Сиреневая цапля• вчера в 20:43
Надеюсь мобилизация потужниц и незламниц всё-таки начнётся...сил моих больше нет
показать весь текст
34
20
6
4
4
1
Альдебаран• вчера в 20:59
Ответ дляТуфли в чешуе
А сами? Не хотите?
У меня кастрюли на башке нет
И я не радуюсь когда мужчин ловят тцкуны-людоловы-убийцы!
И я не радуюсь когда мужчин ловят тцкуны-людоловы-убийцы!
7
2
Пушкининиана• вчера в 20:59
Ответ дляБорисфенка
Тому що п´ята колона дуже не любить правду-матку.
Правда-матка лише для вас💁♀️
5
Туфли в чешуе• вчера в 20:59
Ответ дляАльдебаран
У меня кастрюли на башке нет
И я не радуюсь когда мужчин ловят тцкуны-людоловы-убийцы!
И я не радуюсь когда мужчин ловят тцкуны-людоловы-убийцы!
Тогда выборочно пожалуйста.
Белая и пушистая• вчера в 21:00
Ответ дляТуфли в чешуе
Вы новенькая?
Та не так щоб новенька, років 12 тут, може трохи менше. Але в такі теми вкрай рідко заходжу.
Борисфенка• вчера в 21:00
Ответ дляВодійка хімарса
Борисфенку я до себе на завод запрошувала , виявляється вона з обмеженими можливостями чи правильно зараз називають
Так, я на милицях, майже неходяча.
Але прикол ситуації в іншому - Джоб-центр заплатив за мене 5600 євро коучінговій фірмі, будуть мене три місяці вчити он-лайн резюме писати
Тому викупити мене у німців вам обійдеться дуже недешево.
Але прикол ситуації в іншому - Джоб-центр заплатив за мене 5600 євро коучінговій фірмі, будуть мене три місяці вчити он-лайн резюме писати
Тому викупити мене у німців вам обійдеться дуже недешево.
9
Туфли в чешуе• вчера в 21:01
Ответ дляБорисфенка
Так, я на милицях, майже неходяча.
Але прикол ситуації в іншому - Джоб-центр заплатив за мене 5600 євро коучінговій фірмі, будуть мене три місяці вчити он-лайн резюме писати
Тому викупити мене у німців вам обійдеться дуже недешево.
Але прикол ситуації в іншому - Джоб-центр заплатив за мене 5600 євро коучінговій фірмі, будуть мене три місяці вчити он-лайн резюме писати
Тому викупити мене у німців вам обійдеться дуже недешево.
Та вы только скажите, что домой, они вам сами билет купят чтоб сдихаться 🤣
5
Борисфенка• вчера в 21:02
Ответ дляТуфли в чешуе
Та вы только скажите, что домой, они вам сами билет купят чтоб сдихаться 🤣
Неа, вони мене хочуть інтегрувати, оптимісти. Готівкою грошей не дають.
6
Туфли в чешуе• вчера в 21:02
Ответ дляБелая и пушистая
Та не так щоб новенька, років 12 тут, може трохи менше. Але в такі теми вкрай рідко заходжу.
Та ну, не знать местных ку-ку? Тут в ряд : Манька, Чаревна, Трындычих, Борисфенка, гав-гав… Люди не отличающиеся интеллектом в общем.
6
1
1
Белая и пушистая• вчера в 21:03
Ответ дляПушкининиана
Тут взагалі ніхто нікого не любить, якщо чесно🤣
Це правда, з кожним роком тут атмосфера все гниліша і злобність, ворожнеча наростає. Але ж часи такі, жінки в постійному стресі та тривозі.
Як на мене то краще б гуртувались та плекали жіночу солідарність, підтримували одна одну замість того щоб принижувати та таким чином самостверджуватись. До речі деякі чесно пишуть, що зливають на цьому форумі увесь свій негатив
Як на мене то краще б гуртувались та плекали жіночу солідарність, підтримували одна одну замість того щоб принижувати та таким чином самостверджуватись. До речі деякі чесно пишуть, що зливають на цьому форумі увесь свій негатив
Туфли в чешуе• вчера в 21:03
Ответ дляБорисфенка
Неа, вони мене хочуть інтегрувати, оптимісти. Готівкою грошей не дають.
Хорошо, мы вам билет купим. И выкупать не прийдется.
2
Я не тону• вчера в 21:03
Ответ дляАльдебаран
Всех бешенцев нужно депортировать
Обратно в нэньку
Обратно в нэньку
Вам нужна помощь в возвращении?
Борисфенка• вчера в 21:04
Ответ дляТуфли в чешуе
Хорошо, мы вам билет купим. И выкупать не прийдется.
Аякже. А 5600 євро за коучинг ви також їм повернете?
6
Белая и пушистая• вчера в 21:04
Ответ дляТуфли в чешуе
Та ну, не знать местных ку-ку? Тут в ряд : Манька, Чаревна, Трындычих, Борисфенка, гав-гав… Люди не отличающиеся интеллектом в общем.
Гав-гав це Love-love? Нещодавно в якійсь темі це побачила. Ну та трохи дивна, я так розумію десь в штатах живе
1
автор
Сиреневая цапля
• вчера в 21:04
Ответ дляlilul990
В будь якій ізсвоїх поїздок до англіків чи поляків я бачила як чоловіки предвзято ставляться один до одного в армії, не люблять слабих і не толерують слабість. Чоловічий світ жорсткіший ніж жіночий
чтоб тебя кацапы убили
5
Туфли в чешуе• вчера в 21:05
Ответ дляБорисфенка
Аякже. А 5600 євро за коучинг ви також їм повернете?
Поверьте, никто их возвращать не будет. Им дешевле вам ничего не платить дальше, чем какие-то 5600 возвращать
5
Белая и пушистая• вчера в 21:05
Ответ дляБорисфенка
Тому що п´ята колона дуже не любить правду-матку.
А в чому ваша правда-матка?
5
Барабан для дорослих• вчера в 21:05
Ответ дляТуфли в чешуе
Та ну, не знать местных ку-ку? Тут в ряд : Манька, Чаревна, Трындычих, Борисфенка, гав-гав… Люди не отличающиеся интеллектом в общем.
Они как раз умнее нас,в первые дни выезжали, живут и в ус не дуют
2
1
Туфли в чешуе• вчера в 21:05
Ответ дляБелая и пушистая
Гав-гав це Love-love? Нещодавно в якійсь темі це побачила. Ну та трохи дивна, я так розумію десь в штатах живе
Да, она
4
Туфли в чешуе• вчера в 21:06
Ответ дляБарабан для дорослих
Они как раз умнее нас,в первые дни выезжали, живут и в ус не дуют
Если б еще фигню не писали
3
Борисфенка• вчера в 21:06
Ответ дляБелая и пушистая
А в чому ваша правда-матка?
В тому, що українська нація вічна і буде житі в віках. Завезені москалі дуже проти.
9
Туфли в чешуе• вчера в 21:06
Ответ дляБорисфенка
В тому, що українська нація вічна і буде житі в віках. Завезені москалі дуже проти.
Так немцы тоже против, что вы к ним приехали. Вас же это не сильно волнует
9
Анонимарик• вчера в 21:08
Ответ дляБорисфенка
Успіхів, дівчатка! Німецькі бюрократи років 5 будуть розглядати ваше прошеніє
Чекайте, але як же так? Адже ви так гарно і щиро писали про арбалет, про намет у зимовому лісі, про свіже повітря та воду з струмка!
10
Краще не мобілізуватися а вибрати собі підрозділ при любих розкладах. Або не вий-буватися на камеру. Під крики озвірілих жінок. Це тільки гірше зробить ситуацію. Я вже тут писала: як і будь де - завдяки свому розуму ви можете вирулити. Мого сусіда мобілізували, дрища, проблеми зі спиною. Він шарить в двигунах та електроніці. Зараз на хорошій посаді
6
Борисфенка• вчера в 21:07
Ответ дляАнонимарик
Чекайте, але як же так? Адже ви так гарно і щиро писали про арбалет, про намет у зимовому лісі, про свіже повітря та воду з струмка!
Ви мене ні з ким не переплутали?? Які струмки і арбалети???
6
Пушкининиана• вчера в 21:08
Ответ дляБорисфенка
В тому, що українська нація вічна і буде житі в віках. Завезені москалі дуже проти.
Звісно, що буде. Адже за кордоном більше шансів вижити. Головне не командувати звідти
Пушкининиана• вчера в 21:09
Ответ дляlilul990
Краще не мобілізуватися а вибрати собі підрозділ при любих розкладах. Або не вий-буватися на камеру. Під крики озвірілих жінок. Це тільки гірше зробить ситуацію. Я вже тут писала: як і будь де - завдяки свому розуму ви можете вирулити. Мого сусіда мобілізували, дрища, проблеми зі спиною. Він шарить в двигунах та електроніці. Зараз на хорошій посаді
Жінки-медики теж потрібні, але ж ви не спішите💁♀️
2
Борисфенка• вчера в 21:09
Ответ дляПушкининиана
Звісно, що буде. Адже за кордоном більше шансів вижити. Головне не командувати звідти
А хто командує? Якась навижена вирішила до мене досікатися, інші ще й вбити погрожують. Це як називається?
6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу