоб новенька, років 12 тут, може трохи менше. Але в такі теми вкрай рідко заходжу.
Та ну, не знать местных ку-ку? Тут в ряд : Манька, Чаревна, Трындычих, Борисфенка, гав-гав… Люди не отличающиеся интеллектом в общем.
like 6 face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 1

anonim_138
Белая и пушистая• вчера в 21:03
70
Ответ дляПушкининиана
Тут взагалі ніхто нікого не любить, якщо чесно🤣
Це правда, з кожним роком тут атмосфера все гниліша і злобність, ворожнеча наростає. Але ж часи такі, жінки в постійному стресі та тривозі.
Як на мене то краще б гуртувались та плекали жіночу солідарність, підтримували одна одну замість того щоб принижувати та таким чином самостверджуватись. До речі деякі чесно пишуть, що зливають на цьому форумі увесь свій негатив
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:03
71
Ответ дляБорисфенка
Неа, вони мене хочуть інтегрувати, оптимісти. Готівкою грошей не дають.
Хорошо, мы вам билет купим. И выкупать не прийдется.
heart 2
anonim_158
Я не тону• вчера в 21:03
72
Ответ дляАльдебаран
Всех бешенцев нужно депортировать
Обратно в нэньку
Вам нужна помощь в возвращении?
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:04
73
Ответ дляТуфли в чешуе
Хорошо, мы вам билет купим. И выкупать не прийдется.
Аякже. А 5600 євро за коучинг ви також їм повернете?
clown_face 6
noavatar
lilul990• вчера в 21:04
74
В будь якій ізсвоїх поїздок до англіків чи поляків я бачила як чоловіки предвзято ставляться один до одного в армії, не люблять слабих і не толерують слабість. Чоловічий світ жорсткіший ніж жіночий
woman_facepalming 4 clown_face 1
anonim_138
Белая и пушистая• вчера в 21:04
75
Ответ дляТуфли в чешуе
Та ну, не знать местных ку-ку? Тут в ряд : Манька, Чаревна, Трындычих, Борисфенка, гав-гав… Люди не отличающиеся интеллектом в общем.
Гав-гав це Love-love? Нещодавно в якійсь темі це побачила. Ну та трохи дивна, я так розумію десь в штатах живе
face_with_tears_of_joy 1
anonim_108
автор Сиреневая цапля • вчера в 21:04
76
Ответ дляlilul990
В будь якій ізсвоїх поїздок до англіків чи поляків я бачила як чоловіки предвзято ставляться один до одного в армії, не люблять слабих і не толерують слабість. Чоловічий світ жорсткіший ніж жіночий
чтоб тебя кацапы убили
face_with_tears_of_joy 5
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:05
77
Ответ дляБорисфенка
Аякже. А 5600 євро за коучинг ви також їм повернете?
Поверьте, никто их возвращать не будет. Им дешевле вам ничего не платить дальше, чем какие-то 5600 возвращать
clapping_hands 5
anonim_138
Белая и пушистая• вчера в 21:05
78
Ответ дляБорисфенка
Тому що п´ята колона дуже не любить правду-матку.
А в чому ваша правда-матка?
like 5
anonim_36
Барабан для дорослих• вчера в 21:05
79
Ответ дляТуфли в чешуе
Та ну, не знать местных ку-ку? Тут в ряд : Манька, Чаревна, Трындычих, Борисфенка, гав-гав… Люди не отличающиеся интеллектом в общем.
Они как раз умнее нас,в первые дни выезжали, живут и в ус не дуют
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1

anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:05
80
Ответ дляБелая и пушистая
Гав-гав це Love-love? Нещодавно в якійсь темі це побачила. Ну та трохи дивна, я так розумію десь в штатах живе
Да, она
heart 4
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:06
81
Ответ дляБарабан для дорослих
Они как раз умнее нас,в первые дни выезжали, живут и в ус не дуют
Если б еще фигню не писали
clapping_hands 3
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:06
82
Ответ дляБелая и пушистая
А в чому ваша правда-матка?
В тому, що українська нація вічна і буде житі в віках. Завезені москалі дуже проти.
clown_face 9
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 21:06
83
Ответ дляБорисфенка
В тому, що українська нація вічна і буде житі в віках. Завезені москалі дуже проти.
Так немцы тоже против, что вы к ним приехали. Вас же это не сильно волнует
face_with_tears_of_joy 9
anonim_194
Анонимарик• вчера в 21:08
84
Ответ дляБорисфенка
Успіхів, дівчатка! Німецькі бюрократи років 5 будуть розглядати ваше прошеніє
Чекайте, але як же так? Адже ви так гарно і щиро писали про арбалет, про намет у зимовому лісі, про свіже повітря та воду з струмка!
clapping_hands 10
noavatar
lilul990• вчера в 21:07
85
Краще не мобілізуватися а вибрати собі підрозділ при любих розкладах. Або не вий-буватися на камеру. Під крики озвірілих жінок. Це тільки гірше зробить ситуацію. Я вже тут писала: як і будь де - завдяки свому розуму ви можете вирулити. Мого сусіда мобілізували, дрища, проблеми зі спиною. Він шарить в двигунах та електроніці. Зараз на хорошій посаді
clown_face 6
noavatar
lilul990• вчера в 21:07
86
Ответ дляСиреневая цапля
чтоб тебя кацапы убили
а не боїтеся те саме сбушникам повторити?
clown_face 3 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:07
87
Ответ дляАнонимарик
Чекайте, але як же так? Адже ви так гарно і щиро писали про арбалет, про намет у зимовому лісі, про свіже повітря та воду з струмка!
Ви мене ні з ким не переплутали?? Які струмки і арбалети???
clown_face 6
anonim_130
Пушкининиана• вчера в 21:08
88
Ответ дляБорисфенка
В тому, що українська нація вічна і буде житі в віках. Завезені москалі дуже проти.
Звісно, що буде. Адже за кордоном більше шансів вижити. Головне не командувати звідти
anonim_130
Пушкининиана• вчера в 21:09
89
Ответ дляlilul990
Краще не мобілізуватися а вибрати собі підрозділ при любих розкладах. Або не вий-буватися на камеру. Під крики озвірілих жінок. Це тільки гірше зробить ситуацію. Я вже тут писала: як і будь де - завдяки свому розуму ви можете вирулити. Мого сусіда мобілізували, дрища, проблеми зі спиною. Він шарить в двигунах та електроніці. Зараз на хорошій посаді
Жінки-медики теж потрібні, але ж ви не спішите💁‍♀️
heart 2
noavatar
Борисфенка• вчера в 21:09
90
Ответ дляПушкининиана
Звісно, що буде. Адже за кордоном більше шансів вижити. Головне не командувати звідти
А хто командує? Якась навижена вирішила до мене досікатися, інші ще й вбити погрожують. Це як називається?
clown_face 6
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff